Şimdi Ara

2015 Vw Polo Lounge donanım paketi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
4
Favori
45.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DSG farkı düşmüş mü normal mi yoksa onu anlamadım. Lounge paketi manulle 47.000 TL'ye verselerdi iyiydi.
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Hyundai 1.4 motordan kaybediyor hocam. Hem çok yakıyor,hem gitmiyor.

Hyundai'de 1.2 turbo+dct getirse inan fiyatı poloya yaklaşır belki geçebilir de.

Aralarında şuan için fiesta en alınası araç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Rakipleri derken Clio var rakibi 1.2 turbo benzinli otomatik onun da ederi 50.000TL'den fazla değil.

Clio da o fiyata alınası değil.

1.2TSİ DSG Leon'u 56.900 TL'ye verirlerken gidipte poloya kolay kolay bu paralar verilmez.

Ederi şu piyasada bile 50.000TL dir gerisi şişirmedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Rakipleri derken Clio var rakibi 1.2 turbo benzinli otomatik onun da ederi 50.000TL'den fazla değil.

Clio da o fiyata alınası değil.

1.2TSİ DSG Leon'u 56.900 TL'ye verirlerken gidipte poloya kolay kolay bu paralar verilmez.

Ederi şu piyasada bile 50.000TL dir gerisi şişirmedir.

arabayı ederi ile alabiliyorsaniz ne mutlu size. Biz normal vatandaşlar bu fiyatlardan alıyoruz maalesef

Zaten ben o fiyata alıyorum demedim.

Bence alınası değil dedim anca 50.000TL olsa alınası olur dedim.

Herkesin kişisel görüşüdür bir şey diyemem :)
  • Filtreleri okuyunca kahkaha attim sen cok yasa sazan avcisi

• Üçüncü stop lambasının opsiyonel olmasını beklerdim, pahalı bir parça sonuçta.
  • 1.5 tdci 75ps lik Fiesta, 52'ye alınır. Titanium X de, Polo dan kat be kat doludur ayrıca. Vw artık ekler "-4 Lastik -Direksiyon Simidi -Gaz ve Fren pedalı -Manüel viteslilere özel debriyaj pedalı" diye. Bagaj aydıntlatmasını donanım olarak yazmışlar ya, pes dogrusu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Utanmasa direksiyon,4 teker ,moturu da yazacak donanım listesine ,o kadar boş bir liste

• Opsiyonları tek tek eklediğinizde çok daha yüksek rakamlar çıktığı için bence bu donanıma göre fiyat iyi ama golf 7 sürdükten sonra polo ağzına kadar dolu bile olsa fiyatı biraz daha yüksek olan midline plus golf 7 tercih ederim..Çünkü her ama her yönden(sürüş,konfor,malzeme kalitesi,sessizlik,iç genişlik) aralarında uçurum var..
  • "-Bluetooth'lu mobil telefon hazırlığı" nedir yahu? Altyapısı gibi bir şey mi, yani donanım olarak bluetooth eklenebiliyor tarzı bişi mi? Öyleyse ciddi ciddi donanım diye mi yazmışlar yani bunu?
  • Utanmasalar 4 teker,direksiyon bile yazilacakmis.

Gerci arka fren disk diye yazan bunu da yazar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Fiyat kıyaslaması;

Hyundai i20 elite 1.4 otomatik 52400 tl

Vw polo lounge 1.2 dsg 55900 tl

Renault clio 1.2 edc 54950 tl

Ford Fiesta Titanium 1.0i 100PS PowerShift 52485 tl

Bende tam bunu yazacaktım hocam. Şu an ki piyasada abartılacak rakamlar değil Vw'nin yaptığı. Bence alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

"-Bluetooth'lu mobil telefon hazırlığı" nedir yahu? Altyapısı gibi bir şey mi, yani donanım olarak bluetooth eklenebiliyor tarzı bişi mi? Öyleyse ciddi ciddi donanım diye mi yazmışlar yani bunu?

Aynen

Passat için 400-500 € olması lazım, bunda da aynıdır. aparatı alıyorsunuz ondan sonra konuşuyorsunuz telefonla.
  • donanım tatminkar olmuş alacaklara hayırlı olsun, polo alacak olan kullanıcı şehiriçi ufak araba istediği için alır leona bakmaz, genelde bayanlara hitap ediyor seat ile arasında marka algısı var ve seat servisleri vw kadar yaygın değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Fiyat kıyaslaması;

Hyundai i20 elite 1.4 otomatik 52400 tl

Vw polo lounge 1.2 dsg 55900 tl

Renault clio 1.2 edc 54950 tl

Ford Fiesta Titanium 1.0i 100PS PowerShift 52485 tl

Vw fanatiği değilim ama fiyatlar böyleyken nasıl bu kadar kötüleniyor bu Vw anlamıyorum. Yani sınıfındaki diğer araçları denedim, kendim de 2006 Golf Plus kullanıyorum. Yani siz eğer saydığınız diğer marka araçlarda iyi hissediyorsanız, tasarımları hoşunuza gidiyorsa ona binebilirsiniz. Bilgisayar donanımı gibi donanım karşılaştıramıyorum çünkü dış tasarım ve iç dizayn sadeliği benim için herşeyden önemli ve bu sınıfta Polo 'dan başka seçenek çok aramama rağmen bulamıyorum. 3-4 bin lira için bir markayı yerden yere vurup bir diğer markayı göklere çıkarabiliyorsunuz. Eğer bu farklar sizin için o kadar önemliyse hiç ilgilenmeyin vw ile olsun bitsin. Az önce bahsettiğim kriterlerden dolayı 3-4 bin lira fazla verebilecek insanlara da enayi muamelesi yapmayın.

• Hyundai i20 1.2 elite donanım sunroof lu hali ile 46 küsüre bırakıyorlar. Bu ne rezalet ya. Birde Lounge demişler sanki ısıtmalı ve elektrikli deri koltuk var. Alt tarafı sensör mensör koymuşlar. Gerçekten bunlara aldanıp alanlara şaşıyorum.
    Not: 2010 model sıfır Polo almıştım bu kasa. O zaman fiyatlar fena değildi.
  • Gayet iyi bir paket fiyat hariç gerçi bu fiyata da satılır ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Hyundai i20 1.2 elite donanım sunroof lu hali ile 46 küsüre bırakıyorlar. Bu ne rezalet ya. Birde Lounge demişler sanki ısıtmalı ve elektrikli deri koltuk var. Alt tarafı sensör mensör koymuşlar. Gerçekten bunlara aldanıp alanlara şaşıyorum.
    Not: 2010 model sıfır Polo almıştım bu kasa. O zaman fiyatlar fena değildi.

2015 model 1.2 elite liste fiyatı 47400 tl. Panaromik cam tavan 2500 tl. Toplam 49900 tl. Bu donanım ve opsiyonla 46 küsüre bırakan bayi hangisi acaba?

• 2005 c4 kullanıyorum baz model.
    6 hava yastığı standart.
    Aradan 10 yıl geçti. Hala 2 hava yastığı ile satılan arabalar var. Gereksiz ıvır zıvır donanım hesabını yapmaya gerek yok. Müşterisinin canını düşünmeyen markanın aracını almayın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.