Şimdi Ara

2015 SONY ANDROİD TV (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.815
Cevap
83
Favori
297.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar google play store girip web browser yazınca tarayıcı uygulaması çıkıyor onu indirip kullanabşilirsiniz.Tek yapmanız gereken şey tarayıcının ayarlarına girip soft keyboard yazan yeri işaretliyorsunuz.
  • 65X8505C aldim. Yarın kurulum olacak,incelemesini yaparım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süperr, almayı düşündüğüm tek tv.. Hayırlı olsun, umarım sorunsuz kurulum olur...

• bu incelemede 4k yazısına bakın ...

Obsługa rozdzielczości 3840x2160@60Hz 4:2:0 TAK
    Obsługa rozdzielczości 3840x2160@24Hz 4:4:4 TAK
    Obsługa rozdzielczości 3840x2160@60Hz 4:4:4 b.d.
    Poprawne odtwarzanie testowego kanału SAT UHD brak obrazu, dźwięk dostępny
    Wsparcie dla plików UHD z kodekiem HEVC TAK
    Obsługa YouTube w 4K TAK
    Kompatybilność z HDCP 2.2 TAK

2: 0 60Hz 4 @ 3840x2160 çözünürlük desteği EVET
    4: 4 24Hz 4 @ 3840x2160 çözünürlük desteği EVET
    4: 4 60Hz 4 @ 3840x2160 çözünürlük desteği bd
    doğru test oyun UHD TV kanalı Hiçbir resmi, mevcut ses
    Dosyaları UHD HEVC kodek desteği EVET
    Destek 4K YouTube EVET
    HDCP 2.2 ile uyumlu EVET

https://translate.google.com.tr/translate?sl=tr&tl=en&js=y&prev=_t&hl=tr&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fhdtvpolska.com%2Ftopic%2F35261-test-sony-android-tv-x8505c-ultra-hd-4k-3d-led-lcd%2F%3Fp%3D356927&edit-text=&act=url

• quote:

Orijinalden alıntı: Technotronic

Arkadaşlar google play store girip web browser yazınca tarayıcı uygulaması çıkıyor onu indirip kullanabşilirsiniz.Tek yapmanız gereken şey tarayıcının ayarlarına girip soft keyboard yazan yeri işaretliyorsunuz.

Teşekkür ederim öneriniz için ben bu programı denemiştim bu programda sanki bir geliştiricinin hobi amaçlı yaptığı hava var.Kesinlikle opera,chrome tarzı tarayıcının işlevini karşılıyamıyor.Bu tarayıcı televizyonu telefon olarak algılıyor televizyon için geliştirilmiş orjinal tarayıcı lazım.Günü kurtarmalık bir tarayıcı bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uykusuza Masallar

1080p de 60fps, 4k da 30fps... Ürün Satışı başladı internette var.

Nette Hangi sitede acaba. Heryere baktım bulamadım.
  • SONY KD-49X8305C kullananiz yada tavsiye edeniniz var mi acaba.2015 modellerinde 50" gecmeyen model ariyorum da.Yardimci olabilir misiniz.Samsung JU7500 serisini de dusunuyorum

• DarknessplaneT kullanıcısına yanıt
    hepsisony'de aynı gün kargo olarak satılıyor. Resmi sony center bayisidir.(kanyon avm)

• quote:

Orijinalden alıntı: Voodoodream

65X8505C aldim. Yarın kurulum olacak,incelemesini yaparım.

Hayırlı olsun inşallah bu tv sorunsuz çıkar incelemenizi merakla bekliyorum ben cok beğeniyorum bu TV'yi ama Kullanıcı deneyimleri önemli.

• 55w805c mi yoksa yoksa 55w805b mi karar vermedim sizce hangsi

• Arkadaşlar yeni güncelleme geldi şimdi kuruyorum inşallah sorunlar düzelmiştir.
  • zobu1907 Z kullanıcısına yanıt
    Ben sana demiştim geleceğini :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voodoodream

Ben sana demiştim geleceğini :)

Aynen hocam sağolun.Bu yeni gelen güncelleme ile opera web browser uygulamalara eklendi.İnternette gezinmek ise bilgisayardan farksız.
  • Naptiniz hocam kuruldu mu tv?

Hayırlıs olsun..C serisi biraz daha iyi geldi bana B serisine nazaran..

Android konusunda çekincelerim var, sanırım Her şeyi kuramıyoruz TV ye..Mesela Radyo Programı kurulsa süper olur..Tv nin ekbüyük eksiği bu bence

AndroTurk mesela iyi bir Türk RAdyo programıdır (Yabancı kanallar dahil)
    TuneIN radyoda öyle, olsa tadından yenmez..

Tv ile Net Flick Kumanda geliyor mu??

Gölzük çıkıyor mu paketten? (Adet)
    Geniş bir inceleme yazarsanız seviniriz
  • Sağolun hocam en azından tv yi ilk kullanmaya başladığım zamanki şoku biraz da olsa bugün atlatmış oldum .
    B serisi ile C serisi hakkında pek bir fikrim yok.Benim kullandığım televizyon 43w805c modeli.Aynen sizin de dediğiniz gibi televizyona her şeyi kuramıyoruz.Fazlasıyla filtreli diyebilirim.Ama birkaç tane radyo programı vardı.Play storeden gezinirken görmüştüm.Ama sizin yazdığınız radyo programları yoktu.
    Hocam tv yi inceleme kısmına gelirsek ;
    Renklerde sanki yapay bir canlılık var.Samsung un resimlerdeki doku kalitesine çok benziyor.Ancak maç izlerken felan topun kare kare gitmesi pek yok.Tv bu konuda başarılı bir iş çıkarıyor.Hareketli sahnelerde de tv iyi.Tv nin sunduğu ses ve görüntü kalitesine göre fiyatı 2000 liranın biraz altında veya biraz üstünde bir fiyat aralığında olması gerekirdi.Ben Nur-pa eletronikten 2500 liraya almıştım ama çoğu yerde bu tv yi 2700 liradan satıyorlar.Bence 400-500 lira fazladan biçilmiş bir fiyat var.Tv nin benim için iyi yanlarında biri ise menü geçişleri.Kanal geçişleri ise biraz yavaş.Daha önceden ise internet tarayıcısı yoktu.Bugün gelen güncelleme ile opera internet tarayıcısı eklendi.İnternette gezinirken bilgisayardan farksız bir deneyiminiz olabilir.Yanda bir tane usb portunun olması ve içinden 3d gözlük çıkmaması ise bir dezavantaj.İçinden çıkan kumanda ise tam bir rezalet.20 sene öncesi kumandalara benziyor.Odun gibi duruyor.Tanıtımlarda gösterilen küçük kumanda ise opsiyonel.İsteğe bağlı olarak satın alınması gerekiyor.Yani sizin dediğiniz Net Flick kumanda.Google play store da bazı oyunlar konsol kolu gerektiriyor.Eğer bu konsol koluna sahip değilseniz yaklaşık 200 lira da bu oyunları oynamak için para harcamanız gerekebilir.Benim dikkatimi çeken bir diğer husus ise televizyonun 178 derece açıda görüntüyü tam anlamıyla sunamaması.Yaklaşık 150 dereceden sonra renklerde bozulma oluyor.Daha önceden philips 42pfl6158 model televizyon kullanmıştım.O televizyona mükemmel bir görüş açısı sunuyordu. Tv nin değişik bir yanı ise en son nerede kapattıysanız tv oradan başlıyor.Örneğin kanal izlerken kapatırsanız kanaldan menüde iken kapattıysanız menüden başlıyor.Oyun oynarken ise çok abartılı bir beklentiniz yoksa sizi üzmez.Tv de 8 GB lık bir dahili depolama alanı var.Bu depolama alanı ise tv yi öne çıkaran avantajlardan.Uygulamaları buraya yüklüyoruz.Yanılmıyorsam philips in android televizyonu olan 8109 modelinde depolama alanı 1,6 gb dı.Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum aklıma gelen önemli noktalar bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zobu1907 -- 15 Temmuz 2015; 20:11:28 >

Teşekkür..
  • Önemli değil hocam yalnız görüntü kalitesini ben pek beğenmemiştim bu göreceli bir durum belki siz veya bir başkası beğenebilir.
  • doğru düzgün sony satan yer bulamadım sony tv nereden alınır
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.