Şimdi Ara

2015 GİBİ GELİRSE VERECEĞİNİZ TEPKİ [GİF]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemelen kimse -ben de dahil- 2015 gibi bir sıralama geleceğini düşünmüyordur.
    Ancak tamamen stres atma, eğlenme amaçlı vereceğiniz tepkiyi giflerle göstermenizi istiyorum. İki tane benden geliyor:

https://twitter.com/Celtics_Tr/status/882390344897372160

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NemanjaBjelica -- 10 Temmuz 2017; 0:37:40 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NemanjaBjelica -- 10 Temmuz 2017; 0:31:37 >
  • foruma garip insanlar dadanmaya başladı
  • 2015 GİBİ GELİRSE VERECEĞİNİZ TEPKİ [GİF]

Akıyo bu akşam maşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degercan10 -- 10 Temmuz 2017; 0:33:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: monoton dizi

foruma garip insanlar dadanmaya başladı

2016 üyelik tarihli biri bunu söyleyince biraz abes kaçıyor sanki.
  • NemanjaBjelica kullanıcısına yanıt
    bi dk diğer hesabımla bu mesajını alıntılayayım abesi gör o zaman
    şimdi de abes kaçtı mı hocam? Uğraştırdın beni gece gece
  • Durumu en iyi anlatacak olanı buldum:

• bymaniacz B kullanıcısına yanıt
    abes mi kaçtı bu şimdi? beni de uğraştırdın gece gece
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymaniacz

şimdi de abes kaçtı mı hocam? Uğraştırdın beni gece gece

2012 tarihli hesabı olan birine, "abimi çağırıcam" dedikten sonra 2013 tarihli hesapla laf atıyorsun hocam.
    İyi geceler, keyfinize bakın.
  • Lan yapmayin cidden umutlanmayalim hayal kırıklığı kadar kötü bir şey yok 1sene 2 sene emek verdik 14 15 arasi gelcek insallah ama 15 gibi deyip sonra hayal kırıklığı sakadan bile olsa kaldirilamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: teslaa34

Lan yapmayin cidden umutlanmayalim hayal kırıklığı kadar kötü bir şey yok 1sene 2 sene emek verdik 14 15 arasi gelcek insallah ama 15 gibi deyip sonra hayal kırıklığı sakadan bile olsa kaldirilamaz

2016 gibi gelecekmiş gibi kendimizi hazırlayalım ancak şimdi stres yapmanın kime faydası var? Burada eğlenmek için güzel olur diye düşündüm.
    sadece forumda 1 senedir bulunmadığımı kanıtladım hocam. ayrıca ygs/lys forumuna ilk kimin katkı yapıldığını da kıyaslayabiliriz sıkıntı yok.
    Hocam eğlence anlayisi birakmadilar kusura bakma önceden forumu trolleyip biraz egleniyordum şimdi o bile keyif vermez
  • quote:

Orijinalden alıntı: teslaa34

Hocam eğlence anlayisi birakmadilar kusura bakma önceden forumu trolleyip biraz egleniyordum şimdi o bile keyif vermez

Sizin tercihiniz hocam, bize de saygı duymak düşer. Ancak bu kadar takmayın bence milleti, DH her zaman ilk 100'e 2000 öğrenci sokmasıyla meşhurdur. Asla dikkate alınacak bir platform değildir. :)
  • O tepki az olmuş yıkılır buralar yıkılır. Gerçi 2014 gibi gelse bile yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nessqwe

O tepki az olmuş yıkılır buralar yıkılır. Gerçi 2014 gibi gelse bile yeterli.

• yükleyemedim sorun bende herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Will Barton -- 10 Temmuz 2017; 0:53:32 >
  • Sonuç ekranı karşısında ilk tepki tartışmasız şu olur:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NemanjaBjelica -- 10 Temmuz 2017; 0:55:58 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.