Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2015 Kasa mı, yoksa 2016-18 kasalar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
52
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Apple >> 2015 Kasa mı, yoksa 2016-18 kasalar mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3503 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,

Hali hazırda elimde Early 2015 i7(3,1GHZ) 1TB SSD+16GB ram modelli macbook pro var. Bunu satıp Touchbarlı model almak istiyorum. Yine 16GB ram olacak öncelik olarak. Performans olarak olsun çok fark olur mu ? SSd en az 256GB+ şeklinde olacak .

Hangi seride klavye tuşu sorunu var.
    Sizce satıp touchbarlı modeli almama gerek var mı ? Performans olarak benim cihaz mı daha iyi olur yoksa toucbarhlı modeller mi ?

|
    |
    Bence gerek yok, performans farkı da yok sayılır, preztij sizin için çok önemliyse geçilebilir ama daha değişik bişeyler istiyorsanız farklı bir segmente de geçilebilir msi gs65 rtx2060 lı cihazlar gibi.
    |
    |

TIKLA

Sony Vaio FW-Series: Intel Core 2 Duo P8700 2.53GHz (2 CPUs) - 2x2 GB 800 Mhz Ddr2 Ram - ATI Mobility Radeon HD 4650 GDRR3 Dx10.1 1 GB 128 Bit Gpu - 16.4" 1600x900 X-black LC-Display - Blu-ray Disc™ BD-ROM/DVD+-RW/+-R - 3D-Surround Dolby Sound Room - Toshiba 2.5" 500 Gb 5400 Rpm Disk - Windows 10 Pro 64bit Performance Edition
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    2018 modellerinde kullanılan i5'ler dört çekirdekli, 2018 öncesinde iki çekirdekli.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.