Şimdi Ara

2015te Çıkan iPhone'un 4000 Liralık Androidlerden Daha İyi Fotoğraf Çekmesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
1
Favori
8.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-3BDE25B43

Oturma organı kadar olan iPhone SE bile 9-10 bin liralık androidlerden daha iyi çekiyordur. Adamlar gidiyor bir de 10 bin lirayı Huawei Xiaomi oppo gibi çöplere bayılıyor. Akıl alır gibi değil.

Alıntıları Göster
    Yok be usta cok az insan yapiyor onu

Hepsi burada da satis fiyatlarini kisitlayarak 6000+ en cok satan telefonlara bak alayi iphone

İphone haric diger markalar hicbir kalite sunmuyor ne yazilimda ne donanimda

Samsung beyefendi 20000 lira istiyor z fold 2 sine ama cihaz fortniteı 30 fps zor açıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam haklı. Xiaomi suluboya gibi çekiyor.

Not: Xiaomi kullanıcısı.

https://www.youtube.com/watch?v=mRLjlXJkuTI&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4000 liralık androidler dünya pazarına göre alt sınıf. 2015 de ki herhangi bir iphone zaten sınıf olarak aynı kulvarda bile değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Yok be usta cok az insan yapiyor onu

Hepsi burada da satis fiyatlarini kisitlayarak 6000+ en cok satan telefonlara bak alayi iphone

İphone haric diger markalar hicbir kalite sunmuyor ne yazilimda ne donanimda

Samsung beyefendi 20000 lira istiyor z fold 2 sine ama cihaz fortniteı 30 fps zor açıyor

Alıntıları Göster

Yine alan alıyor usta az da olsa.. o kadar parayı Android'e vereceğime paranın üstüne telefon çizer kullanırım daha mantıklı. Samsung'un sadece ekranı iyi başka bir esprisi yok. Kamera desen diğer androidlerden daha iyi ama iphonenun yanına bile yaklaşamıyor. Bizzat gittim denedim. Bir telefona 8-10 bin para veriyorsam profesyonel fotoğraf makinesi gibi fotoğraf çekmeli bunu da tam anlamıyla bir iPhone yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

Adam haklı. Xiaomi suluboya gibi çekiyor.

Not: Xiaomi kullanıcısı.

https://www.youtube.com/watch?v=mRLjlXJkuTI&feature=youtu.be

Bir de 108 megapixel kamerası var diye pazarlıyorlar. iPhone'un 12 megapixelinin yanından geçemiyor. Bende de maalesef redmi note 7 var arkasına sözde 48 mp kamera koymuşlar utanmasa Nokia 6300 gibi çekecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: winchester34

4000 liralık androidler dünya pazarına göre alt sınıf. 2015 de ki herhangi bir iphone zaten sınıf olarak aynı kulvarda bile değil.

Orası öyle hocam. Ama alt sınıf da olsan 2020de telefon çıkarıyorsun 5 yıl önceki telefondan daha kötü fotoğraf çekiyorsun. Üst segment diye 8-10 bine sattıkları telefonlar bile rezil çekiyor. 6 binlik iPhone 8 plus bile 10 binlik androidlerden daha doğal çekiyor.

• quote:

Yine alan alıyor usta az da olsa.. o kadar parayı Android'e vereceğime paranın üstüne telefon çizer kullanırım daha mantıklı. Samsung'un sadece ekranı iyi başka bir esprisi yok. Kamera desen diğer androidlerden daha iyi ama iphonenun yanına bile yaklaşamıyor. Bizzat gittim denedim. Bir telefona 8-10 bin para veriyorsam profesyonel fotoğraf makinesi gibi fotoğraf çekmeli bunu da tam anlamıyla bir iPhone yapıyor.

Alıntıları Göster
    https://www.youtube.com/watch?v=e7WBNWm1VaY&feature=youtu.be

İphone 8in alti tum telefonlar çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• valla iphone 11 kullanıyorum. çok memnunum. kamerası efsane. hız, akıcılık desen bambaşka. zaten 2020'de dünyada en çok satan telefonmuş. dehşet fotoğraf çekiyor ve video kalitesi aşırı iyi. hele bir gece fotoğrafları çekiyor hastasıyım  

• android kullananların instagrama video hikaye atması yasaklansın

• Night King kullanıcısına yanıt
    Gece fotoğraf çekmeyin sakın bağımlılık yapıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonodias -- 6 Eylül 2020; 16:39:25 >
  • 2000 tl lik gm9 pro dxomark skoru 90, senin bahsettigin 6s ise 82. Hadi simdi bu forumu terket. Gozlemledim diyo bi de ahahaha

• 2015 te çıkan iphonenin 4 bin liralık androidlerden iyi fotoğraf çekmesi gibi bir konu açılmış garip.
    Yani burada 2015 fiyatlarını şuanin fiyatlarına göre mi karsilastiriyorsun anlamadım.
    Cük kadar ekrandan bakınca herşeyin daha güzel görünmesi de gayet normal. Resimleri şöyle güzel büyük bir tv ye aktarınca belki konuyu 2020 de çıkan iphoneler in 2016 daki androidlere çözünürlük olarak yaklasamamasi bile gerçeği diye acarsın belki.
    Gerçi ergenlerin hatıra vs gibi işi olmuyor pek insta falan için bakıp beğeniyorlar böyle düşünmeleri normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night King

valla iphone 11 kullanıyorum. çok memnunum. kamerası efsane. hız, akıcılık desen bambaşka. zaten 2020'de dünyada en çok satan telefonmuş. dehşet fotoğraf çekiyor ve video kalitesi aşırı iyi. hele bir gece fotoğrafları çekiyor hastasıyım  

Yarama tuz basma 

11'in ekranı çok sırıtıyor mu?

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Yas 12 sanırım. 1500 liralik telefon adamin isini goruyosa neden çöp almis olsun? Ben de suan 2000e satilan gm9 pro var. Video izliyom, web de geziniom, instaya bakiom, cok nadiren de foto cekiom. Her isimi goruyo. Niye cop almis olayim, bu ergenlikten cikinca yorumunu bi tekrar gozden geçir.

• quote:

Orijinalden alıntı: selocanq

2015 te çıkan iphonenin 4 bin liralık androidlerden iyi fotoğraf çekmesi gibi bir konu açılmış garip.
    Yani burada 2015 fiyatlarını şuanin fiyatlarına göre mi karsilastiriyorsun anlamadım.
    Cük kadar ekrandan bakınca herşeyin daha güzel görünmesi de gayet normal. Resimleri şöyle güzel büyük bir tv ye aktarınca belki konuyu 2020 de çıkan iphoneler in 2016 daki androidlere çözünürlük olarak yaklasamamasi bile gerçeği diye acarsın belki.
    Gerçi ergenlerin hatıra vs gibi işi olmuyor pek insta falan için bakıp beğeniyorlar böyle düşünmeleri normal.

Olay fiyattan daha çok 5 yıl önceki telefonun 2020de orta segment diye satılan telefondan daha iyi çekmesi. İstediği kadar flagship olsun sonuçta 5 yıl önce çıkmış. 2020de çıkan Xiaominin opponun flagshiplerini de görüyoruz iPhone'un üç yıl önceki telefonlarıyla aynı klasmanda. Yukarıdaki arkadaşın tabiriyle sulu boya gibi. Ayrıca ekranla alakası yok bilgisayardan videolu incelemelerine bakmak zor olmamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

2000 tl lik gm9 pro dxomark skoru 90, senin bahsettigin 6s ise 82. Hadi simdi bu forumu terket. Gozlemledim diyo bi de ahahaha

Aynen markaların rüşvet karşılığı ismini üst sıralarda tuttuğu dxomarkı referans alalım 

• 6s ile gm9 pro nun kameralarina bakip iphone daha iyi diyen adam kördür.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

https://www.youtube.com/watch?v=e7WBNWm1VaY&feature=youtu.be

İphone 8in alti tum telefonlar çöp

Alıntıları Göster

6s plusın bataryası iyi olsa o bile yeter.

• quote:

Yarama tuz basma 

11'in ekranı çok sırıtıyor mu?

Alıntıları Göster

yok ya. o ekran takıntısı olanları da anlamıyorum. iphone 11 ekranı gayet canlı ve net. yok 4k ekran yok zart zurt. ne gerek var. olay sadece ekran değil ki. bir bütün olarak düşün telefonu. iphone 11 eline alıp kurcalayınca bile kaliteyi anlıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

6s ile gm9 pro nun kameralarina bakip iphone daha iyi diyen adam kördür.

6s ile plus arasında uçurum var. Konuda bahsi geçen plus. Gm9 pro dediğin telefon birkaç yıl önce çıkmadı mı zaten? Bir zahmet 2015teki telefondan iyi olsun. Benim sitemimde bu zaten. Abi Xiaomi ya oppo ya Huawei yaa diyenlere...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.