Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.391
Cevap
66
Favori
343.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tosunkaya

R2 upgrade kit hakkında bilgisi olan var mı? 49pus7909/12 için. yavaş ve takıla takıla da olsa çalışabiliyor. r2 kit mi yarı/çevrek fiyata kaliteli tv box mı?
    ben xiami mi box s almayı düşünüyorum 500 tl
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    trde 500'den ucuza satılıyor. kuponlarla vs daha da iner. aliexpresste 50 dolar. gearbestte kupon var mibox s 4k için ama trde aktif mi denemedim. r2 kit'le mi box arasında kaldım.
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    aynı tv bendede vardı servis 1400 lira istedi bende tv yi sattım pus 8503 modelini aldım kafam rahat
  • hayalet263 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler , iyisini yapmışsınız TV yi kaça sattınız mahsuru yoksa.
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    4200
  • Merhaba. 49Puk7150 kullanıyorum. Zamanında 4k yayınları izleyebilmek için QV151E.0.6.24.0 beta yazılımına geçmiştim. ama son zamanlarda beta yazılım sorunlar çıkarmaya başlıyor. Eski sürüm yazılımlara nasıl dönebilirim bilgisi olan var mı acaba?
  • merhaba arkadaşlar.Philips tv lere usb üzerinden sıralı uydu kanalları yükleyebiliyormuyuz ?
  • Arkadaşlar 7150 için zamanında dünya kupası 4k izlemek için QV151E.0.6.24.0 betaya geçmiştim. Ama son zamanalarda artık gına geldi. kaynaklar arası geçişte takılma. Dsmart kullanıyorum ilk açılışta kaynak seçili olmasına rağmen siyah ekran. netflix açtığımda takılıp yeniden başlama gibi bir sürü sorun var. o yüzden son resmi güncel sürümlerden birine geçeyim istiyorum. Forumdan nasıl geçileceğini buldum. Sadece hangi sürümü önerirsiniz? Sorunsuz olan ve netflixi açan hangi sürüm var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezarim

Arkadaşlar 7150 için zamanında dünya kupası 4k izlemek için QV151E.0.6.24.0 betaya geçmiştim. Ama son zamanalarda artık gına geldi. kaynaklar arası geçişte takılma. Dsmart kullanıyorum ilk açılışta kaynak seçili olmasına rağmen siyah ekran. netflix açtığımda takılıp yeniden başlama gibi bir sürü sorun var. o yüzden son resmi güncel sürümlerden birine geçeyim istiyorum. Forumdan nasıl geçileceğini buldum. Sadece hangi sürümü önerirsiniz? Sorunsuz olan ve netflixi açan hangi sürüm var?
    en güncel sürüm ve bence en iyisi yani kötünün iyisi QV151E_5.38.219 sürümü.

bu siten indirebilirsiniz.https://toengel.net/philipsblog/firmware-download/

• Arkadaşlar ayarlar görüntü natural motion hangi durumda bakar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendiliğinden ekran gidip açılmıyor, ses gidiyor. Hard format attım yine devam ediyor bu saçma TVde.
  • Beyler merhaba.

Sizde TV'ye USB mouse bağlıyken TV'yi kapattığınızda, kapattıktan kısa bir süre sonra TV'nin kendi kendine tekrar açılması sorunu var mı?

Edit: Bu bazen oluyor ve sanırım sebebi TV'nin USB gücünü hemen değilde kapattıktan ciddi bir süre geçtikten sonra kesmesi. Kesene kadar eğer mouse oynarsa veya alıcıya sinyal gönderirse TV'nin açılmasına sebep oluyor. 

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 28 Temmuz 2019; 15:17:45 >
  • Arkadaşlar merhaba,

55" pfs 8109 model televizyonum var, kumandası arızalandı ve bulamıyorum. tavsiye edeceğiniz bir yer varmı alabileceğim. servisler 200tl istiyor. akıllı kumandalar sadece kapatıp açma yapabiliyor diğer fonksiyonları kullanamıyorum.
  • 49PUK7150 güncel firmware yüklü ama kanallar bazen göstermiyor siyah ekran çıkıyor. fişinden çıkarıp takınca düzeliyor. Muhtemelen son firmwareden kaynaklı. Kullandığınız firmware nedir? Bu sorunu yaşamayacağım.
  • Arkadaşlar android 8 sürümü stremio nasıl yükleyeceğim. Bilinmeyen kaynaklara izin ver kısmı aktif olmuyor. Play storeda normalde olan stremio tvden arayınca çıkmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: thearsiv

Philips TV ye STremio uygulama kurabilen var mı =
    Dostlar nasıl yapacağız bilen yok mu?

• zanaks kullanıcısına yanıt
    apk pure .com sitesinde eğer varsa apk olarak indirsen usb ile yüklemeyi deneseniz.

• dtceko D kullanıcısına yanıt
    Dosya yöneticisi kurdum sonra uygulamayı Flasha atıp yükledim sonunda teşekkürler

• Philip 55 puk 7100/ 12 android tv açılmıyor nedendir acaba? Sadece phlips yazan yerde ışık yanıyor kumanda işlemiyor. Arkada bir düğme var ona basıp bırakıyorum ya da fişten çekiyorum yine yok. Kumanda mı gitmiş olabilr

• quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

Dosya yöneticisi kurdum sonra uygulamayı Flasha atıp yükledim sonunda teşekkürler
    En güncel video incelemesi aşağıdakini buldum detay anlatmış arkadaş. Bu yöntemle mi yaptınız sizde. Bende alcam Android tv de dışardan uygulama olayına takıldım ama oluyor sanırım.

https://www.youtube.com/watch?v=F9xI14xqt34&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.