Şimdi Ara

2015 Tatil Fırsatları ve Tavsiyeler (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.688
Cevap
119
Favori
166.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sunaberk

Alva Donna Boğazkentten yazıyorum. Bu sene iş nedeniyle tatil tarihi belirleyemediğimden erken rezervasyon yapamadık. Bu nedenle de son dakika fırsatlarını kolladık. Adını çok duymamama rağmen ets nin fırsatlarından geçen hafta satın aldık 2 yetişkin 1 çocuk 5 gece 2830 lira 9 taksit. Erken rezervasyona göre pahalı ama bugünkü fiyatlara göre çok iyi. Neden iyi? Otel beklediğimin çok üzerinde çıktı. Enerji içeceği dışında aklınıza gelen tüm içkiler ücretsiz, yemekler güzel, Türk gecesi vardı dün. Bıldırcından kuzu çevirmeye aklınıza gelen tüm etli etsiz yemekler vardı. Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü. Türklere kötü davranmıyorlar. En sıkıntı olan şey otellerdeki, şezlong kapma yarışı yok. Saat 10.30 da bile havuzun önünde şezlong bulunabiliyor. Barda, yemek masalarında sıra yok. Temizlik açısından da iyi. Dondurmalar paketli magnum. Sabaha kadar yemek veren bi yer var. Seneye yine gelebilirim ama tek sıkıntı kızım 9 yaşında olacak. Ücret istiyorlar 8 yaş üstüne . Bir de alacarte restoranlar 20-30 lira kişi başı ücretli. Ama hiç gerek duyulmuyor. Yemekler güzel, içecekleri de garsonlar masaya getiriyor. Sorusu olan olursa 2 gün daha burdayız 😊

Bende bu oteli düşünüyorum. acaba denizi ve plajı nasıl? çocuklar için özel yemek salonu yiyecekler var mı ?

• fara F kullanıcısına yanıt
    Denizi temiz, öğlene kadar durgun, akşama doğru dalgalanıyor. Sahilin denize kadarki kısmı kum, denize yaklaşınca küçük çakıllar başlıyor ama ayağı kesen cins değil. Çocuklar için büyük yemek salonu var. Yine çocuklar için deniz suyundan havuzu, bebek havuzu, kaydırakları, zıpzıp ve oyuncaklar var. Umarım yardımcı olmuştur bilgiler 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuşadası amara sealight elite oteldeyiz bu sabah geldik öyle çok fazla otel deneyimim yok ama genel olarak otel beklentimin üzerinde çıktı.
    öncelikle elite otel olduğundan oldukça sakin ve hızurlu bir otel öyle ortada gezen ergenler yok. çok fazla gürültülü müzik v.s yok
    2 yetişkin 1 çocuk (6 yaş) 5 gece 2500 tl ets turdan almıştık çocuğun yatağı nasıl olacak diye merak ediyordum 2 tane çıft kişilik yatak var oda çok büyük ve herşey yeni ve kaliteli oda da herşey düşünülmüş.
    denizi çocuklara gayet uygun hatta aşırı uygun çünkü neredeyse 100 metre gidiyorsunuz belinize gelmiyor resmen çocuk denizi 😀 .
    çocuk havuzu gayet güzel ve eğlenceli .
    yetişkin havuzu gayet büyük yalnız bana çok sıcak geldi dışarısı daha serin havuzdan.
    yemekleri genel olarak güzel biraz personel sıkıntısı var ama ters davranışları yok .
    yerli yabancı turist oranı eşit gibi geldi bana tavsiye edermisiniZ derseniz ederim. merak ettiğiniz bişey olursa c.tesiye kadar buradayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgili_bilgili -- 3 Ağustos 2015; 19:14:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: keskin64

Eylul 19 23 arasi 4 gece manavgat kızılağaçta club turan prince worldda kalmayi planliyorum 2kisi 4 gece 1800tl 150tl world puan indirimi ile 1650ye geliyor simdi bu otele giden ve ya bilgisi olan var mi acaba 5 yasinda bir oglum var lunaparki hayvanat bahcesi filan gördüm resimlerde onlar biraz cezbetti ama oteli bilenlerden yorum bekliyorum

Kimsenin bilgisi yok mu forumdaslar bir el atin su otele sahipsiz kalmasin 😉

• keskin64 K kullanıcısına yanıt
    Ben gecen sene select villa konseptinde kaldim. 3 yas oglum cok eglendi. Tavsiye ederim fakat villa harici odalarinda lagam kokusu varmis. Bu sene arkadasa tavsiye etmistim oyle dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogormek

Ben gecen sene select villa konseptinde kaldim. 3 yas oglum cok eglendi. Tavsiye ederim fakat villa harici odalarinda lagam kokusu varmis. Bu sene arkadasa tavsiye etmistim oyle dedi.

Cevap için saol peki yemekler nasıldı turk tatilcilere tutumları nasıldı

• 2 aile tatil yapmak istiyoruz. Aslinda otel dusunmuyoruz havuzlu villa mi tutsak diyoruz. Nereye gidecegimize de karar veremedik. Var mi tavsiye?

• keskin64 K kullanıcısına yanıt
    Hocam, ben villa konseptinde kaldim. Restaurant ve havuzu ayri. Villa konsept alacaksan yemek istedigini seciyorsun menuden getiriyorlar. Et tavuk kofte. Sabah kahvaltisi yine menuden seciyorsun ne istersen pisirip getiriyorlar. Yani yemek secenegi cok. Luna park belirli saatte ucretsiz. Hayvanat bahcesi bir kere gezdik. Aquasi fazla ve buyuk. Ilgi ise havuza ickini, sezlongunu getiriyorlar ama dedigim gibi konsept. Cok cok kalabalik ve cok buyuk biryer.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogormek

Hocam, ben villa konseptinde kaldim. Restaurant ve havuzu ayri. Villa konsept alacaksan yemek istedigini seciyorsun menuden getiriyorlar. Et tavuk kofte. Sabah kahvaltisi yine menuden seciyorsun ne istersen pisirip getiriyorlar. Yani yemek secenegi cok. Luna park belirli saatte ucretsiz. Hayvanat bahcesi bir kere gezdik. Aquasi fazla ve buyuk. Ilgi ise havuza ickini, sezlongunu getiriyorlar ama dedigim gibi konsept. Cok cok kalabalik ve cok buyuk biryer.

Cok sagol gidince bide gözümüzle görelim bakalım

• Çanakkale assos eden beach e bugun giriş yaptık şimdiye kadar beklenti ve düşüncelerimin tam tersi oldu umarım böyle devam eder 5 yıldız delphin imperial de alamadığım keyfi bu 3 yıldız otelde alırım
    Standart odaydı odamızı yükseltip plus oda verdiler oda geniş vs yeterli
    Bugün deniz inanılmaz güzeldi dalgasız ve berrak 5-6 metrede dahi denizin dibini berrak görüyorsun
    Akşam yemekte çipura ızgara vardı ve ummadığım kadar lezzetliydi karpuz kavun un TADI vardı sahili Havası güzel.
    Sırf denizi için bu koy tercih edilebilir bu otel olmasada assos a mutlaka gelinmeli

Bundan sonra kesinlikle butik otel tercihlerim sırasında ilk Sırada yer alacak ne kadar az insan okadar keyif varsın 50 çeşit olmasın 10 çeşit olsun ama sakin ve güzel olsun

Edit
    2gün kahvaltı idare ederdi Haşlama yumurta Menemen vs fazla çeşit yok ama doyduk Çay ve kahve vardı
    Öğlen çekine çekine gittik Yemeğe tavuk kavurma vardı beklemediğim kadar lezzetliydi karpuz nektarin lezzetliydi salata ve patates güzeldi yani tam bir öğle yemeği yedim
    Yemek bölümü 2 kat ve direk sahil ve deniz manzarasıyla yemek yiyorsun
    Deniz sabah hafif kıyıda dalgalıydı 11 den sonra deniz bildiğin Çarşaf gibi ve serin suyu berrak tertemiz yorulmadan yüzüyorsun bu keyifli yosun pislik vs yok
    Havası bunaltıcı Lara havasından sonra serin ve iyi geldi yanmıyorsun sıcaktan
    Dün akşam yemek sonrası çok keyifli bir gitar keman canlı müzik vardı 11 e kadar sürdü Buda çok iyiydi. Çalışanlar biraz suratsız ve bişey istemek problem. Dun gece 3 kere Çay iştedik. Garson bulmak biraz zor
    3 gün aksam Asos antik tiyatro ve Athena tapınağınA gittik arAçla 10 dk sürmüyor çok yakın güzel manzarası var
    Akşam büftek yemeği ve tavuk Göğüs fırınlanmış vardı hepsi çok lezzetliydi öğlen et kavurma vardı kavun vs yemekler şu ana kadar çok iyiydi 3 yıldız bir otele göre eden beach kesinlikle Parasını hakeden bi yer
    Kesinlikle assos u ve eden beach oteli tavsiye ederim tek kötü olan personel ilgisiz otel yemekler deniz Havası tarihi yerkere yakınlığı beni çok etkiledi seneye grup olarak gelmeyi düşünüyorum gruplara göre gem uygun fiyatlı hemde keyifli bir tatil yeri burası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 5 Ağustos 2015; 13:38:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dionis otele giden veya bilgisi olan arkadaş var mı.
    Nasıldır tavsiye edermisiniz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene izinim Eylul ayinin son haftasi basladigi icin bu donemde hangi bolgeyi tavsiye edersiniz. Aklimda didim, bodrum ve antalya geciyor. Hersey dahil otel tavsiyelerinizi paylasirmisiniz?
  • Didim için fırsat varmı bildiğiniz.
  • SpyWar kullanıcısına yanıt
    ölüdeniz plajı 2 km. araçla ya da shuttle ile gidiliyor. 10 dakikada gidilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Bu sene izinim Eylul ayinin son haftasi basladigi icin bu donemde hangi bolgeyi tavsiye edersiniz. Aklimda didim, bodrum ve antalya geciyor. Hersey dahil otel tavsiyelerinizi paylasirmisiniz?

Merhaba ben şuan Aydın/Didim Hotel esra family suit diye bir otelde kaliyorum.Burayı yiyeyim içeyim çevreyi gezeyim diye ets turdan aldım.Size biraz otelden bahsedeyim.Otel çok büyük beklentisi olmayanları memnun edecek düzeyde.Ben standart oda almıştım benim odamu aile odasına çevirmişler.Hoşuma gitti.Barlarında cocacola ürünleri,efes pilsen birası veriliyor.Sabah, öğlen ve akşam yemeklerinde mutlaka yiyecek bir şey bulursunuz aç kalmassınız.1-5 arası havuzda havuz başında hamburger ve lezzetli pide servisi var.plaja uzak 300 metre falan arası var.ancak yürü yerek gidebilirsiniz.Altınkumda hareketin olduğu yerlere ve didim luna parka çok yakın.Otelde ingiliz ve türkler var.Buradaki ingilizler baya bir görgüsüzler.Burayı erken rezervadyonda1375 aldım.Tam bir f/p yeri oldu benim için.Buradan kemer akka antedona geçicem.orayla ilgili yorumlarımıda sonra yazacağım.Herkese iyi tatiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lujin -- 5 Ağustos 2015; 14:06:53 >

• Eylülün ilk haftası için eşimle beraber;

Paşa Beach Otel (Marmaris)
    Grand Blue Sky(Kuşadası)
    Vera Aegan Dream( Bodrum Turgutreis)

otelleri arasında karar verme aşamasındayım daha önce giden yada tavsıye verebilecek bir arkadas varmı ? Ayrıca 2 kısı 5 gece max 2000 bandında baska otel tavsıyesıde olabilir.
  • Arkadaşlar 5-11 Eylül aralığında 9 aylık bebeğimizle tatile çıkmak istiyoruz. İstediğimiz otelde aradığımız özellikler bebek küçük olduğu için havuzu önemli değil ancak denize sıfır ve güzel tercihen kum plaj animasyon pek önemli değil odası temiz, yemekte çok hijyen olsun ancak çok çeşit olmasa da olur. Max 2500 tl bütçem var. Öneri yapacağınız bir yer varsa sevinirim. Önceki sayfalara baktım ancak çoğu önerilen oteller bütçemi aşıyor.
  • djbaddua D kullanıcısına yanıt
    Çeşme de sırasıyla ılıca hotel radisson blue ve boyalık otel e bakabilirsiniz çocuk olması sebebiyle ılıca otel tam sizlik gibi duruyor...

• jackbauer J kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim oteller çok güzel duruyor belirtmeyi unutmuşum en azından her şey dahil konsepti olursa daha iyi olur bu oteller toplam harcamayı düşündüğümde bütçemi aşıyor.
  • Ablam abim ben ve kız arkadaşım 27.08 30.08 tarihlerinde bodrumda otel bakiyoruz maksimum limit 1500 önerebileceginiz havuzu guzel bir yer varmıdır?

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.