Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.499
Cevap
126
Favori
887.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstad ; dün aracı servise bıraktığımda 7km test etmişler. Ağzımı bozmak istemiyorum ama tüketimi zıplatmışlar ; demek ki köklemişler. Biz rodaja dikkat edelim diyelim 70km'deki arabayı zıplatıyor danalar. Dün nedeniyle genel ortalamam yükseldi biraz. Bugün çıktığımda ise araçta 5 kişiydik, ancak trafik yoktu. Ortalama hız 64km/h filan oldu galiba en son hatırladığım. Bu seyrin ortalaması da 6.8 lt 'ydi. Şu anda 190km dolaylarında araç. Arkaya 2 yetiskin ve bebek koltuğu sorunsuz sığıyor. Hacim sorunum iyi kötü aşılmış oldu. Solda benim arkamda oturan kafayı eğmeden seyahat edebildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 24 Nisan 2017; 9:35:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

Üstad tüketim kaç şu an oerlama hız ve tüketim değerlerini bekliyorum

Size bir fikir verir belki.. 16 inch yazlık kastikler ve sakin kullanımla.

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

• Araca uyan vag kablosu hangisi acaba Yağ sıcaklığı göstergesi yok ekranda. Bir yerden uyumlu kablo edinip yağ sıcaklığı göstergesini ve gösterge selamlamayı açmak istiyorum.

• arkadaşlar avek dışında spor paketin fiyatını soran oldumu? virtual ekranlı arka görüş kameralı fiyatı? yarın son kez birkaç yeri daha arayacağım..virtual navigasyon hız sabitleme arka görş kameralı bulursam ondan bakacağım..sonuçta 180 bin tl az para değil 10 daha veririz sıkıntı yok..yarın az zamanım var sorayım birkaç yere
  • bu arada RODAJ durumuna mutlaka dikkat edin arkadaşlar bunula ilgili youtubede bir çok video var..ilerisi için rodajda kullanmak çok önemliymiş.ben izledim sizde mutlaka izleyin
  • mesido kullanıcısına yanıt
    Doğuş Kartal'da showroom'da çok dolu bir Sport var. Onda ACC de var Virtual Cocpit de var. Ben fiyat almadım bütçemi aşacağı için ama ararsanız direkt Nesligül Hanım'ı isteyerek sorabilirsiniz. Üşenmeden ellerinde ne var ne yok tarıyor.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    yarın ilk işim doğuş kartal audiyi aramak olacak
    Aslında ellerindeki dolu araçları satmaları daha zor oluyor ve bu nedenle standart doluluktaki araçlardan daha iyi fiyat verebiliyorlar. Geri Park kamerası olan Led Far + Stop , 18" 5 kol parlatılmış jantlı bir Muson Gri araç da vardı satılmadıysa. Bu araç Showroom'a girmemişti ama ekstrası bu kadardı. Ben Beyaz istediğim için ve kameranın 3400-TL vergiler dahil farkı nedeniyle düşünmemiştim. Özellikle Bang Olufsen ses sistemi olan bir araç denk getirirseniz Virtual Cocpit ile birlikte harika olacaktır. Showroom'da duran Sport , fena dolu araç Beyaz renk bu arada

çok hazırcı değilim ama iletişim tefonu varmı sizde kartal audinin
    PM den geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Aslında ellerindeki dolu araçları satmaları daha zor oluyor ve bu nedenle standart doluluktaki araçlardan daha iyi fiyat verebiliyorlar. Geri Park kamerası olan Led Far + Stop , 18" 5 kol parlatılmış jantlı bir Muson Gri araç da vardı satılmadıysa. Bu araç Showroom'a girmemişti ama ekstrası bu kadardı. Ben Beyaz istediğim için ve kameranın 3400-TL vergiler dahil farkı nedeniyle düşünmemiştim. Özellikle Bang Olufsen ses sistemi olan bir araç denk getirirseniz Virtual Cocpit ile birlikte harika olacaktır. Showroom'da duran Sport , fena dolu araç Beyaz renk bu arada

Woww. Kamera için 3400 tl mi istediler? Ben gerçekten iyi almışım avantı o zaman...

• El Gato Negro kullanıcısına yanıt
    510-€

510 × 1.888 × 3.53 TL = 3.398-TL

Avant'ın 10binTL farkı kesinlikle kasa değil hocam. Donanım ve bence değer.

Açıkçası o kadar parayı kameraya vermezdim eğer opsiyon olsaydı. Avant kameralı ilk aracım ve şu ana kadar hep uzun araçlar kullandım genelde ve park sıkıntısı hiç yaşamadım. Hala klasik kafayı arkaya çevirerek park ediyorum, alışamadım daha kamera işine. Kamera yerine güzel bir ses sistemine para verebilirdim mesela b&o gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Yardımcı olabildiysek ne ala. Güle güle kullanın Hayırlı uğurlu olsun. Bu arada bende ilk aldığımda taktırmıştım sabitleyici ama çıkan sinyal kollarını bana vermediler. Servise gidince iyi bir olay çıkacak😀

• Gece gece Euro coştu ve 4-TL ye yürüyor. Piyasalarda kaçan birşey mi var dikkatimizden, yoksa yeni bir keriz silkeleme operasyonu mu ? Yarın nasıl başlayacak acaba güne

• pyrzms P kullanıcısına yanıt
    Verdiklerinde de evde muhafaza etmek sorun hocam. A4 leri 3 serileri çok taciz ediyor diyorlar. Araca koymayı düşünüyorum gerekirse kullanmak için

hocam dünkü hareket ağırlıklı olarak Fransa seçimlerinden kaynaklı. şu an 3,91 düzeyine gerilemiş durumda.
  • Kerrami K kullanıcısına yanıt
    Gecenin bir yarısı artmaya başlayınca ben de şaşırdım hocam , şimdi anladım.

• Selam arkadaşlar. Bir şey danışmak istiyorum. Bugün 1.4 dynamic+led far+antrasit tavan+ısıtmalı koltuk+sunroof kahverengi deri koltuk ibis beyaz için 158 bin, aynı osiyonlu antrasit olmayan tavan için 155 bin, led farsız siyah için 152 bin fiyat aldım. Bütçe müsait olmadığı için sport bakamıyorum maalesef. Fikirlerinizi almak isterim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercub

Selam arkadaşlar. Bir şey danışmak istiyorum. Bugün 1.4 dynamic+led far+antrasit tavan+ısıtmalı koltuk+sunroof kahverengi deri koltuk ibis beyaz için 158 bin, aynı osiyonlu antrasit olmayan tavan için 155 bin, led farsız siyah için 152 bin fiyat aldım. Bütçe müsait olmadığı için sport bakamıyorum maalesef. Fikirlerinizi almak isterim

led farlı antrasit tavanlı araç için 158 gayet güzel bir fiyat. antrasit tavan benim için çok da önemli değil o nedenle ben led farlı olanı 155 bine alırdım hiç düşünmeden...
    antrasit tavan farkını cruise control ve 17 inch janta harcardım daha sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Gato Negro -- 24 Nisan 2017; 16:40:4 >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.