Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.696
Cevap
85
Favori
377.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ju7500 geri tuşuna bastığımda bazen iki defa geriye gidiyor.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Nasıl bi yol izleycez napmamız gerekicek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cicek_7 C kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal olabilir. Geçenlerde de dokunmatik çalışmıyordu düzeldi sonra.
    Yani güncellemekmi gerekiyor.Yeni sürümde sıkıntılar varmı peki bilıyomusun

Guncelleme yokki güncelleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 20 Kasım 2017; 10:21:45 >
  • 65ju7500 de de aynı sorunlar var yukarı tuşuna basınca 2 veya 3 kere gidiyor vs. yazılımsalar galiba

• bu güncelleme büyük sıkıntı..

mesela bende detv açıyorum ama kapayamıyorum kumandadan??

tv üzerinden kapamam gerekiyor. kumandaya reset atıyorum, düzeliyor. sonra 2. kapamada yine kapamıyor..

bu kumanda çalışmamasından bıktım artık..

her güncellemede mutlaka bir sorun oluyor bu kumandada..
    Ben 2015 teki sürümü kullanıyorum cok güncelleme geldi onun üstüne ben o yuzden güncellemedim

Bende güncel yüklü aynı problem var garip o zaman.
  • Merhaba arkadaşlar, bende 55ju7500 kullanıyorum. Dediğiniz gibi yazılımsal kendi kumandasını kullandığımda bazen sıkıntı çekiyorum.

Sormak istediğim bu tv nin nit değeri nedir acaba?
    Yeni tv almak istiyorum lg oled mi yoksa qled mi diye düşünüyorum. 55 inç ya da 65 inç olacak.
    Kumandayla ilgilide olabilir baktrdnmı hic kumandaya

Hayır TV nin karşısında pek durmuyorum genelde. Geçenlerde youtube da gezerken farkettim durumu.

• Sevgili arkadaşlar, TV nin sol alt en köşesinde çizgi gibi bir leke gördüm. Sildim ama panelde leke. Sıkıntı yaratır mı. TV 65js9000 ve alalı 15 ay oldu.

2015 SAMSUNG TİZEN TV

• saheemr kullanıcısına yanıt
    Size normal gelmiyorsa, bence çağırın servisi baksın. Bakarsınız paneli değiştirirler. Garanti de devam ediyor nasıl olsa.

İlaveten bende 2 Adet ju serisi var. Geçenlerde, birinde ses açma butonu zor çalışıyor, algılatma sorunu yaşıyorum diyerek servis çağırmıştım. Hem bunu hem de diğer kumandayı garantiden değiştirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 27 Kasım 2017; 16:44:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Size normal gelmiyorsa, bence çağırın servisi baksın. Bakarsınız paneli değiştirirler. Garanti de devam ediyor nasıl olsa.

İlaveten bende 2 Adet ju serisi var. Geçenlerde, birinde ses açma butonu zor çalışıyor, algılatma sorunu yaşıyorum diyerek servis çağırmıştım. Hem bunu hem de diğer kumandayı garantiden değiştirdiler.

Ben kumanda için servis aradım bilgi almak için. Kumanda garantiye girmiyor demislerdi..

Yanlış yanıt vermiş veren.

Bana gelen servis, yanında yeni kumanda ile birlikte gelmişti zaten.

• Genel merkezden bugün geldiler. Tv de belirttiğim lekeden 2 adet bulduk. 2 adette farklı yerlerde ölü piksel vardı. Kumanda içinde sıkıntılı dedi. Tv panel değişecek dedi fakat stokta olmadığı için tv değişecek dedi. Bende bu modelden sıfır varmı falan dedim. Yeni model ile değişeceğini söyledi. Bundan sonra ne gibi bir yol izlemem gerekir mağdur olmamak ve karşılığında bir tv almak için. Acaba hangi model teklif ederler. Yada değişim olmaz gibi sıkıntı çıkarabilirlermi. Bu konuda dik durmak istiyorum. Olurda düşük bir tv önerirlerse, tv mi yapın yada aynısını getirin vs diyebilirmiyim eşdeğer bir tv almak için.

Birde arkadaşlar gelen kişinin söyledikleri ve bıraktığı rapor bağlayıcımı. Yani sonradan genel merkez farklı bir sıkıntı çıkarırmı ?
    Sonuca sevindim... :)

1500 hdr lerden kapın bir tane. Yada QLED

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Sonuca sevindim... :)

1500 hdr lerden kapın bir tane. Yada QLED

Nasıl bir yol izlemek lazım model seçmek için. Onlar ne vereceğiz derler acaba

• Dinamik mod da ve sadece beyaz ekranda baya inceledim. Tam 4 adet leke gibi çizgi var. Hatta 1 tanesi neredeyse 50mm uzunluğunda. Çizgiler sağdan sola ve aşağıdan yukarı çaprazlama.

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.