Şimdi Ara

- - - 2015 Yeni Kasa Honda Civic HB - - - Comport & Sport - - - (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
21.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 1.4 sport modelini almayı düşünüyorum da bunda panaromik tavan yok mu ?
  • 1.4 sport almayı düşünüyorum da acaba bunda panaromik tavan yokmu?
  • Degil 1.4u 1.6sport ta bile yok malesef
  • panoramik tavansızında tadı olmazki beyaw
  • Arabanin sagladigi ekonomi ve konfor herseyi goz ardi edebiliyo ama panoramik tavan olsaydi iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: egitim_09

iyi geceler..
     - - - 2015 Yeni Kasa Honda Civic HB - - - Comport & Sport - - -

Maşallah. Ben 212 'in üstüne çıkamadım. Korktum, arabayı zaptedenem diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün mersin akbayrak honda servisine 10000 bakımı için gittim.eklediğim işlemler için 365 tl hesap çıkarttılar.olmassa bi de sis farı taktırayım dedim fiyat istedim, dudağım uçukladı, 900 tl fiyat çıkardılar.sis farlarınızın kıymetini bilin. Sis farı için daha uygun fiyat alan olur ve sitede paylaşırsa sevinirim.]telefondan resim atamadım evde fotoyu eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surmenaj3 -- 10 Ocak 2014; 9:43:49 >
  • surmenaj3 S kullanıcısına yanıt
    Hocam buraya pek yazan arkadaşın bulunmamasından dolayı sizi diğer konuya davet edeyim bence bu sorunuza bir cevap verecek en azından bir fikir üretecek birini mutlaka bulursunuz diye düşünüyorum 2013 yeni Honda Civic HB Ana Konu da daha aktif olarak konuşuluyor bu tarz konular ayrıca bir araç için birden fazla sayfa açıp böyle ayrılması da ayrıca bir gereksiz geliyor ya neyse doğru söyleyenin dokuz köyden kovulduğu bir yerde daha fazla doğruları lanse etmeyeyim ben en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.n.u.r.

Hocam buraya pek yazan arkadaşın bulunmamasından dolayı sizi diğer konuya davet edeyim bence bu sorunuza bir cevap verecek en azından bir fikir üretecek birini mutlaka bulursunuz diye düşünüyorum 2013 yeni Honda Civic HB Ana Konu da daha aktif olarak konuşuluyor bu tarz konular ayrıca bir araç için birden fazla sayfa açıp böyle ayrılması da ayrıca bir gereksiz geliyor ya neyse doğru söyleyenin dokuz köyden kovulduğu bir yerde daha fazla doğruları lanse etmeyeyim ben en iyisi

Sevgili Onur,

Arkadaşa, sorusunu diğer forumda sorma konusunda tavsiyene bende katılıyorum.

Ama diğer ayrışma görüşüne katılmıyorum. Tavsiye ettiğin diğer sayfa çok güzel ve bende beğenerek takip ediyorum ama ben bazı bilgileri kütüphane misali bir araya topladım. Ben şahsen ihtiyacım olan bilgileri tasnifli olarak kısa zamanda ulaşmaya daha çok önem veriyorum. Konunun detayına inince sayfaların uzağı forum sayfaları zevki ama yeni gelenler için bir idman sayfası için çok uzun ve kaybolmak işten bile değil. Konu hakkında fikir sahibi olana akdar bazen yüzlerce sayfa içinde boğulmamak işten bile değil.

@O.n.u.r.

• quote:

Orijinalden alıntı: simteo

quote:

Orijinalden alıntı: O.n.u.r.

Sevgili Onur,

Arkadaşa, sorusunu diğer forumda sorma konusunda tavsiyene bende katılıyorum.

Ama diğer ayrışma görüşüne katılmıyorum. Tavsiye ettiğin diğer sayfa çok güzel ve bende beğenerek takip ediyorum ama ben bazı bilgileri kütüphane misali bir araya topladım. Ben şahsen ihtiyacım olan bilgileri tasnifli olarak kısa zamanda ulaşmaya daha çok önem veriyorum. Konunun detayına inince sayfaların uzağı forum sayfaları zevki ama yeni gelenler için bir idman sayfası için çok uzun ve kaybolmak işten bile değil. Konu hakkında fikir sahibi olana akdar bazen yüzlerce sayfa içinde boğulmamak işten bile değil.

@O.n.u.r.

Emeginize lafim yok saygi duyarim ugrasmissiniz yapmissiniz fakat benim yaklasimim ayirmali acidan ziyade bilgilerimizi paylastigimiz daha aktif bir yerin tavsiyesi olduguydu ayrica burdaki teknik veriler bilgiler tabiki cok degerli cok onemli seyler fakat benim orda bahsetmeye calistigim net olarak o degildi yada bir anlik sizin bu emeklerinizi istem disi gormezden gelmiste olabilirim bu konuda sizden ozur dilerim yanlis anlasilmak degil sadece yardimci olmakti amacim ayrica burayada bir yazan oldugu surece ben burayada bakiyorum ayirmiyorum oyle yanlis bi sekilde soyledigim gibi yani demek istedigimi tam anlatamamisim da biseyler biseyler hocam simdi tam anlatamiyorum yine kendimi ama yanlis anlamayin lutfen

• O.n.u.r. kullanıcısına yanıt
    Problem yok. Herşey güzel. Devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simteo

Problem yok. Herşey güzel. Devam.

Bende zaman zaman bakiyorum bu sayfaya,degerli bilgiler mevcut,tesekkurler emeginiz icin tekrar...

• simteo kullanıcısına yanıt
    Boyle laftan sozden bir kerede anlayan anlayisli insanlara gercekten ihtiyacimiz var toplum olarak beni anladiginiz icin tesekkur ederim

Bilgi ekraninda 5.7 gosteren fakat pompadan cikan sonuca gore 244 kmde 71 lira mazot yakmis olmasi yani sozde yaktigi iddia edilen degerle bu cikan sonuc sizce neyle alakalidir ? Derdim fazla yakmis olmasindan yakinmak degil derdim ekrandaki deger ile benim buldugum deger cok farkli sizce neden boyle olmustur

• buyur burdan yak
    güya mazotlu
    hani nerede ekonomi
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Ekonomi kısmı insanii bir şekilde gidildiğinde öngörülen bir değer bu değer biraz haşarı bir şekilde yakalanmış bir değer ikisini karıştırmamak lazım
    Her zaman anlam veremeyebiliyoruz araçlarımıza bazı şeyleri sora sora zamanla öğreniyoruz bizde bir şekilde zamanla öğrenicez artık napalım
  • Haa... tamam 0 zaman
  • Benim ortalama bu gün itibari ile 5.4. Toplam km ise 10123.

Yalnız ben yarı yarıya agresif yarı yarıya da sakin sürüyorum. Umarım değerler @O.n.u.r. normaldir.
    Dedigim gibi hocam her pompaya gidiste sifirlandiginda ancak gercek deger cikabiliyor ortaya yoksa gercek sonuctan cok farkli seyler cikiyor ortaya buda yaniltici oluyor

• Taşıtın fiyatlarını güncelledim. Arabanın fiyatı uçtu resmen. Navi olayını çözebilirsek (göğüslük ve cihaz) 10 numara olacak.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.