Şimdi Ara

2015te Çıkan iPhone'un 4000 Liralık Androidlerden Daha İyi Fotoğraf Çekmesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
1
Favori
8.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ranez

Kardeşim şaka mısın sen herhangi bir soğutma sistemi olmayan el büyüklüğünde bir cihazdan televizyona 4k 30 fps oyun yayınlayabilmesini mi bekliyordun? Sadece bu iş için tasarlanmış konsollar bile bazı oyunlarda adeta ağlar gibi sesler çıkartıyor....

Alıntıları Göster

4k tvye yansıtmaktan bahsettim, 4k 30 fps oyun oynamaktan bahsetmedim.siz ayfonda oynanan oyunu 4k ekrana yansıtınca telefon oyunu 4k çözünürlükte 30 fps ayarlarda oynattığını falan mı düşünüyorsunuz? bu konudaysan ayfon ekran çözünürlüğünün çok düşük olduğunu aynı görüntüyü daha yüksek çözünürlükteki ekrana yansıtınca çok belli olduğunu anlatmak istediğimi anlıyor olmanı beklerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3BDE25B43

6s i bilmem plustan bahsediyorum. Değil s6 günümüzdeki 4-5k fiyata sahip a71ler oppo renolar Xiaomi mi note 10lardan daha iyi çekiyor. Hatta Xiaomi ve opponun 8-9 binlik telefonlarından bile daha naturel çekiyor. Androidler güzelleştireceğim derken fotoğrafın içine ediyor, doğallıktan eser kalmıyor.

Alıntıları Göster
    Mi note 10dan iyi mi 😂 sen ne kullanıyorsun aslan parçası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahaha kusura bakmayın ama 2015 in nokia lumiaları şu an pisayasadaki tüm cihazlardan daha işi kameraya sahipti

• Xiaomi, k20 Pro kullandım 8/128 yazılımı iğrenç olduğu için o kadar ram hafıza boşu boşuna oluyor.

Note 8 zaten fiyat performans fakir telefonu

Note 8 pro mediatek işlemci güncellemelerden sonra bir tık dha iyileşti.

Note 9 pro kullandım arka kamera toz alıp, rehber mesajlar da duraksıyor yine yazılımla alakalı.

Android büyük bir macera

Apple ios ise sorunsuz kullanım sağlıyor. Kim ne derse desin.
    Note 9 pro sattım iPhone 11 alma aşamasında fiyatı sindirmek istiyorum keşke 7 bin olmasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine aklı yok fikri var olan bir Apple hastası konu açmış. Aynen kardeşim aynen Apple evrenin gelmiş geçmiş ve gelecekteki en iyi markası evren ötesi ürünler üretiyor harika ötesi

• twitter ve instagramda fotoğrafa bakıp iphone ile çekilip çekilmediğini anlayabiliyorum bence de öyle ama fiyat olsun batarya olsun böyle de dezavantajları var

en beğenmediğim yönü batarya. elin çinlisi koymuş 4000-45000 mah, adamlar elinden düşürmüyor yine de bitmiyor şarjı çok iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nokia 6300 ın kamerası iyi değil. Nokia x2-00 ın kamerası iyi ışık koşullarında 5 MP değerin hakkını veriyor 2592*1944 gibi çözünürlüğe sahip. Fakat 6230i de bulunan gece modu ve portre moduna sahip değil. 6 plus iyi çekiyormuş. Lumia 1020 varken .

• Nokia Lumia 1020 yi de unutmayalım. Xenon flash ları bile yeter.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt

Her cihazda çalışsa.

• Nokilarda olmayan otomotiv netleme vardı. Sensör filan öyle küçük değil di arşiv de halen çektiğimiz fotoğraflar var .3.2 mp nin tamamıyla hakkını veriyordu.

• Lumia 1020 android le cıkaydı bi. Piyasayı sallardı.

• andires42 A kullanıcısına yanıt

Çoğu snapdragon chipsetli cihazda çalışıyor. Bende mi 9t pro var çok güzel çalışıyor gcam.

• Arkadas baba parasi yiyen sagda solda gezen bir tip sanirim. Ulan fotografi ne zaman cekersin yazin tatile gidersin gezmeye gidersin cekersin ben her gun ise gidiyorum aksama kadar calisiyorum ayni yollarda git gel yapiyorum. Fotografi ne yapayim elimde mi 9 lite var 2 gun sarja takmiyorum yilda 3-5 foto cekmek icin iphone al sonra tanker gibi powerbank ile gez bi bakiyorsun aaaa sarj bitmis. Psikolojik rahatsizligi olan mi ararsin her gun acip batarya omrune bakiyor 90a dusmus ah 85 kalmis bataryayi degistirsem mi. Hadi her seyi gectim ben gcam ile 2 ayar yapip kat kat iyi fotograf cekiyorum. Yan yana koyarsin telefonlari ekran kucuk oldugu renkler farkli oldugu icin gozune guzel gozukur 2 telefonda da cekilenleri at bakalim 4k tvye iphone pixel pixel anadolu yasatiyor insana. Bosuna acilmis bir konu yukariya da ornek fotograflari atmislar zaten laf anlatmaya calismaya gerek yok.

• Ment kullanıcısına yanıt

hhehehe hiç bir müdahale yaptırmayan cihaz bi zahmet sorunsuz olsun da ondan mı düne kadar millet iphone aniden kapanıyor çöküyor diyordu.

• Swonz kullanıcısına yanıt

twitter ve instagramda android cihazlar için kalite düşürme gibi saçma birşey var.

Telefonda şahane görünen foto twitter ve instagramda berbat görünüyor.

• Aslında Android cihazlar ayarları daha çok kişiye bırakıyor. Doğru ayarları kullanırsanız İphone modellerinden daha iyi çekiyor. İphone ise daha çok detaylı ayarlar yapamayan basayım çekeyim mantığındaki insanlar için. Tercih eden kitlenin çoğu zaten manuel çekim iso, diyafram falan bilmez. O nedenle İphone olabilecek en iyi ayarda bırakır kamerayı. İphone kraldır ne derse o olur. Android'in ise kullanıcısı kraldır. Kullanıcı ne isterse onu yapar. Emir eden mi yoksa emir alan mı olmak istiyorsunuz? Asıl mesele bu  

• +1 Redmi Note 8 kullanıyorum kamerası eskiden kullandığım HTC M8 den bile daha kötü çekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s ile 6s plus kamera aynı varsa ois farkı var. genel olarak iphone doğal bırakıyor yazılımında noise reduction daha başarılı ama kimse zoom yapıp zaten detaylsrı incelemiyor. şova gerek yok. Ona kalırsa iphone da ekran kapalıyken daha wifiya bağlı kalamıyor.

• gezfotek G kullanıcısına yanıt

Hocam sorun görüntü işleme raw çekip kimse photoshopta işleyecek hali yok.

• Ment kullanıcısına yanıt

Hocam al geç. Fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Ben de GM9 Prodan önce SE'ye sonra 11'e geçtim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.