Şimdi Ara

2015 International WildCard Invitational[Ana Konu] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.439
Cevap
12
Favori
38.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saigon Fantastic Five yaşadığı vize problemlerinden dolayı turnuvanın 2. takımı Bangkok Titans Wildcard'a katılacak.
    Ayrıca Brezilya ekibi yarın belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haswell

Saigon Fantastic Five yaşadığı vize problemlerinden dolayı turnuvanın 2. takımı Bangkok Titans Wildcard'a katılacak.
    Ayrıca Brezilya ekibi yarın belli oluyor.

Saigon Fantastic Five takımının yaşadığı problemden haberim yoktu teşekkürler bilgilendirme için. Yarın Brezilya temsilcisinin belli olmasını bekliyorum ben de
  • Haswell kullanıcısına yanıt
    Kaynak var mı ? e-sportspedia'da hala Saigon Fantastic Five katılacak yazıyor ?
  • http://www.twitch.tv/riotgamesbrazil başladı beyler Brezilya finali
  • Keyd Stars bayaa sağlam oynuyor yalnız. Güney asya'dan korkmuyorum artık . Bizi dağıtırsa brezilya dağıtır. Brezilya vs Beşiktaş oynanır finalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remington41

Keyd Stars bayaa sağlam oynuyor yalnız. Güney asya'dan korkmuyorum artık . Bizi dağıtırsa brezilya dağıtır. Brezilya vs Beşiktaş oynanır finalde.

Ben de öyle düşünüyorum, Brezilya ekibi Keyd Stars gerçekten çok sağlam. Benim için tek soru işareti Japonya temsilcisi. Bizimkiler her zaman ki gibi oynarsa Brezilya ya da Japonya temsilcisi ile final oynar diye düşünüyorum.
  • Fyujin kullanıcısına yanıt
    Keyd dedik ama INTZ çevirdi valla :D Ayrıca Japonya temsilcisi çok kötü. Onları rakipten bile saymıyorum. Güney asya biraz zorlar ama geçeriz. Brezilya ile final oynarız büyük ihtimal.
  • Maça baktım da Beşiktaş çok rahat kazanır dp fanları boşa hayal kurmasın
  • remington41 kullanıcısına yanıt
    INTZ nasıl çevirdi ya ben izlemedim sonradan LCS'e geçtim
  • Brezilya takımlarının en büyük problemleri ülkelerinde düzgün support ve top laner yetişmemesi eğer Thaldrin,Teo,Nardeus tam performans oynarsa rahat eleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fyujin

Güney Asya bölgesi daha güçlü bence. Ama Japonya takımı da hiç belli olmaz birinci olabilir adamlar Japon sonuçta

böyle japon takımı deyince aklıma beyblade geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: Fyujin

Güney Asya bölgesi daha güçlü bence. Ama Japonya takımı da hiç belli olmaz birinci olabilir adamlar Japon sonuçta

böyle japon takımı deyince aklıma beyblade geldi

Oo efsanedir beyblade

• quote:

Orijinalden alıntı: clinkx

INTZ kazanır.

Takip etmeyenler Keyd yazmıştı buraya neyse demişti dersiniz.
  • 3-0 INTZ kazandı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keyd'yi övdük övdük INTZ kazandı. :D Keyd çok yanlış oynadı hem picklerde hem de oyun içinde. Bi sürpriz olmazsa INTZ vs Beşiktaş görürüz finalde.
  • INTZ zaten ligde de Keyd Stars'dan iyiydi ben pek fazla şaşırmadım.
  • uzi ne lan şakamı sup olarak uziyi almışlar tunuvaya gg
  • nakedStick kullanıcısına yanıt
    O uzi değil yahu söyledik o kadar
  • Saigon Fantastic Five turnuvanın açık ara favorisiydi. Çünkü Vietnam Lol'ün en eski ülkelerinden biri, sezon 2 turnuvasına takım gönderebilmişlerdi. Bangkok Titans ise muhtemelen o kalibrede değil. O yüzden şu anda en büyük rakibimiz Brezilya takımı olarak görünüyor.

Kendimce güç sıralaması yapmam gerekirse:

1-INTZ Esports
    2-BJK
    3-Bangkok Titans
    4-Kaos Latin Gamers
    5-Hard Random
    6-The Chiefs
    7-Detonation FocusMe

Japonya en genç server, doğal olarak en güçsüz server. Ama ilerde güçlenirler geyiğine de çok katılmıyorum. Çünkü Japonların oyun kültüründe free2play ya da e-spor falan yok. Japonlar Nintendo'cudur, Playstation'cıdır. 3DS'leriyle Pokemon oynarlar bütün gün. Asya'nın en gelişmiş ülkesi olmalarına rağmen Lol'ün bu kadar geç gelmesinin sebebi de bu.

Okyanusya da onlardan biraz daha iyidir. Rus takımı geçen seneki kadar kötü çıkarsa ve güney amerika takımı ondan önceki seneki kadar kötü oynarsa üst sıralara çıkma şansları olur. Ama asla BJK ve Brezilya takımına rakip olamayacaktır.

Rus takımı sezonu orta sıralarda bitirdi ve playoff'larda coştu. Takım geçen sene Wildcard'a katılan takım ile aynı olsa da oyuncuları farklı. Geçen sene Wildcard'a katılan takım Moscow 5 adı altında mücadele etti ve Hard Random'a 2-0 winner bracket'te 3-1 de final serisinde yenildiler. Yani geçen seneki ruslardan çok daha iyiler görünen o ki.

Latin Amerika zorlu bir kulvar. BJK'ye rakip olabilme şansları her zaman için var. Takip etmediğim için daha fazla yorum yapmayacağım. Ruslarla eşit derecede görüyorum bunları da. Zamanında Rus takımı The Red'i yenmişti Lyon gaming, tek gerekçem bu üst sıraya koymak için.

Bangkok Titans GPL kurulduğundan beri mücadele ediyor ve Tayvan takımlarının GPL'den ayrılmasından beri ilk defa bu kadar büyük bir başarı yakaladılar. Ama Saigon takımları kadar güçlü olduklarını düşünmüyorum. BJK'ye rakip olabilirler ama Saigon Fantastic Five'ın gelmesinden her türlü iyidir.

Brezilya ise en büyük Wildcard bölgesi. Oyuncu sayısı ve yapılan yatırım olarak Türkiye'nin bir adım önündeler. Alliance'ı yenebilen Kabum'un bölgesi sonuçta. Dünya Şampiyonası'nda her türlü bizden daha iyi bir iş başardılar. Daha önce Pain de DP'yi elemişti zaten. Ama BJK şu güne kadar çıkmış en güçlü türk takımı. O yüzden BJK'nin bu turnuvayı kazanma şansı var. En azından finale çıkmaları şaşırtmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asterisk* -- 19 Nisan 2015; 12:04:32 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.