Şimdi Ara

2015'İN MERAKLA BEKLENEN OYUNLARI|PS4|DH ANKETİ|1000 KİŞİYİ GEÇTİK!!! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
0
Favori
7.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki

2015'İN MERAKLA BEKLENEN OYUNLARI|PS4|DH ANKETİ|1000 KİŞİYİ GEÇTİK!!!

(En Son Oy Tarihi: 25.9.2016)
Giriş
  • BLOODBORNE gümbürtüye gitmiş ama tek de kalsam onu seçerim.
  • The Order 1886

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 31 Ocak 2015; 22:39:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırasıyla

UNCHARTED 4: A THIEFS END
    arkham knigt
    silent hills

oyun tabiside UNCHARTED 4: A THIEFS END!e ps4 için duyurulan exclusivelerden sadece bu heyecan yarattı zaten bende.
  • Oylama katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum,forumda böyle bir oylama oldu mu bilmiyorum ama şuan 1000+ kişi olduk daha 5. gündeyiz helal olsun başka söze gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 31 Ocak 2015; 22:35:41 >
  • The Order diyorum,
    2. Olarak Uncharted 4 diyorum

• Uncharted 4

• uncharted 4

• Hani civviv yavrusu ic guduleriyle yumurtasini kirarda dunyaya merhaba der ya. Iste bende nedenini bilemedigim bir ic gudu sayesinde Uncharted 4 u sectim...

• senki kullanıcısına yanıt
    Playstation dünyasına yeni katıldıysanız,bomba bir oyun geliyor merak etmeyin
  • No Man's Sky'ı unutmuşsunuz. Söz konusu meraksa, neye benzeyeceğini merak eden bayağı insan var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncharted 4
  • Çoğu kişinin aksine ben Uncharted 4 değilde Mgs V e verdim oyumu. Grafik olarak da eline kimse su dökemez diyorum.

• tabikide uncharted 4 uncharted 2 yi 3 kere bitirdim bakalım bunu kaç kere bitiriceğm
  • Ubisoft gibi buglarla, online sorunlarla dolu oyun yapan bir şirketin THE DIVISION adlı oyununun, Hideo Kojma gibi şaheserler yaratan bir yapıcının elinden çıka METAL GEAR SOLID den daha çok merak ediliyor oluşu, Türkiye de oyunlardan anlayan kişilerin, oyuna verilen değerin ve hardcore oyuncu kitlesinin ne kadar az ve geride olduğunu gösteriyor.

Rezil oyunlar yapan Ubisoft'un THE DIVISION adlı oyunu, Kojima Productions'ın elinden çıkacak olan METAL GEAR SOLID 5'in olsa olsa bir bölümü olabilir.

Listeye şöyle bir bakınca, THE DIVISION'in METAL GEAR SOLID'in üstünde olması, Türkiye de ki oyunculuk adına gerçekten üzücü

2015'İN MERAKLA BEKLENEN OYUNLARI|PS4|DH ANKETİ|1000 KİŞİYİ GEÇTİK!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 1 Şubat 2015; 14:21:48 >

• Oyum uncharteda ama beraberinde witcher mortal blood division ve batmanida oynayacagim

• Tek bir hakkım olsa MGS Vi oynardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Çoğu kişinin aksine ben Uncharted 4 değilde Mgs V e verdim oyumu. Grafik olarak da eline kimse su dökemez diyorum.

Evocum her ne kadar kojimaysa at sepete desemde

Bu açık dünya mgs olayı biraz garip geliyor bana inşallah bekleneni verir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onca facia oyundan sona kendini kurtarmak isticektir bu oyunla umarım yanılmam ben THE DIVISION oyunu hakkında neler yapabilceklerini bekliyorum daha dogrusu şayet ozamana kadar ubisoft batmazssa AMA OYUMU MGS PP E kullancam
    @ilker_xxx arkadasıma katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barskoc -- 1 Şubat 2015; 16:34:06 >
  • Aynı şekilde bloodborne'unda heba edildiğini ve hak ettiği değeri göremediğini düşünüyorum.ülkemizde hardcore oyuncu sayısı gerçekten az.bu tip kült oyunların adının dahi anılmaması içler acısı.

• Silent Hills'i lütfen kaldırın şu listeden. O oyun 2015'de çıkmayacak.Yoksa oyum o oyunaydı.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.