Şimdi Ara

2016-2017 NBA MVP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NBA takip eden arkadaşlar, bu sene bildiğimiz gibi MVP yarısında Harden ve Westbrook ikilisinden biri buyuk ihtimal kazanan olacak.
    Kobe Bryant bu konu hakkında geçenlerde belki bu sezon MVP ödülü iki kişiye verilebilir demişti .
    Sizce MVP kim olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel Embiid -- 5 Nisan 2017; 19:59:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Spurs 1. sırayı alsa bir ihtimal Kawhi derdim de Westbrook'un MVP listesinde ciddi aday olduğunu düşünmüyorum. Harden alacaktır ödülü. Bu ödülü kim alır sorusunun cevabıydı, kim almalı sorusuna yine Harden diyorum. İstatistikleri Westbrook'tan pek aşağı kalır değil ve daha verimli yapıyor bu istatistikleri.
  • Bence istatistiksel bakımdan şuanda westbrook çok daha önde fakat oyuna etki bakımından harden daha çok iş yapıyor ama istatistikler ortada

• Göksenin Köksal

• Birde şu açıdan bakmak lazım.Harden etrafında Ryan Anderson,Ariza,Eric Gordon gibi şutörler var.Fakat Westbrook'ta durum farklı.Etrafında Adams,Taj Gibson,Roberson gibi şut yoksunu adamlarla oynuyor ve öyle bir kadroya sahip takımıda tek başına play-offlara taşıdı.Bunu Nba tarihinde yapan çok az oyuncu var.Bu durumda Westbrook'un yaptığı istatistikleri daha değerli kılıyor.Bu yüzden de Westbrook şeçilmeli MVP.Fakat seçmeyecekler bunuda biliyorum.Ama gerçekten hak eden Westbrook.
  • Harden in alacagını düşünüyorum

• Tartismasiz harden almalı. Herkes westbrook triple double filan diyor da harden da asist krali ve mac basina 8 kusur ribaund cekmis. Takima direkt katkisi olarak asagi kalir yani yok. Ayrica takimi cok daha başarılı.

• Her ikisi de hak ediyor ancak Westbrook'un istatistiklere çok takılmışsınız.Yaptığı şey cidden harika ama istatistikler de biraz hormonlu.

• Bir şeyler karaladım bu konu hakkında okumak isterseniz eğer.http://eserekten.com/2017/04/11/neden-en-degerli-oyuncu-james-harden-olmali/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raweal -- 15 Nisan 2017; 0:2:40 >
  • Bu sene bir ilk yaşanacak ve MVP Westbrook ve Harden olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtubeda westbrookun reboundlarinin nasıl hormonlu olduğuna bakabilirsiniz. Adams ve diger pota alti oyunculari resmen reboundu almiyor brook alsin diye.

• Ribaundu pivot alır diye Bise kalmadı artık alsada zaten guarda verecek o yüzden direk guardın almadı gayet mantıklı ayrıca bu sadece westbrook a öz bişe değil lebron curry vs de yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewdewdwe

Ribaundu pivot alır diye Bise kalmadı artık alsada zaten guarda verecek o yüzden direk guardın almadı gayet mantıklı ayrıca bu sadece westbrook a öz bişe değil lebron curry vs de yapıyor.

LeBron ve Curry öyle bir şey yapmiyor.

LeBron rebound ortalamasi yüksek ama zaten SF.O yüzden normal çünkü pota altına vs giriyor.

Curry rebound ortalamasi:4.5

Chris Paul rebound ortalamasi:5.0

Kyrie Irving R.o.:3.2

John Wall:4.2

Damian Lillard:4.9

O zaman chris paul de deandre jordanin reboundlarini calsin. Digerleri boyle yapmıyor gördüğün gibi

Westbrookun temel amacı triple double yapmak. Ona göre oynuyor. 2. Sirada takımın kazanması onun için. Harden ise takımın kazanması icin oynuyor. Aradaki fark bu.

Ama nba mvp ödülünü westbrooka verecektir. Bence harden almali o başka.

• Harden da Westbrook da mvp olmayı hak etti. Hangisi kazanamazsa yazık olacak. Seçim yapmak çok zor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.