Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.696
Cevap
85
Favori
377.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim kardeşim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    sakın yükseltme 1452 ye ben de 6570 var sorunlu o yazılım. usb den film izlerken filan ağır gidiyo görüntü akmıyo.yeni yazılım bekliyorum bi umutla belki 1452nin hatalarını düzeltir.önceki yazılımım 1443 tü sorunsuzdu .oto güncelleme açık olduğundan tv güncellemişti kendini geride dönemiyorum kapatmışlar heryerden .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stayalive36 -- 30 Haziran 2016; 16:58:45 >
  • Bende ki ju6570'in üzerinde çalışan sürümde 1452.0 Usb üzerinden video açmaya calsinca anlık bir hata oluştu deyip videoyu açmıyor. İlk başta sorun dosyada sandım farklı codec ve farklı uzantidaki videoları acamayinca bende tv yazilimindan suphelendim. Siz söyleyince emin oldum diyebilirim.

• Neti bağlamadım tv ye.. Aman bağlamıyım 1443 ile devam edeyim

• Bende bayağı bi sürüm pc de kayıtlı.Eski 1443 ü usbden yüklesem 1452 üzerine sıkıntı olurmu acaba?

• Güncelleme sorununu samsung a iletiniz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa'dan 3 boyutlu gozlukler geldi. Tamamen kapali ve etiketli kutu ile geldi. Kargosu ile 30TL'ye sanirim alinacak en iyi fiyat.

Saygilarimla.

• 55JU7000 var bende Hızlı açılış ayarı açık olduğunda stand bye da daha fazla mı enerji tüketiyor?
    Tv nin ömrü ile ilgili olumsuz bir durum söz konusumudur?
    1452 den şimdilik bi sıkıntım yok ama sanki kumanda kullamımı yada dsmart kullanımını yavaşladı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: stayalive36

sakın yükseltme 1452 ye ben de 6570 var sorunlu o yazılım. usb den film izlerken filan ağır gidiyo görüntü akmıyo.yeni yazılım bekliyorum bi umutla belki 1452nin hatalarını düzeltir.önceki yazılımım 1443 tü sorunsuzdu .oto güncelleme açık olduğundan tv güncellemişti kendini geride dönemiyorum kapatmışlar heryerden .

Hocam bende de bu tv var 6570 .. Görüntü cok titriyor akmıyor motion plus acıyorum bu defa da bazen görüntü gölgelemem yapıyor hızlı aktardigini icin . Tv ayarlarınız nedir sizin bi türlü iyi bi ayar yapamadım :(

• 55JU7000 1452 yazılım sorunsuz anektod düşeyim.

• 55JU7000 tv de kumandanın pointerı çalışmamaya başladı, tuşun üzerine parmağı getirip kullanmak istediğimde pointer ekranda gözüküyor ama sabit bir şekilde kalıp hareket etmiyor. Böyle bir durum başına gelen var mı, ne yapmak lazım?
  • hocam beni unuttunuz galiba 55"js 9000 ile geçen ay bende aranıza katılmıştım,ayrıca tv8 HD bende de yok.Yeri gelmişken ;bazı sahnelerde hiç titreme oluyor mu tivinizde(mesela hızlıca elini kolunu sallar ken veya kişi başını hızlıca hareket ettirdiğinde vs.,)Gerçi rahatsız etmiyor ancak 200hz.'lik bi tivi de olmaması gerekiyor diye düşünmüştüm.Samsung bayisinin size ikazı doğru olabilir,çünkü 65 iNçler en son 10.500 tl.den teşhir satılıyordu VATAN ve TEKNOSADA .
  • quote:

Orijinalden alıntı: behram40

hocam beni unuttunuz galiba 55"js 9000 ile geçen ay bende aranıza katılmıştım,ayrıca tv8 HD bende de yok.Yeri gelmişken ;bazı sahnelerde hiç titreme oluyor mu tivinizde(mesela hızlıca elini kolunu sallar ken veya kişi başını hızlıca hareket ettirdiğinde vs.,)Gerçi rahatsız etmiyor ancak 200hz.'lik bi tivi de olmaması gerekiyor diye düşünmüştüm.Samsung bayisinin size ikazı doğru olabilir,çünkü 65 iNçler en son 10.500 tl.den teşhir satılıyordu VATAN ve TEKNOSADA .

sorun yok hocam gayet iyi hatta boks macinda bile yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLTySoN -- 1 Temmuz 2016; 20:04:40 >
  • Bu son yazılımla beraber video dosyalarının açılmadığını söyledi bir arkadaş son durum nedir acaba? Sıkıntı hala devam ediyor mu?
  • Evet sıkıntı hala devam ediyor. Web üzerinden Samsung destek hattıyla gorustum. 1452.0 sürümüyle ilgili böyle bir hata kaydının olmadığını söyledi. Sorunun Flash belleğimde olabileceğini soyledi. Ancak Flash bellegimi pc'de rahatlıkla kullanabiliyorum. Elimde başka bir Flash bellek yok. O yüzden başka bir deneme yapamadim. Ardından destek hattı çalışanı, cihazlarının fat32 disklerle sorunsuz calistigini, bu formatı kullanmamız tavsiye etti. Ancak diske Blu-Ray film atıyorum ben. Fat32 diske Blu-Ray film atamam. Monitorum bozulduğu için tv'yi monitör olarak kullanıyorum geceleri. O yüzden gece fat32 formatlı diske birkaç video atip deneyecegimi, sorun devam ederse tekrar iletişime geçeceğini belirttim.

• Ayrıca 1452'den önce kumadada ki extra butonuna basınca açılan ufak panel, ekrandaki görüntünün ustune geliyordu ancak 1452/ile birlikte ekrandaki görüntü kuculuyor, üstte ve altta siyah bant oluşuyor. Sag köşede ise o panel açılıyor. Buda hoşuma gitmedi. Kullanmadığım bir özellik olmasına ragmen eski hali daha iyiydi.

• Boşuna yazılımın ahını almışım
    Usb belleği ntfs olarak tekrar biçimlendirdim. Daha önce oynatamadığım birkaç videoyu atıp, tekrar denedim. Sorunsuz oynattı, takılma-atlama vs. olmadı.
    Sorunu yaratan ne idi bilmiyorum ama sorun çözülmüş oldu.
    İyi geceler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chlorohydrate

Boşuna yazılımın ahını almışım
    Usb belleği ntfs olarak tekrar biçimlendirdim. Daha önce oynatamadığım birkaç videoyu atıp, tekrar denedim. Sorunsuz oynattı, takılma-atlama vs. olmadı.
    Sorunu yaratan ne idi bilmiyorum ama sorun çözülmüş oldu.
    İyi geceler....

Sevindim hocam çözüldüğüne. Bende güncellemiyordum bu yazdıklarınız yüzünden Hatta benim usb diske baktım oda NTFS formatında. Diğer türlü Bluray filmleri atman mümkün değil çünkü.

Edit: Şimdi güncellemek için tv'yi açtım ve zaten 1452 imiş benim yazılım versiyonu. Bu güncelleme çıkalı bayağı olmuş sanırım ben yeni sandıydım. Birde bu güncelleme notlarına bakabileceğimiz bir yer yok mu?

Edit2: Samsung ile görüştüm bu bilgiyi paylaşmadıklarını söyledi. Acaba yabancı forumlarda durum ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 4 Temmuz 2016; 8:15:59 >

• eyvallah hocam
  • veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    asıl motion plus açmasam slow motıon moduna alıyo tv kendini usb film izlerken.. uydu sorunsuz tv de bu arada 4k sd hd akıcı banding titreme vs.. yok resim seçeneklerinde diğer ayarlar kapalı ben de.bundan sonraki yazılımda düzelme olur belki.
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.