Şimdi Ara

2015 YİLİ İTİBARİ İLE SKODA ROOMSTER

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2015 YİLİ İTİBARİ İLE SKODA ROOMSTER HİÇ BİR MODELİ TÜRKİYE GELMİYECEK İSTANBUL YÜCE MOTOR MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ SÖYLEDİ GUNAHİ ONA

TABİKİ

• Yok artık... Bence tasarımı değiştirilip tekrar girmeli piyasaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ciddi mi bu ?
  • Roomster in 2015 modeli yazın piyasaya çıkacak, ama Türkiye ye gelmeyebilir. Araç VW in touran kasasına benzeyecek, tamamen yenilenecek.

Ama VW nin pazarını kaybettirmemek için skodada çok istikrarsız davranıyor VW grubu.
  • Gelmesin bizim kasalarda efsaneler arasına girsin :)
  • efsane değil çöp olur çöpp 2006 yılından beri aynı kasa keşke almasaydım ywni model gelicek ticarı olacak diyorlar roomsteri iç hacmi ve husisi geçtiği için tercih etmiştim artık bir neden kalmadı
  • skoda nın Türkiyede tutmayan ve tutmayacak arabalarından bir tanesi... rapid ve citigo gibi
  • 2010 cam tavan roomster aracım var çok memnunum. Ve yeni kasa ile Türkiye piyasasına giriş yapacak diye söylendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tozak78 T kullanıcısına yanıt
    Rapid mi tutmayacak. !!! Yanılıyorsunuz. Aracın octaviadan pek bir farkı yok. Uzakdan baktığınızda ben bile zaman zaman octaviaya benzetiyorum. Arac bagaj ve iç hacim noktasında mükemmel. Dizel elegance modeli var. Yakıt da oldukça düşük. Tek sıkıntı diyebileceğim torsiyon. Daha önceki aracım bağımsız süspansiyondu. Buna torsiyon koymuşlar. Virajlarda sıkıntı yaratıyor. Ama son çıkan araçların bir çoğunda bağımsız süspansiyonu kaldırarak torsiyon koymuşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.