Şimdi Ara

2015 SONY ANDROİD TV (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.815
Cevap
83
Favori
297.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam olarak nasıl yapılıyor tarif edebilirmisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 10 olmayan ne yapacak :)

Win10 da özellik koymuşlar sanırsam..Ses te geliyorsa güzel...Akıcılık 1080p dosyalarda sorun yoksa daha güzel
    https://www.youtube.com/watch?v=WDE1BUZtdvo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 25 Mayıs 2017; 11:4:43 >
  • SONY KDL-50W805C bu tv pasip 3D'mi aktif 3D'mi?
  • birol özsoy kullanıcısına yanıt
    Aktif 3d
  • yani bu tv de sadece pilli gözlük kullanabiliriz değil mi?

pasif gözlük kullanamayız, pasif gözlük ile kullanma imkanı oluyor mu?
    samsung'un ucuz aktif gözlükleri sony'de kullanılıyor mu?
    Pasif gözlükte 3D işini TV yapar..

Aktif gözlükte 3D işini gözlük yapar..

İkisi birbiri yerine kullanılmaz..Alacaksanız Orjinal SOny BT400 veya BT500 modeli almanızı tavsiye ederim, biri sanırım Smulview-çift ekran özellikli..

Ucuz samsung vs gözlükler var ama, göz sağlığınızı riske atmayın 50 Tl ucuz diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdcvn

Pasif gözlükte 3D işini TV yapar..

Aktif gözlükte 3D işini gözlük yapar..

İkisi birbiri yerine kullanılmaz..Alacaksanız Orjinal SOny BT400 veya BT500 modeli almanızı tavsiye ederim, biri sanırım Smulview-çift ekran özellikli..

Ucuz samsung vs gözlükler var ama, göz sağlığınızı riske atmayın 50 Tl ucuz diye

sizin imzanızda Sony 50W805C var, anlaşılan tv ye sahipsiniz tv'nin 3D özelliğini sık kullanırmısınız?
    bu tv android program yükleyerek pasif gözlükleri kullanma imkanı varmı? aktif gözlüklerin gözü çok yorduğu söyleniyor sizce durum nedir?
    3D olayı heves..Kaç tane 3D izledim derseniz bir Avatar, merak ettiğimden..Gravityi izledim..Belki 1-2 filim daha ama emin değilim baştan sona izlemedim..İnanın 3D yerine Düz versiyonu izlemeyi tercih ettim

Neden derseniz her filim 3D olmuyor, sonradan gölgelendirme ile 3D efekti veriliyor ki anlamsız..

Örneğin sinemada enson Yüzüklerin efendisi 3D zledim..Hiç gerek yok, zira 3D için filimin özel çekilmesi gerek, sivri nesneler vs..

Yazılımla Pasif olmaz ama, anagram (Kırmızı-Yeşil filimleri belki Pasif gözlükle izlersiniz..Bunu Bilgisayarda da yaparsınız işte 3D tadı almak için..

Youtube 3d anaglyph aratın çıkanlar basit Kırmızı-Yeşil gözlükle izlenen örnekler..Pasif gözlükle izlenen format bulursanız olabilir, denemek lazım (Red Cyan olarak ta geçiyor)

Ama 3D SBS denilen Tv nin oynattığı formatlar, Panel Pasif ise pasif gözlük aktifse aktif gözlükle izleniyor

3D işi gözü yorabilir doğrudur, zaten gereksiz olduğundan kaldırdılar artık TV lerden..

• quote:

Orijinalden alıntı: sdcvn

3D olayı heves..Kaç tane 3D izledim derseniz bir Avatar, merak ettiğimden..Gravityi izledim..Belki 1-2 filim daha ama emin değilim baştan sona izlemedim..İnanın 3D yerine Düz versiyonu izlemeyi tercih ettim

Neden derseniz her filim 3D olmuyor, sonradan gölgelendirme ile 3D efekti veriliyor ki anlamsız..

Örneğin sinemada enson Yüzüklerin efendisi 3D zledim..Hiç gerek yok, zira 3D için filimin özel çekilmesi gerek, sivri nesneler vs..

Yazılımla Pasif olmaz ama, anagram (Kırmızı-Yeşil filimleri belki Pasif gözlükle izlersiniz..Bunu Bilgisayarda da yaparsınız işte 3D tadı almak için..

Youtube 3d anaglyph aratın çıkanlar basit Kırmızı-Yeşil gözlükle izlenen örnekler..Pasif gözlükle izlenen format bulursanız olabilir, denemek lazım (Red Cyan olarak ta geçiyor)

Ama 3D SBS denilen Tv nin oynattığı formatlar, Panel Pasif ise pasif gözlük aktifse aktif gözlükle izleniyor

3D işi gözü yorabilir doğrudur, zaten gereksiz olduğundan kaldırdılar artık TV lerden..

cevaplar için teşekkür ederim.

• 55w807c

Guncelleme yaptim bugun ama opera calismiyor surekli hata veriyor kapaniyor

Gecmisi temizledim vs hicbisey yok

Zaten tv surekli o durduruldu bu durduruldu diye hata veriyordu oncedende

Resetlesem kanallargidecek hepten ölüm yeniden listelemesi

Baskabrowser uygulamasida yok playde

Neyapacam bilemedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Kanal yedeğinizi usb bellek ile alın. Nasıl yapılacağını forumdan öğrenebilirsiniz. Sony Tv Editör ile kanal sıralaması ya da düzenleme yapması çok kolay. Güncellemeden sonra en iyisi fabrika ayarlarına dönüp yeniden kurulum yapmaktır. Bazen bu tarz sıkıntılar oluyor Android tabanlı olduğu için. Tv yi fişten çekip 5dk bekleyin daha sonra geri takın. Kapama tuşuna basılı tutun yeniden başlaması lazım ondan sonra tekrar deneyin operayı. Aslında puffin tv çıkmış o da güzel bi tarayıcı deneyebilirsiniz.

harici apk uzantılı Chrome ve Adobe Flash player deneyin (ikisi birarada) es dosya üzerinden kuracaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_yuxexes

Kanal yedeğinizi usb bellek ile alın. Nasıl yapılacağını forumdan öğrenebilirsiniz. Sony Tv Editör ile kanal sıralaması ya da düzenleme yapması çok kolay. Güncellemeden sonra en iyisi fabrika ayarlarına dönüp yeniden kurulum yapmaktır. Bazen bu tarz sıkıntılar oluyor Android tabanlı olduğu için. Tv yi fişten çekip 5dk bekleyin daha sonra geri takın. Kapama tuşuna basılı tutun yeniden başlaması lazım ondan sonra tekrar deneyin operayı. Aslında puffin tv çıkmış o da güzel bi tarayıcı deneyebilirsiniz.

eyw

şuan onu yapıyorum

kanalalrı bi güncelleyeyim bakalım

puffin tv nasıl kuracaz yok playde
  • yalnız şöyle bişey oldu

güncelleme yaptım

neyse bu sorunlar çıkınca dediklerinizi yapayım dedim tvyi resetledim

güncellemelere bakayımmı dedi bak dedim yeniden bi güncellleme indirdi ama tv tamamen değişti

telefonla eşleşme vs gelmiş

görünüm değişmiş vs

ya bugüne kadar güncelleme yapmadı yada dünden bugüne güncelleme çıktı anlamadım
    Güncelleme yapmamış demek ki. Ana menü de Home tuşuna basınca puffin tv var zaten size yüklemesi kalıyor bir tek.

• dj_yuxexes D kullanıcısına yanıt
    Oraya pek dikkat etmiyorum

Hakkaten ordaymis :)

Eyw

• arkdaslar hepsi burada da aşağıdaki televizyonu almayı düşünüyorum

tecrübesi olan arkadaslar artıları ve eksileri hakkında bilgi verebilirmi

yaklasık 8 mt mesafeden seyeredilecek 3d gerekli degiş IPtv mümkünse kullanılacak
    http://www.hepsiburada.com/sony-65w855-65-165-cm-uydu-alicili-full-hd-led-tv-p-HBV000004BNQU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soztutar -- 1 Haziran 2017; 11:29:44 >
  • Bein Connect uygulamasını Tv ye kurabilen var mı? Google Play de kur diyince Tv ye uyumlu degil diyor. Apk ile deneyen oldu mu acaba. Uygun fiyat politikası izlerlerse Netflix alternatifi olabilir. Fakat ayri cihaz almak istemiyorum android uygulaması olmalı. Netflix en son House of Cards'ı da Bein Connect'e verince sinirlenip üyeligimi iptal ettim. Çoğu icerigi izledim, Tr ye verilen içerik yetersiz ustune birde populer dizileri izleyemiyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, iki TV den birini alma arifesindeyim, sizlerden özellikle bu TV yi kullanabilenlerden yorum bekliyorum.
    Model: 55W805C (2015)
    Model: 55W805B (2014)

55w805c alacaktım ancak 2-3 tane yabancı siteyi inceledim, 805B daha yüksek puan almış ve görüntü de daha iyi olduğu gözüküyor. Arada 400-500 TL gibi bir fark var. Siz hangisini önerirsiniz.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 02an1907 -- 10 Haziran 2017; 0:6:43 >
  • 02an1907 kullanıcısına yanıt
    55W805C için ana konu burada.
    https://forum.donanimhaber.com/sony-kdl-55w805c--108567092#108567092
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.