Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.696
Cevap
85
Favori
377.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 65ju7500 curved tv ekrani kirildi daha once degistiren oldu mu acaba ne kadar fiyat istiyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Arkadaşlar bugün 3 yaşındaki oğlum tvye telefonu fırlaltması sonucu tvnın camı çatladı 65ju7500 için ekran değişimi tahmini nekadar yaparlar servisi kaydı bıraktım ama bugün pazar yarın dönerler muhtemelen. Canım çok sıkıldı 7500 tl direk çöp oldu

Merhabalar 65ju7500 ekran deigisimi yaptirdiniz mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

65ju7500 curved tv ekrani kirildi daha once degistiren oldu mu acaba ne kadar fiyat istiyorlar?

Çok geçmiş olsun kardeşim. Umarım en kolay şekilde çözersin. Ama bildiğim kadarı ile TV fiyatına yakınmış sanırım..

• Cok tesekkur ederim ekranin tv parasi olmasi cok sacma.cep telefonu isiyle ugrasiyorum.telefonun ekrani kirildimi modeline gore 3de 1 4de 1 fiyatina en yeni modellerde yariyariya oluyor.bu tviye verilen para cope atiliyor bu durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

Cok tesekkur ederim ekranin tv parasi olmasi cok sacma.cep telefonu isiyle ugrasiyorum.telefonun ekrani kirildimi modeline gore 3de 1 4de 1 fiyatina en yeni modellerde yariyariya oluyor.bu tviye verilen para cope atiliyor bu durumda.

Sadece ekran değil zaten. Bildiğim tüm içi değişiyor. Modül deniyor. Tek tek parça değilde, set halinde oluyor. Bu arada benim başımdada ekranda çıkan çizgilerden sıkıntım var. Merkez servis geldi. Ekran değişecek deyip stoğa baktı ve olmadığını, TV nin yeni model ile değişeceğini söyledi. Beni arayacaklarmış. 3 gün oldu bekliyorum, haber yok henüz..

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Yanlış yanıt vermiş veren.

Bana gelen servis, yanında yeni kumanda ile birlikte gelmişti zaten.

bu kumanda sıkıntısını daha önce ben de yazmıştım foruma, artık çok sıktı, az önce aradım servisi, garanti bitmiş bizim makinenin..

kumanda tamir olmaz, yenisini arkadaşlar size satacak demeye getirdi. fiyat sölemedi. dedim beni arasın birisi fiyatını sölesin, abuk sabuk bi rakamsa kendim yurt dışından getirtirim dedim.

bu kumanda ne kadardır bilen var mı? 55JS8500
  • Ev&eşya sigortanız varsa, acenteniz ile görüşüp sigortadan alabilirsiniz belki...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.Aralık.2017
    Upgrade File(USB type) ver. 1520.2, All Windows (MULTI LANGUAGE)
  • Ekran icin 5850 ₺ fiyat cikardi servis :)

• Geçmiş olsun hocam. Benim oğlanda tv ye telefonu fırlatınca o süreçlerden geçtim. Ne yapacağım diye düşünürken ablam ev sigortasından bahsetti hemen poliçemi kontrol ettim evet 5000 tl ye kadar zararı karşılıyordu hemen sigorta şirketi ile irtibata geçtik gelip tv ye baktılar ve servisin bana çıkarttığı panel değişim ücretini kontrol ettiler 5000 tl ye kadarki kısmı karşıladılar aynı sizinkisi gibi 850 tl cepten verdim ve değişim onaylandı. Servis eve gelerek değişimi yaptılar. Panel değişimi demek komple tv değişimi demek yani tv nin sadece kendi kapağı bende kaldı adamlar gelip yeni tvyi koydular ve arkasına beni tvnin kapağını taktılar panel değişimi bu işte allah kolaylık versin. Sormak istediğin birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım.
  • E yuh yani. Benim sağlam tv yi vereyim ben servise bana o fiyatı versin ben kabulum. 5500 e almıştım zaten tv yi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

E yuh yani. Benim sağlam tv yi vereyim ben servise bana o fiyatı versin ben kabulum. 5500 e almıştım zaten tv yi.

O verdikleri fiyat 65ju7500 için 55ju7500 daha ucuzdur herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

1.Aralık.2017
    Upgrade File(USB type) ver. 1520.2, All Windows (MULTI LANGUAGE)

Teşekkürler tvnin service menüsündeki renk ayarlarını bozmuştum bu yazılımı yükleyince düzeldi. Sağol

• Samsung sağolsun müşterisini mağdur etmedi. Tam tersine çok memnun etti. Yeni TV geldi ve kuruldu. Teşekkürler samsung

• saheemr kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Darısı hepimizin başına

Hayırlı olsun hocam,

Kısa bir kıyaslama yapar mısınız?

Ses olsun görüntü olsun, büyük farklar var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.

Daha fazla kurcalayamadım.. İlk gözüme çarpanlar, Renkler daha doygun ve canlı. hdr1500 ün daha bir artısını göremedim. Gerçi daha fazla bakamadım. Baslar ve tizler daha güzel..Menüdeki görütü ayarları daha sadeleştirilmiş. En kötü olay böyle elit bir kumandada nasıl olur mouse özelliği olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saheemr -- 8 Aralık 2017; 17:12:17 >
  • Arkadaşlar trt4k da sizdeki gibi sol altta doğru bir leke varmı. Diğer kanallarda ve 4k blu ray de falan denedim, onlarda yoktu. Birtek trt4k da var. Size zahmet bir kontrol edebilirmisiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saheemr -- 8 Aralık 2017; 17:35:30 >
    Ju7500 bir şey yok gibi.

Edit: forum resmi kafasına göre döndürmüş. Sol alt burası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 8 Aralık 2017; 17:53:16 >
  • Sony konusundada okudum bu sıkıntıyı.. Resim eklemeye çalışıyorum ama eklenmiyor..

Bana sanki var gibi geldi sizin resimde. Sol alta doğru tam kare gibi. En çok siyah görüntülerde çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saheemr -- 8 Aralık 2017; 18:4:21 >
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.