Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.391
Cevap
66
Favori
343.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonic35

Exodus dışında film için başka tavsiyeniz varmı ? Sony w805c de Kodi 16.0 jarvis sürümünde exodus yükledim açılmadı.Philips de 15.2 sürümünde filmler açılıyor.

Salts ve ichannel var.Bunlari deneyebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: savasbaba35

Tabi akşam bakar cevap veririm..

Bakabildiniz mi acaba ?
  • Demo M menüsü altında Active Control seçeneğinin ne işe yaradığını anlayan var mı ?
  • arkadaslar55 ınc pasıf 3d tv ıstıyorum tavsıye beklıyorum
  • Philips Blog'daki bu yazıdan ne anlıyorsunuz ?

TVs mit Firmware QV151E: 71×0, 7600 und 8700

bis einschließlich Firmware 5.38.8 noch keine HEVC-Unterstützung der TV-Tuner
    nächtes Firmware-Update soll aber Abhilfe schaffen

4k için güncelleme gelecek mi diyor
  • enginckc kullanıcısına yanıt
    Linki açamadım bir daha gönderir misiniz

• quote:

Philips Blog'daki bu yazıdan ne anlıyorsunuz ?

TVs mit Firmware QV151E: 71×0, 7600 und 8700

bis einschließlich Firmware 5.38.8 noch keine HEVC-Unterstützung der TV-Tuner
    nächtes Firmware-Update soll aber Abhilfe schaffen

4k için güncelleme gelecek mi diyor

7100, 7600, 8700 modellerinde 5.38.8 firmware i dahil henüz HEVC desteği aktif değil ancak sonraki firmware güncellemelerinde aktifleştirilecek
  • savasbaba35 S kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=_TOxnw01DUs

• philips 40pfk6510 için ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: september28th

philips 40pfk6510 için ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

izlediğim philipsler arasında en iyisi diyebilirim ...
  • fkaralar F kullanıcısına yanıt
    Seyirtürk uygulamasını direk zip olarak yükledim diğer dediğiniz yöntem ile yüklemenin buna göre artısı varmı ?

Config wizard yüklenmedi hem xbmchub olarak kaynak ekleyerek denedim hemde zip olarak denedim olmadı.

• hocam sizi tost makinesi forumundan tanıyorum :) iyi tavsiyelerde bulunuyorsunuz. teşekkürler...

aslında android tv olması düşündürüyor beni. 2000 tl fiyatı var. tavsiyelerinize açığım 40-43 arası. iyi görüntü tek kriter.
  • Arkadaşlar 49puk7150 güncelleme geldi mi ? 4k video ve yayınları, reset atma, smart sorunları vb. sorunları ne durumda ? var mı bir gelişme..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarz

Arkadaşlar 49puk7150 güncelleme geldi mi ? 4k video ve yayınları, reset atma, smart sorunları vb. sorunları ne durumda ? var mı bir gelişme..

6 mesaj yukarıya bak..
  • quote:

Seyirtürk uygulamasını direk zip olarak yükledim diğer dediğiniz yöntem ile yüklemenin buna göre artısı varmı ?

Config wizard yüklenmedi hem xbmchub olarak kaynak ekleyerek denedim hemde zip olarak denedim olmadı.

config wizard program bölümünün içinde. program bölümüne girin config wizardı seçin orada androide tıklayın ve çıkan pencereye evet deyin. tüm diğer medya kaynakları otomatik olarak kendiliğinden yüklenecek. sports devil işte bu harika bir medya kaynağı içinde live sports diye bir bölüm var orda her türlü maçları canlı seyredebilirsin. medya kaynakları kodiye çok çeşitli şekillerde yüklenebiliyor. yükleme olduktan sonra bir farkları yok.

kardeş nasıl tv ben artık bıktım valla kodide bazen açılıyor bazen açılmıyor seyirtürk göçtü zaten böyle rezalet cihaz görmedim ben yaa tv yi bile seyredemiyoruz iki jez arka arkaya kumandaya bas 3. ye takılıyor ilk fırsatta tüketici mahkemesine vericem sıkıldım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktepe

kardeş nasıl tv ben artık bıktım valla kodide bazen açılıyor bazen açılmıyor seyirtürk göçtü zaten böyle rezalet cihaz görmedim ben yaa tv yi bile seyredemiyoruz iki jez arka arkaya kumandaya bas 3. ye takılıyor ilk fırsatta tüketici mahkemesine vericem sıkıldım artık

üzüldüm bak şimdi. seyirtürk ayın 27 sine kadar sıkıntılı ama en azından alternatifleri var UK Turk Playlist gibi. daha önce yine forumda bu başlıkta önceki sayfalarda tvye usb bellek taktım hiç çıkarmıyorum tvde donma ve takılmalar olmuyor diye bir konu görmüştüm benimde o zamandan beri tvde bir usb bellek takılı ve hakkaten o zamandan bu yana ne takılma ne donma nede tepki vermeme gibi bir durumla karşılaşmadım. gayet akıcı herşey. tv standby konumunda iken açılış hızı bile arttı. tv usb belleğe bir kaç klasör oluşturuyor ve tv çok stabil çalışıyor.
    Kodide seyirturk olmasa bile yabancı medya kaynaklarından filmleri açıyorum altyazıyıda ekliyorum istedğim filmi izleyebiliyorum hele devilsports a bayılıyorum maçların hepsi elimin altında daha ne olsun.

sana tavsiyem tvye bir usb bellek tak ve öyle kullan biraz da bakalım takılmalar donmalar gene olacak mı.

Kodi de altyazı için hangi eklentileri kullanıyorsunuz ? Divxplanet ve Opensubtitles dışında tavsiyeniz varmı ?

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    ikisinide kullanıyorum bir unofficial diye var oda fena değil gayet güzel
  • ben bilgisayara 3d film indirdim .mkv olarak ve tvden bilgisayarın içine girip filmi oynattığım zaman neden 3d algılamıyor neden açmıyor 3dyi film açılıyor ama 3d olarak açılmıyor ortadan 2ye bölünmüş bir şekilde film açılıyor yani sağda ve solda aynı film bunu nasıl çözebilirim yardım edebilirmisiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.