Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.696
Cevap
85
Favori
377.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: antired

kapalıda kullanıyorum

Çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    rica ederim
  • Ben enerji tasarrufunu düşük modda kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilocan078

Ben enerji tasarrufunu düşük modda kullanıyorum

Hocam orjinal fabrika ayarlarında hangisi var

• 4k goruntuyu hd'den cok farkli degil diye yorumlqdigimizda yanlis sonuclar cikar. 1080p'ye hore(i'ye degil dikkat edilirse) 4k fpcozunurlugun goruntulerde olusturdugu derinlik ve parlaklik algisini gercek 4k medyalardan seyretmeden yorumlamak yanlis olur. Trt4k uzerinden gelen yayinlar yaniltici. Smart tv'deki 4k cekimler ya da samsung de,olari izlendiginde fark anlasilacaktir.

Saygilarimla.
  • Dün trt4k da timelapse artvin tanıtımına denk geldim. 4k nın gücünün tavan yaptığı görüntüler. Denk gelen mutlaka izlesin.

Tabiki bazı yayınları iyi değil.. Ama timelapse kusursuz...
  • 1480.4 yazılımını yükledikten sonra görüntü kalitesi çok kötü oldu 1471 yazılımında çok daha netti keşke yüklemeseydim bu 1471 yazılımına dönmenin bir çaresi yokmudur arkadaşlar
    maalesef geri dönülmüyor bende öyle bir fark yok 1471 neyse buda aynı görüntü siz tvyi fabrika ayarlarına bir döndürün fişinide çekip tekrar takın belki düzelir
  • Evet hocam dediğinizi yaptım tv fabrika ayarlarına aldım tekrar kurdum kanalları tekrar ayarladım ve tv nin fişini çekip yarım saat bekledim sonra tekrar açtım ve bütün sorunlarım çözülmüş elinize sağlık çok teşekkür ederim
    Hay yaşa sen çok sevindim hadi geçmiş olsun
  • Bende fabrika ayarlarına alıp tekrardan ayarladım. Görüntü coştu resmen ve cıvıl cıvıl oldu. Yanlız ben kablo falan çekmedim. Nasıl oldu bende anlamadım ama tv şahlandı..
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    Hocam sevindim muhtemelen eko modlar açıktı sizde eko mod ve enerji tasarruflarını kapatınca ekran parlıyor pırıl pırıl oluyor ben herzaman kapatırım bu modları hatta mat hafif karanlık bir görüntü alan varsa eko ve enerji tasarruflarını kapatsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Hocam sevindim muhtemelen eko modlar açıktı sizde eko mod ve enerji tasarruflarını kapatınca ekran parlıyor pırıl pırıl oluyor ben herzaman kapatırım bu modları hatta mat hafif karanlık bir görüntü alan varsa eko ve enerji tasarruflarını kapatsınlar

Sanırım hareketli aydınlatma açıktı..

• quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

quote:

Hareketli aydınlatma fabrika ayarına dönünce açık oldu bunu kapalımı yapmamız lazım

• Arkadaşlar kanal geçişlerinde ki yavaşlık ve kanal listesinin kullanışsızlığı kumandadan tek tuşla kanal listesine ulaşamama hakkın ne düşünüyorsunuz nasıl kullanıyorsunuz harici uydu alıcı mı takmak gerek acaba
  • hangi tvde dahili uydu alıcısı iyiki en azından samsung daha iyi bence dediğiniz sorunlar var doğrudur sağlam harici alın ben öyle kullanıyorum sadece 4k için kendi alıcısından izliyorum yakında 4k uydu alıcısı alıp hiç açmamayı düşünüyorum :) benim tercihim bu yönde uydu hobiniz varsaki benim gibi :) kesmez ama biçok arkadaşın işini rahatlıkla görür
  • antired kullanıcısına yanıt
    Peki önerebileceğiniz bi harici modeli varmı hocam bimeks de bi param var alayım hazır miniler iş görür mü bu arada 55ju6570 tv modeli.
  • hocam tarzınıza göre değişir sadece tv izlerim derseniz nextler işinizi görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema59

quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

quote:

Hareketli aydınlatma fabrika ayarına dönünce açık oldu bunu kapalımı yapmamız lazım

Enerji tasarrufu sağlayacağı yazıyordu ve ben direk kapattım.

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.