Şimdi Ara

2015 Vw Polo Lounge donanım paketi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
182
Cevap
4
Favori
45.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ashkar1453

Arkadaslar 1.2 dsg lounge paket icin 59500 tl ye 1.2 manuel lounge paket icinde 54500 tl anlastim ama hangisini alsam diye kararsiz kaldim yanibu benim ilk aracim olucak yani kendime aldigim ilk arac sirketin olsun kiralik olsun bircok arac kullandim ama kendime ait ilk aracim olucak ve acikcasi vw polo dsg veya manuel hakkinda pek bir bilgim yok bana yardimci olursaniz cok sevinirim
    Ashkar 1453,otomatik fiyatını nereden aldınız ? Ben en düşük 60.5 bulabildim..?
  • Avekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Vw Skoda nın Yeni Fabia modeline karşılık Lounge adını verdiği yeni bir donanım paketi hazırlamış. açıkçası bugüne kadar polo alanlar büyük hayal kırıklığına uğrayacaklar. çünkü Polo diğer rakiplerine göre zayıf kaldığı standart donanım seviyesini bu pakette epey bir yükseltmiş...

Lounge paketin kısaca farkları;

-'Tartan' kumaş koltuk döşemesi
    -'Deep inox' iç dekor
    -'Lounge' marşpiyel kaplamaları
    -'Composition Media' Radyo-CD-MP3-WMA çalar (Türkçe dil seçenekli, 6,5' renkli dokunmatik ekran)
    -USB-in müzik çalar bağlantısı
    -5,5 J x 15 'Novara' alüminyum alaşımlı jantlar, 185/60 R15 lastikler
    -Ön çamurlukta 'Lounge' amblemi
    -Ön sis farları ve entegre statik dönüş farları
    -%65 karartılmış arka ve arka yan camlar
    -Karartılmış stop lambaları
    -Bluetooth'lu mobil telefon hazırlığı
    -Hız sabitleyici (Cruise Control)
    -Klimatronik (Tam otomatik klima)
    -Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
    -Eve geliş-evden çıkış fonksiyonu (Coming-Leaving Home)
    -Otomatik yanan kısa farlar
    -Park mesafe sensörleri (ön/arka)
    -Yağmur sensörü
    -Sürücü ve yolcu yan hava yastıkları
    -Yorgunluk tespit sistemi

Fiyat listesi;

-Yeni Polo 1.2 TSI BMT 90 PS Lounge 50.600 TL

-Yeni Polo 1.2 TSI BMT 90 PS DSG Lounge 55.900 TL

50000TL 90PS Polo için bence fazla. 110PS falan olsa bir nebze denirdi ama 90PS için gereksiz.

• Çok satılan araçlardan çok öpmeye çalışıyorlar, normal karşılanıyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0C0967079

Çok satılan araçlardan çok öpmeye çalışıyorlar, normal karşılanıyor artık.
     2015 Vw Polo Lounge donanım paketi

ilk yıl bakımı halloldu 550 tl verdık yapılanlar faturada yazıyor camdan ızlıyormusunuz zaten ne yapıldıgını yaptıracakalra allah kolaylık versın 3 saate yakın suruyor nerdeyse baslarında bekledım

sonrada cektım brandayı koydum parka

• desi116 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bende şuan Polo 1.2 tsi bmt manuel almayı düşünüyorum. Allstar yada Lounge. Size sorum şu, internette yine aynı şekilde, bluetoothlu mobil telefon hazırlığı yazıyor buda beni çelişkiye düşürüyor. Kaç tane satış temsilcisine sorduysam, "bluetooth standart, o hazırlıklı alıp sonradan cihaz ekletme dönemi eskidendi diyorlar". 2015 Polo Lounge sahibi olarak birde sizden duymak isterim.

Saygılar
  • justcontrol kullanıcısına yanıt
    2016 sahibiyim bluetooth standart.
  • Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: justcontrol

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için.

rica ederim.
  • All star da Bluetooth a 2 telefon kaydedebiliyorsunuz ayrıca satış temsilcisi söylemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

All star da Bluetooth a 2 telefon kaydedebiliyorsunuz ayrıca satış temsilcisi söylemişti.

aynı anda 2 telefon aktif mi?
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ne zaman kullanırsanız belki de soruyordur hangisi kullanacaksın diye ben tek telefon kullanıyorum. Rehber i filan senkronize ediyor aynı anda ikisi kullanılmaz sanırım. Çünkü direksiyondan arama filan yapabiliyorsunuz
  • quote:

Yok hocam ne zaman kullanırsanız belki de soruyordur hangisi kullanacaksın diye ben tek telefon kullanıyorum. Rehber i filan senkronize ediyor aynı anda ikisi kullanılmaz sanırım. Çünkü direksiyondan arama filan yapabiliyorsunuz

benim rio da bildiğim kadarıyla 5 ama sadece bir tanesi aktif. onun için sordum.
  • quote:

quote:

benim rio da bildiğim kadarıyla 5 ama sadece bir tanesi aktif. onun için sordum.

Alıntıları Göster
    Merhabalar bende lounge var bızdede 2 telefon aktıf kullanuyoruz dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: desi116

Merhabalar bende lounge var bızdede 2 telefon aktıf kullanuyoruz dostum

2 telefon aktif demek, aynı anda 2 telefondan da arama/cevaplama yapılıyor demek mi?
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Yok hayır soyle oluyor 2 telefonuda baglayabılıyorsunuz ama aynı anda konusamazsınız ıkısı aynı anda calarsa varayılan telefonunuzla konusabılırısnız
  • quote:

Yok hayır soyle oluyor 2 telefonuda baglayabılıyorsunuz ama aynı anda konusamazsınız ıkısı aynı anda calarsa varayılan telefonunuzla konusabılırısnız

o zaman iki telefon aktif demeyelim. Kafa karışıklığı oluyor çünkü. 2 telefon tanımlı 1 tanesi aktif diyelim.
  • quote:

quote:

o zaman iki telefon aktif demeyelim. Kafa karışıklığı oluyor çünkü. 2 telefon tanımlı 1 tanesi aktif diyelim.

Alıntıları Göster
    yooo aslında 2 telefon hem tanımlı hem aktıf hangısı calarsa onla konusuyorsunzu zaten antıken 2 sı aynı anda calsa 2 sıyle aynı anda hoporlerden konusmak cok sacma olacak 4 kısı konferans gorusmesı gıbı olur :)

• quote:

yooo aslında 2 telefon hem tanımlı hem aktıf hangısı calarsa onla konusuyorsunzu zaten antıken 2 sı aynı anda calsa 2 sıyle aynı anda hoporlerden konusmak cok sacma olacak 4 kısı konferans gorusmesı gıbı olur :)

All star'da telefon rehberinizde resimler görünüyor mu yoksa siyah boşluk olarak mı duruyor?
  • Allstar ilk bakimi yaptiran varmi arkadaslar yada lounge

Servis ne kadar ucret cikariyor.

1.2 tsi dsg icin ?

Bir de biz disardan yag alip gotursek koyarlar mi? Arastirdigim kadariyla serviste 2 kati fiyat yaziyorlarmis.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.