Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.696
Cevap
85
Favori
377.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: antired

bu şekilde yaparsan tv de gözükmez tvdeki hatadan dolayı pc de gözükmez .device info silebilirsin bişey olmaz ben bu şekilde kullanıyorum

Aynen dediklerini yaptım sorun çözüldü

Tekrardan rahatsız ediyorum bir sorunum daha var

HDD olan bir dosyayı silmek istiyorum ama şöyle bir hata alıyorum dizin boş değil diyor silinmiyor biliyormusunuz nasıl sileceğimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    sorunun çözüldüğüne sevindim diğer sorununda hdd yi direk çıkarttığından dolayı böyle şeyler yaşarsın direk bağlantıyı çıkarma önce pc den donanımı kaldır deyip çıkaracan aynı işlemi tvden çıkartırkende yapacaksın diski pc ye takıp denetlemeni öneririm hataları bulur ve düzeltir daha sonra silebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antired -- 19 Ocak 2017; 17:28:19 >
  • quote:

sorunun çözüldüğüne sevindim diğer sorununda hdd yi direk çıkarttığından dolayı böyle şeyler yaşarsın direk bağlantıyı çıkarma önce pc den donanımı kaldır deyip çıkaracan aynı işlemi tvden çıkartırkende yapacaksın diski pc ye takıp denetlemeni öneririm hataları bulur ve düzeltir daha sonra silebilirsin

Ben takip çıkarıyorum ondan oluyor demekki

TV den nasıl yapacam tam olarak nerde

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    aynen
    source tuşuna bas orda hddni bul imleci aşağı indir usb cihazı kaldır bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antired -- 19 Ocak 2017; 17:32:4 >
  • birde sağlam olsun diyorsan tüm dosyalarını pc ye yedekle hdd ye format at temiz olsun bu şekilde güvenli kullan hiçbirşey olmaz
  • quote:

aynen
    source tuşuna bas orda hddni bul imleci aşağı indir usb cihazı kaldır bu şekilde

Tamamdır teşekkür ben hiç böyle yapmıyordum

• rica ederim herzaman bu şekilde kullanın
  • Arkadaşlar merhaba.

Samsung JU7500 için ses sistemi araştırıyorum.

Wireless hayallerim suya düştü.
    Aslında hayalimde olan, tv'nin yanında olsa da olur olmasa da ancak arka sağ sol kablosuz çalışacak iki hoparlör olsun istiyorum. 5+1 de olur ancak kablosuz. Bu da sanırım mümkün değilmiş.

Şimdi soundbar düşünüyorum. Bununla uyumlu ne önerirsiniz. TV, 35m2 salonda, 65JU7500. Şu an bazı filmlerde veya müziklerde sesi tatmin etmiyor. Ne önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinoali

Arkadaşlar merhaba.

Samsung JU7500 için ses sistemi araştırıyorum.

Wireless hayallerim suya düştü.
    Aslında hayalimde olan, tv'nin yanında olsa da olur olmasa da ancak arka sağ sol kablosuz çalışacak iki hoparlör olsun istiyorum. 5+1 de olur ancak kablosuz. Bu da sanırım mümkün değilmiş.

Şimdi soundbar düşünüyorum. Bununla uyumlu ne önerirsiniz. TV, 35m2 salonda, 65JU7500. Şu an bazı filmlerde veya müziklerde sesi tatmin etmiyor. Ne önerirsiniz.

Ben evimde 65ju7500 ile birlikte lg las950 kullanıyorum tavsiye ederim. ek olarak lg h3 2 hoperlörleride las950 ye kablosuz bağladım muhtesem surround ses alıyorum. istedğin kadar hoperlör ekleyebilirsin kablosuz veya kablolu olarak

• @guguk,
    Teşekkür ederim.
    Dediklerine bir bakayım...
  • Son yazılımdan sonra ju6470 televizyonum yavaş açılmaya başladı.Aynı sorunu yaşayan var mı? Bununla ilgili ne yapabilirim ?
  • antired kullanıcısına yanıt
    Harici disk i tv ye bağladığımda bazen görmüyor. Çok dolu olduğu için görmüyor olabilir mi?

• odessa.13 kullanıcısına yanıt
    birçok sebebi olabilir doluluk yüzdesi ne kadar kullanılan kablo sağlammı veya hdd kasası içindeki aparat ne durumda en son ne zaman biçimlendirdiniz
  • Arkadaşlar bir şey merak ediyorum tizen tv lerde internette gezerken veya dizi, film sitelerinden virüs bulaşır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozan.C.K -- 26 Ocak 2017; 4:32:6 >
  • Tv ilk açtığımda kasmalar beni öldüryor

• Yabancı siteye 1481.1 güncelleme çıkmış. İndirip yüklesek olurmu ?

(Dikkatli baktımda usa samsung sitesiymiş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saheemr -- 28 Ocak 2017; 21:7:16 >
  • Hay ağzın bal yesin kardeş yeni güncellemeyi dört gözle bekliyorum 1471 çok iyiydi boşuna 1480 yaptık tv dengesi bozuldu

• Avrupaya daha çıkmamış. Direk usa yüklesek olurmu acaba..

• Elleme hocam boşver bak ben hala onun hatasını çekiyorum tv kendi kendine yüklesin birdaha hiç karışmam bu işlere tabi elim ayağım rahat durursa

• Bu 40J5270'in amerika kodu nedir ya bulamadım hiçbiyerde,1600TL'ye buldum almalımıyım kullanan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarambaKarambita* -- 29 Ocak 2017; 17:26:26 >
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.