Şimdi Ara

2015 Ocak Şubat MODEL Bazında Oto Satış Rakamları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
7.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    kaç doğumulusunuz acaba ?öğrenebirlimiyim
  • i20 iyi satmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beratgazi

Seçim yaklaşıyor ekonomi bitmiş patladı patliycak secimden sonra kriz ortada insanlar seçime kadar kredisini çekiyor secimden sonra kredi faizleri tavan yapicak. Ve burda kötülenen ne hikmetse sadece burdaki vw diğer markalardan pahalı ALGISI na rağmen insanlar aslında daha kalite araçların diğer firmaların gereksiz donanımlarıyla süslenmiş tenekeleriyle aynı fiyat olduğunu görmüş Ve resmen süpürmüş. Birde filo demiyorlar mi ben filoların önünde ve şirketlerde ne hikmetse linea fluence i20 sembol clio görüyorum . Passat şirketteki yüksek yöneticilerde var bu kişilerde kaç kişi turkiyede bu kadar çok şirket yöneticisimi var herdakika bu insanlar araç mi değiştiriyor . Zaten herhangi bir vw servisine gidince gözüküyor herşey geçen cuma aracı servise götürdüm millet ayakta sıra bekliyor kapora getirenler fln sürekli araç satılıyor .

napicak işcileremi verecekler araba mudur vs ye veriyorlar onlarada passat tabi

• Superb in yükselişi göz ardı etmeyin. Yeni kasayla daha da üst sıralara çıkacaktır. Skoda hakettiği yere yavaş yavaş gelmeye başladı.
  • öncelikle bilgiler için teşekkürler.

Güncel bilgilere nereden ulaşabiliriz?
  • Aboww Mercedes cla , renk cliodan cok satmış. Buna içilir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.