Şimdi Ara

2015 TUCSON 1.6 TGDI ELITE DCT MI 2015 VW TIGUAN DSG CUP MI 2015 KUGA 1.5 ECOBOOST TITANYUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu araclar arasinda kalsaniz sorunsuzluk,2. El degerini koruma, tatmin acisindan hangi araci tercih edersiniz neden
    Şimdiden cevap verirseniz çok tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorunsuzluk derseniz kuga derim çünkü içlerinde tam otomatik şanzımana sahip tek model. tiguan ve tucsonda hiç mekatronik arızası yaşamasanız bile belli zamanlarda baskı balata ve volant değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. ayrıca sıkışık trafikte çift kavrama ısındıkça daha konforsuz bir sürüş yaşatır.

İkinci el değerini korusun derseniz tiguan derim. kuga ve tucson ikinci elde çok değer kaybediyor. özellikle kuga çok yakan motoru ile ikinci elde hiç tercih edilmiyor.

Tatmin açısından ise kugayı öneririm. baktığınız model 182 hp ve 4 çeker sürüş sistemine sahip. gerçekten keyifli bir sürüşü var. tucsonda benzerdir diye düşünüyorum. sonuçta 177 hp ve 4 çeker sistem onda da mevcut. ancak kuganın daha iyi bir 4 çeker sistemi olduğu söylenmişti izlediğim testlerde.

Tasarım ve donanım olarak içlerinde en iyisi tucson. özellikle dış görünüşü çok kaslı. kendine güvenen bir duruşu var. elite donanımı da gayet dolu.

2018 kuga ecoboost kullanıcısı olarak başka sorunuz varsa cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haacar -- 27 Kasım 2018; 13:29:29 >

• Arkadaşlar tucson da mi değer mi kaybettiroyor 120 bin tl ye tiguan cup dsg mi tucson elite dct mi tercih edersiniz

• Hyundai DCT şanzımana 5 yıl 100 bin km garanti veriyor ve gerçek garanti sorun çıkınca gak guk etmezler. Ben tospa firmasına garanti konusunda hiç güvenmiyorum. 2.El de tospa firmasının araçları bir nebze daha çabuk satılabilir ve fiyat değerini daha iyi korurur.
  • Bir yandan 6 ikeri yağlı dsg li cup donanumli garantisi biten vw tiguan bir yandan değer kaybeden 6 yik garantili servisi ucuz gucel tucson secim yapmak zor gibi

• Arkadaşlar cevaplarınız benim için önemli

Günaydın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.