Şimdi Ara

2015'İN MERAKLA BEKLENEN OYUNLARI|PS4|DH ANKETİ|1000 KİŞİYİ GEÇTİK!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
0
Favori
7.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

2015'İN MERAKLA BEKLENEN OYUNLARI|PS4|DH ANKETİ|1000 KİŞİYİ GEÇTİK!!!

(En Son Oy Tarihi: 25.9.2016)
Giriş
  • ANKET İÇERİSİNDEKİ OYUNLAR PLAYSTATİON 4 PLATFORMU ÜZERİNDEN YIL İÇERİSİNDE MERAKLA BEKLENEN OYUNLARDAN OLUŞMAKTADIR.
    26 OCAK-16 ŞUBAT(00:00) TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.
    ANKETE KATILANLAR,KONUYA MESAJLARIYLA DA KATILIRLARSA DAHA VERİMLİ İLERLERİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
    GEREKEN İLGİYİ GÖRMESİ DURUMUNDA HABER NİTELİĞİ KAZANMASI İÇİN BSC'YE TALEPTE BULUNACAKTIR.
    BİLDİĞİNİZ GİBİ NEOGAF FORUMU BÖYLE BİR ETKİNLİK YAPMIŞTI BAKALIM BİZDE NASIL BİR SONUÇ ORTAYA ÇIKACAK
    KATILAN HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 31 Ocak 2015; 22:33:10 >

• İlk ben başlayayım benim oyun tabiki Uncharted 4:A Thief's End
  • Uncharted.. Bunun için PS4 Almayı planlıyorum
  • Çok güzel bir konu benim favori oyunum Metal Gear Solid 5 Panthom Pain büyük ihtimal Haziran gibi çıkacak tabiki ertelenme olmassa Big Boss un intikamı derin bir hikaye vede yine suprizler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Division

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadas bunların çoğu konsol aldiracak oyunlar, ama benim oyum "The Witcher 3"

• the wıtcher 3
  • Cok zor bir secim uncharted ve metal gear arasında gittim geldim ve yoluma metal gear la devam etmek istiyorum :)

• UNTİL DAWN....

• Hic tartismaya gerek yok.

Witcher 3 ve Uncharted 4 den biri olacak.

• Belki gölgede kalabilir ama benim için yılın oyunu Arkham Knight olacak,uzun süredir hiç bir oyun için bu kadar heyecanlanmamıştım.Özellikle Batmobile ve Arkham Knight kim çok merak ediyorum.Mortal Kombat'ta müthiş olacak,inşallah 2014 gibi patlamaz da müthiş bir yıl olur.
  • Ekin Abi birini sec sana zahmet =)
  • Su listeye bakiyorumda 2015 te cok cok guzel oyunlar bizi bekliyor umarim ertelmesiz sorunsuz bir oyun yılı olur herkes icin

• quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Ekin Abi birini sec sana zahmet =)

Secim yapmak zor. Hayrani oldugum 2 seri. Gonlum uncharted 4 mantigim witcher 3 diyor. Secim yok

Askerlik bitsede oyun oynasak. Ozlemisim

• Hayirli tezkereler,oyun oynamadan gec en bir donem kafa siyirdir tahminimce =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Hayirli tezkereler,oyun oynamadan gec en bir donem kafa siyirdir tahminimce =)

Bol bol kitap okuyup oyunlari takip ediyoruz. 18 gun kaldi zaten. Baya bir oyun birikti. İyi dileklerin icin tesekkur ederiz. Gelince psn den devam artik.

• Hepsi
    Karar veremedim şimdi

Arkham Knight
    Bloodborne
    FF XV
    Uncharted 4

En çok bunları merak ediyorum. Bir tanesini seçecek olursam Final Fantasy XV derim ben.

• Oyunlar piyasaya cikisini yapmadan,denemeden yilin oyununu secmek biraz komik degil mi en cok beklediginiz oyun gibi dusunup uncharted ve witcher diyorum. Ikisinden birini ilk siraya koymam icin oyunlari oynamam lazim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mgs 5

• Silent Hills

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.