Şimdi Ara

2015 Polo Lounge 1.2TSİ Manuel

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Aracın ilk sahibiyim 2015 Mayıs çıkışlıdır. 20000 km dedir(aracı ev iş arasında kullanıyorum km değişebilir) Km sinin %95 ini uzun yolda yapılmıştır memurdan tek elden ve temiz kullanılmıştır kazasızdır. Araç polonun en dolu modeli olan lounge pakettir
    2 anahtari ve kitapciklari mevcuttur. Fiyatı makul yazdığımı düşünüyorum aynı model comf. paketlere bu fiyatları çekiyorlar.servis bakımlı değildir (yüksek fiyat,vasat işçilik) yağ ve filtreleri kendim en iyisini alıp ustasına takdırdım.yakıtı çok idealdir.Arka koltuklara nerdeyse hiç oturulmadı araç temiz https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-memurdan-orjinal-2015-polo-lounge-405411507/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

• Merhaba. İlanda aracın fotoğrafları yetersiz gibi geldi biraz daha fotoğraf ekleyebilirseniz iyi olur. Bir de yakıtından memnun musunuz? Hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatına ,yaşına ve donanımına göre gayet iyi bir araç ..
    benzin fiyatları yüksek olmasa yakıtı da çok güzel bence..
    hayırlı satışlar olsun..
  • iyi akşamlar vakit bulamadım en kısa zamanda yeni ve her yönden fotolar ekliyecem.Araçın yakıtından memnunum ilana attığım foto şehir içi(mardin)kullanımı olup 4 adet ışık vardır hepsinde dur kalk yapılmıştır.1.2TSi çok beğeniyorum istenirse çok tasarruflu olabiliyor.diğer yönü çok atik olması
    iyi alışverişler
  • lounge paket donanımı hakkında biraz bilgi vermek istedim 2015 polo lounge olarak çıktı 2016 temmuz ortasına kadar lounge geldi daha sonra isim değiştirip allstar adını aldı paket içerikleri aynıdır.her iki pakette fulldur donanı olarak 2017 golf 7 comf de olmayıp aracımda olan özellikler: ( ekran 6,5 ınc (golf 5ınc) hız sabit. Var, Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası var ki gece sürüşünde önemlidir. dijital klima, yağmur sensörü , eve geliş evden çıkış, Otomatik yanan kısa farlar var (golf te sadece highline de var )
  • GÜNCEL
  • fatihtuna2016 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.