Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.696
Cevap
85
Favori
377.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen insan kurcaladıkca saplantı oluyor heralde . Çok dusunmemek lazım , tekrar bilgiler için tesekkur ederim.
  • Merhaba, bende 55ju7000 var akıllı kumandadaki mikrofonu youtubeda, tarayıcıda sesle yazdırmak için nasıl kullanırım?
  • Aynı model tv de kesinlikle farklı üretim tesislerinden alınmış tamamen farklı renk kontrast ve görüş açısı sunan paneller var bu hem ticari bir gerçek hem de gerek kullanıcılarda gerekse satış yerlerinde şahit olduğum bir durumdur bazı change panellerde tutmayabilir kutu panel bilgileri normaldir ancak her üretilen parçaya fabrika özel bir kod verir ve bunu hadi "izimizi kaybettirelim şu numarayı harfi salla gitsin bu defa" şeklinde olmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar piyasada alina bilecek full led tv modelleri varmi sony,samsung,lg.

• quote:

Orijinalden alıntı: vol_tyson

arkadaslar piyasada alina bilecek full led tv modelleri varmi sony,samsung,lg.

9000 ile alakalı bir gelişme var mı?

Samsung un parlaklığını diğer markalarda bulamazsın bence..

• Son güncelleme sonrası 65ju7500 de görüntü ciddi anlamda güzelleşti gibi geldi bana.
    özellikle de motion efekti çok iyi çalışıyor. Neredeyse hiç blur olmuyor..
    standart ayarı kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Son güncelleme sonrası 65ju7500 de görüntü ciddi anlamda güzelleşti gibi geldi bana.
    özellikle de motion efekti çok iyi çalışıyor. Neredeyse hiç blur olmuyor..
    standart ayarı kullanıyorum.

Hadi yaa merakettim şimdi yazlıktayım eve geçince ilk işim güncellemek olacak teşekkürler

• Arkadaşlar yeni dikkatimi çekti pointerle aktif olan menüden kanalların olduğu listeyi tıklayınca açık olan kanal kararıyor artık bu herkeste böyle mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis266 -- 8 Ağustos 2016; 18:31:27 >
  • 55JU7500 film modu ayarlarını link teki ayarlara göre yaptım çok güzel sonuç aldım.renkler çok güzel siyah sahneler de çok fark etti bulutlatma nerdeyse yok gibi tavsiye ederim.http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ju7500/settings

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 009selcuk -- 8 Ağustos 2016; 19:11:20 >
  • Hocam sharpnes yani netlik Sıfır yapınca goruntu resmen çamur oluyor bu ayarlari nasıl sevdiniz bir kac ekran alıntısı yayınlar misiniz kendi tv nizden

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Hocam sharpnes yani netlik Sıfır yapınca goruntu resmen çamur oluyor bu ayarlari nasıl sevdiniz bir kac ekran alıntısı yayınlar misiniz kendi tv nizden

Bende 2 dk tahammül edememiştim o ayardaki resme...

• Görüntüler aslında daha net telefonun kamerası çok iyi değil samsung j5 le çekilmiştir.

• Burdaki ayarlardan sonra Samsung a has cıvıl cıvıl ekrandan eser kalmıyor..

• Merhaba
    Bir sorum var.
    Geniş bant ve bağlanılan sitede, netflix' te izlenen yayının akıcılığının en iyi olması için, tv yi modeme ethernet kablo ile mi yoksa 5ghz WiFi ile mi bağlanmak daha iyidir? Ethernet portu gigabit değil diye okuyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

Burdaki ayarlardan sonra Samsung a has cıvıl cıvıl ekrandan eser kalmıyor..

Dinamik ayar ve arka ışık seviye 10 Akar.....

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Merhaba
    Bir sorum var.
    Geniş bant ve bağlanılan sitede, netflix' te izlenen yayının akıcılığının en iyi olması için, tv yi modeme ethernet kablo ile mi yoksa 5ghz WiFi ile mi bağlanmak daha iyidir? Ethernet portu gigabit değil diye okuyorum?

Ethernet tabiki herzaman daha iyidir fakat ben wifi ile 4k videoları takılmadan kayıpsız izliyorum sorun olmuyor.

• 4k tv boşuna aldık TRT4K da hep aynı şeyler donuyor. Torrent zaten 4k sunum nerdeyse yok.
    Hadi yayını geçtim zaten pek tv izleyen biri değilim ama Torrent ten filim indirir izlerim ama oda yok gibi bişey.

• guguk kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Ethernet portu en fazla 10 mbit destekliyor diye okudum bir yerde.
    Hattım 25 Mbit. Eğer böyleyse tümünü kullanamamış oluyorum.
    Bu da görüntü kalitesinde özellikle de 4K streamlerinde kayıplara sebebiyet verebilir.Göterir ama oto ayar sebebiyle özellikle görüntüde kalite düşer.
    Samsung MH lerin aradım. Araştırıp döneceklermiş.

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.