Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (186. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.390
Cevap
66
Favori
343.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almak isteyenlere bir daha kopyalıyorum mesajımı :

Bu kadar kötü olabileceğini düşünemiyordum. Kötünün de kötüsü. Android yazıyor diye millet alıyor ama ucuz çin malı telefon bu philips tvlerden daha performanslı. Kanal geçişleri felaket der3cede yavaş, 4 saniye sürüyor yahu Arayüz desen bundan farklı değil, hazır gelen uygulamalardan bazıları çalışmıyor, desteklemiyor bile. İnternet tarayıcısına Allah için bulaşmayın bile, kumandasının zaten klavyeli olmamasını geçtim bir fare takmadan tarayıcıda film izlemeyi düşünenler pop uplardan, reklamları kapatmaktan ve tam ekran yapmaya çalışmaktan bitab düşeceklerdir, zaten muhtemelen 8 mb ram e sahip oldugundan ( ) cihazda tarayıcıda surf yapmayı unutun, süs diye konulmuş, hiçbir işe yaramıyor. Youtube uygulamasında sık sık wi fi kopuyor, mağaza desen çorak bir vadiye benziyor. İndirip oyun kurmadım ama zaten performans namına birşet beklemiyorum. Ha bir de unutmadan alalı daha 3 ay olmayan cihazın alıcısı sorun çıkarmaya baslado bile, kumandaya bastıgımda tutukluk yapıyor, bazen hiç algılamıyor bile kumandayı, bazen algılıyor ama tepki yok. Gecenlerde tv kapalı oldugu halde ses geldi, ağzım açık kaldı Şimdi de bana sinirden bunu yazdıran kumanda da netflix tusuna basmama rağmen ekranın siyah bir fon halinde kalıp durması, hiç tepki yok Kesinlikle üretim hatası bu cihazlar, takoz çin malı telefonlara benziyorlar. Aldıpıma alacagıma pişman oldum, almayın diyorum
  • Son versiyonu yükledim bundada 4k yok Digitürk kullandığım için fark etmemişim ama kablo takıp kanallarıı kurdum kanal geçişleri çok yavaşmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goktepe kullanıcısına yanıt
    Digiturk u turksattan mi kullanıyorsunuz

• SM01_VXG kullanıcısına yanıt
    Napalim oyle böyle geçinip gidiyoruz be hocam. Bizim en büyük eksiğimiz donanımı çok ölü. 2017 cihazlar gayet akıcı. Tpm171e pakette mediatek mt5891 var. 4x arm cortex a53 işlemci ve mali t860 mp2 ekran kartı var. Buda bir tv için gayet yeterli şuan için.

• Mj_Yusuf M kullanıcısına yanıt
    hocam joystick derken o ne oluyor ?
  • Fenerbahcee1999 F kullanıcısına yanıt
    Hocam tvnin arkasında bulunan düğmeleri kastettim :)

• dhdh kullanıcısına yanıt
    Evet türksattan onda bike bazen hdmi a geçmeyebiliyor otomatik yada kapatıp açamıyorsun

• dhdh kullanıcısına yanıt
    Tüketici haklarına başvurupta yeni modelinimi isteyelim acaba fatura vs de haturlamıyorum nerde kimbilir 1 yul olacak bu sene sonu

• telefondan tv'ye ekran paylaşımı yapamıyorum.
    telefonum Samsung A7
    televizyon 49puk7150/12

ayarlardan screen mirror açık,
    telefondan da açıyorum, ara diyorum. tv'yi bulmuyor.

internetten araştırdım, bazı modellerde wifi miracast özelliği varmış. bu modelde öyle bir özellik yok.

konu hakkında bilgisi olan, yardımcı olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mj_Yusuf

Hocam öncelikle tvnin fişini çek, sonra usbyi ve fişi tak. Tvnin arkasındaki joysticki aşağı doğru basılı tut logo gidene kadar. Sonra kur yazılımı.

tam olarak nasıl oluyor?

tv'de bulunan yazılım, şimdi yeni gelen bu yazılımdan yeni diye uyarı veriyor ve yazılımı yüklemesine izin vermiyor. (tvdeki yazılım geçen senenin yazılımı trt4k için olan)

sizin dediğiniz yaptım, fişi çektim. sonra usb ve fişi taktım. daha sonra arka joystick'ten aşağı doğru basılı tuttum. (birşey olmadı.) tekrar denedim, yine aynı uyarıyı verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Upcomin_vibes -- 18 Eylül 2017; 19:43:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Upcomin_vibes

quote:

Orijinalden alıntı: Mj_Yusuf

Hocam öncelikle tvnin fişini çek, sonra usbyi ve fişi tak. Tvnin arkasındaki joysticki aşağı doğru basılı tut logo gidene kadar. Sonra kur yazılımı.

tam olarak nasıl oluyor?

tv'de bulunan yazılım, şimdi yeni gelen bu yazılımdan yeni diye uyarı veriyor ve yazılımı yüklemesine izin vermiyor. (tvdeki yazılım geçen senenin yazılımı trt4k için olan)

sizin dediğiniz yaptım, fişi çektim. sonra usb ve fişi taktım. daha sonra arka joystick'ten aşağı doğru basılı tuttum. (birşey olmadı.) tekrar denedim, yine aynı uyarıyı verdi.

joistike eliniz basılı iken yani aşağı doğru yönde basılı iken fişi takın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: southpaw

Lig TV Digiturk Play (Bein connect) Android TV uygulaması, android televizyonları desteklemiyor. Anladığımı kadarıyla yayıncı firma ve TV üreticisi anlaşamıyor malum bunların dini imanı para.

Çözümünü buldum dostlarım.
    Android ayarlarından "Bilinmeyen kaynaklara izin ver" deyip linkteki .apk dosyasını yükleyin. Son güncel versiyondur.
    Hayırlı olsun, iyi eğlenceler :)

Bein_Connect_v4.1.1.apk - 8.2 MB

Eline sağlık hocam gerçekten iyi paylaşım oldu.Laptopu tv ye bağlamaktan kurtuldum sayende. :super:
  • puk7100
    almaz olaydım,basiretin bağlanması bu olsa gerek
    android tvye eski tv de kullandıgım android box ımı bagladım,en azından internetten rahat rahat dizi izliyorum durmadan reset atmadan ,ne kadar acı ama gerçek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscapt

puk7100
    almaz olaydım,basiretin bağlanması bu olsa gerek
    android tvye eski tv de kullandıgım android box ımı bagladım,en azından internetten rahat rahat dizi izliyorum durmadan reset atmadan ,ne kadar acı ama gerçek :)

selamlar
    bu dosya exe olarak iniyor apk değilki yanlışlık olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

quote:

Orijinalden alıntı: southpaw

Lig TV Digiturk Play (Bein connect) Android TV uygulaması, android televizyonları desteklemiyor. Anladığımı kadarıyla yayıncı firma ve TV üreticisi anlaşamıyor malum bunların dini imanı para.

Çözümünü buldum dostlarım.
    Android ayarlarından "Bilinmeyen kaynaklara izin ver" deyip linkteki .apk dosyasını yükleyin. Son güncel versiyondur.
    Hayırlı olsun, iyi eğlenceler :)

Bein_Connect_v4.1.1.apk - 8.2 MB

Eline sağlık hocam gerçekten iyi paylaşım oldu.Laptopu tv ye bağlamaktan kurtuldum sayende. :super:

selamlar bu dosya exe olarak iniyor apk değil ki nasıl yüklicez android e
  • bariscapt B kullanıcısına yanıt
    Reklam butonunu tıklıyorsunuz, alttaki küçük dosya indir butonu
  • çaylak52 Ç kullanıcısına yanıt
    55pus6581 kullanıcısıyım kodi yi nasıl yüklerim acaba google playden yükledim. Fakat ici bomboş bundan sonra ne yapmalıyım. Şimdiden teşekkür ederim.

• Muribjk M kullanıcısına yanıt
    youtube dan kodi yükleme falan yaz binlerce tanıtım videosu var.biraz karışıktir kodi fakat mantigini anlayinca cok kolay.kodi 17.4 var son sürüm turkvod.exodus falan gibi uygulamalar var tavsiye ederim
    https://youtu.be/LrE4zZrVaaw bu linki izle guncel bir videodur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtceko -- 2 Ekim 2017; 15:39:18 >
  • dtceko D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Harici den video için hangi player ı kullanıyorsunuz ?
    3D ve ses için en verimlisi sizce hangisi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.