Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

***2015 Focus 3.5(Facelift) ANA KONU***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2.503
Cevap
55
Favori
153.837
Tıklama
Giriş
    1734 Mesaj
    Arkadaşlar benzinli otomatik Focus 30 bin bakımı ne kadar İstanbul da 730 lira civarı diyorlar yetkili servisler garanti olduğu için mecburen yetkili servis en uygun 580 fiyat aldım ona da vermek istemiyorum iyi bir servis değil var mı tavsiye edeceğiniz yer uçmuş fiyatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: abidig

Arkadaşlar benzinli otomatik Focus 30 bin bakımı ne kadar İstanbul da 730 lira civarı diyorlar yetkili servisler garanti olduğu için mecburen yetkili servis en uygun 580 fiyat aldım ona da vermek istemiyorum iyi bir servis değil var mı tavsiye edeceğiniz yer uçmuş fiyatlar

Gidip bizzat konuşmazsan telefonda soyledikleri fiyatta indirim yapmıyorlar. Telefonda 480 dediği bakımı 350ye yaptırdım aynı yerde. Ilk 15bin bakımı idi. 30bin ne kadar bilemiyorum.

|
    |
    Gebze Gaziantep li kardeşler nasıldır bilen var mı 30 bin bakım için bujiler hariç 400 fiyat verdi onun harici kartal kök 510 diğerleri 600-700 arası

|
    |
    Arkadaşlar ön yan camlara 2 numara arka ile aynı cam filmi yaptırmak istiyorum var mı tavsiye garantili Amerikan 70 tl dedi birisi mesela , birde garantim bitmedi ama gündüz farı taktırmak istiyorum farlar sarı ama bunlar beyaz tavsiye eder misiniz

|
    |

|
    |

Var

Trendx te on kapi ustleri sert kaplama,titaniumda yumusak

|
    |
    41gokhan41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kapı üstü kaplama, vites körüğü derisi ve el freni derisi diğer modellerden farklı. Tabiki koltuk, piano black kaplama da var.
    |
    |
    41gokhan41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Su anki Focus TrendX benzinli otomatik fiyati bayilerde 67000-70000 arasinda degisiyor. Belki yil sonuna dogru daha indirime girer ama gecen aya gore 1500tl artti her model en az. O yuzden beklemeyip haftaya alacagim insallah.

Arkadaşlar merhaba 2015 yılında focus 3,5 aldık mca style 1.6 tdci fakat durmadan sorun cikardi 1 ay önce 15.000 bakımını yaptırdık bakımda hic bir sorun olmadığını arabanın gayet iyi olduğu söylendi fakat son 1 haftadır araba fren tutmuyor ve frenlerden cok ses geliyor aracı servise götürdük servis 4 Disk'in ayni anda gittigini söyledi ve masraf olarak 1,650 TL masraf cikardi ve kullanıcı hatası olduğu söylendi . Bu aracı alırken kesinlikle iyi duşunun surekli bir sorun kronik problem çıkarıyor BIKTIK artık ve direk kullanıcı hatası diyip isin içinden çıkıyorlar ve kimse ilgilenmiyor Ford Türkiye'den kimse yardımcı Olmuyor hersey satiş gerçeklesene kadar satış sonrası ilgilenen yok kesinlikle bulaşmayın Allah'ın izniyle su problemi çözelim ilk isim satmak olacak bir daha Ford mu ? Kesinlikle hayır muhattap yok Karsinizda hizmet sıfır demekki motorla alakalı bisey yasasak yandık kesinlikle dizel Ford yaklaşmayın 4 diske 1650 rakam hak etmiyorlar bayi resmen soygun yapıyor

• Binbaşı
    1734 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Kara

Arkadaşlar merhaba 2015 yılında focus 3,5 aldık mca style 1.6 tdci fakat durmadan sorun cikardi 1 ay önce 15.000 bakımını yaptırdık bakımda hic bir sorun olmadığını arabanın gayet iyi olduğu söylendi fakat son 1 haftadır araba fren tutmuyor ve frenlerden cok ses geliyor aracı servise götürdük servis 4 Disk'in ayni anda gittigini söyledi ve masraf olarak 1,650 TL masraf cikardi ve kullanıcı hatası olduğu söylendi . Bu aracı alırken kesinlikle iyi duşunun surekli bir sorun kronik problem çıkarıyor BIKTIK artık ve direk kullanıcı hatası diyip isin içinden çıkıyorlar ve kimse ilgilenmiyor Ford Türkiye'den kimse yardımcı Olmuyor hersey satiş gerçeklesene kadar satış sonrası ilgilenen yok kesinlikle bulaşmayın Allah'ın izniyle su problemi çözelim ilk isim satmak olacak bir daha Ford mu ? Kesinlikle hayır muhattap yok Karsinizda hizmet sıfır demekki motorla alakalı bisey yasasak yandık kesinlikle dizel Ford yaklaşmayın 4 diske 1650 rakam hak etmiyorlar bayi resmen soygun yapıyor

Hocam bende sorunlar oldu gittim kaç sefer garantiden yapıldı maşallah hakkıni yememek lazım siz başka bayi lere gidin çok ilgili firmalarda var arkadaş anahtarlığı ni bile değiştirdi garantiden esas alman markalar kadar kullanıcı hatası diyip yollayan gormedim bence bayisine gore değişiyor olabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abidig -- 8 Ağustos 2016; 15:50:01 >
    |
    |

• Onbaşı
    30 Mesaj
    2015 focus trendx 1.6 aracımla 100 tl benzinle 260 km yol yaptım şehir içi , malum gündüzler sıcak kılimada actım sizce yakıt durumu nasıl benzini opet ve shell den alıyorum ama son 3-4 aydır shell den alıyorum shellin yakıtı opetten daha iyi hem performans hem fazla km anlamında
    |
    |

merhabalar sizin yerinizde olsam aracı almadıysanız 70 bin focus trend x e verene kadar 85 bine passat alırım veya 81 bine avansis alırım tabiki zevk meselesi focus c segment , passat ve avansis d segmend arada passatla 15 bin oynuyo avansisle 11 bin tabiki karar sizin benimde 2015 focus tredn x var , araç almadan önce bütün araclara bakın hatta test edin derim son olarakda focus içi baya dar ve ses olayıda var kendi aracımdan memnunum inşallah ilerde ya passat,avansis veya mondeo bunlardan birini alacagım
    |
    |
    MGES38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Yillik bakim 15.000 km de veya bir yil gecince yapilmalidir

Hangisi once dolarsa

|
    |
    usmanoguz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ahmet720

130 tl benzinle 353 km yol yaptım klima açık şehir içi , degerler nasıl araç 2015 focus sedan

Gayet normal bi değer

|
    |

Orijinalden alıntı: ahmet720

130 tl benzinle 353 km yol yaptım klima açık şehir içi , degerler nasıl araç 2015 focus sedan

Şehir içi , bu sıcaklarda ve klima açıkken normal bencede 35 kr yapar , normal de de şehir içi 30-35 yakar zaten tabi şehir ve kullanıma gore az çok değişir

Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.