Şimdi Ara

2015'den beri uğraştığım mobil OYUNUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
4
Favori
2.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba , adım yusuf 18 yaşında üniversite öğrencisiyim. 2015'den bu yana bir mobil oyun geliştirmekteyim.bu gün itibari ile yayınlamış bulunmaktayım.reklam bütçem olmadığı için sizlere yazıyorum.2015'den beri uğraştığım mobil OYUNUM Android için ücretsiz indirilebilir , iOS 'da ücretsiz indirmek indirmek için lütfen info@zamazingolabs.com adresine mail atınız. Teşekkürlerimi sunarım.

The Zamazingo ,

Now Available on Google Play and Apple App Store!

Google Play;https://play.google.com/store/apps/details?id=zamazingolabs.the.zamazingo

Appstore;https://itunes.apple.com/us/app/the-zamazingo/id1294824040?l=tr&ls=1&mt=8

Official Trailer ;https://www.youtube.com/watch?v=rbzqdjBvnNM

Official Website;www.zamazingolabs.com

• Destek olmak için satın aldım eminim güzeldir sonra oynayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrik ederim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • limbo'nun toplusu olmuş.
  • emeğe saygı +rep
  • güzel olmuş ellerinize sağlık devamını getirip kendinizi dahada geliştirirsiniz umarım
  • merhaba ios için ücretsiz oynamak isteyen arkadaşlar sizi test kullanıcısı olarak ekleyebiliyorum bu sepebten ötürü mail adresinizi info@zamazingolabs.com adresine gönderirseniz sizi test kulanıcısı olarak ekleyebilirim. teşekkürler
  • Oyun ve guncellemelerini apk olarak (madem ki ucretsizmis)xda ve mobilism org'a at hocam, guzel olmus bu sitelerin de kullanicisi cok bi nevi reklam olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En azından sahah 'tan akşama kadar klavye başında ona buna hatta hükümet 'e saydıranlar senin emeklerini okusunlar da ders alsınlar yer yer buna bende dahilim, işte senin gibi olsalar da bu ülke için bir şey yapsalar ama onların işi sabah akşam algı peşinde olmak.. Kolay gelsin inşallah emeklerinin karşılığını alacağına inanıyorum..
  • kullandığınız oyun motoru, yazılım dilleri oyunun yapım sürecini anlatırsanız daha çok ilgi toplarsanız ve bilgilendirmiş olursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

En azından sahah 'tan akşama kadar klavye başında ona buna hatta hükümet 'e saydıranlar senin emeklerini okusunlar da ders alsınlar yer yer buna bende dahilim, işte senin gibi olsalar da bu ülke için bir şey yapsalar ama onların işi sabah akşam algı peşinde olmak.. Kolay gelsin inşallah emeklerinin karşılığını alacağına inanıyorum..

Samimiyetin bir tübitak kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten Çok sevindim beğenmenize :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ValenciaTR

merhaba ios için ücretsiz oynamak isteyen arkadaşlar sizi test kullanıcısı olarak ekleyebiliyorum bu sepebten ötürü mail adresinizi info@zamazingolabs.com adresine gönderirseniz sizi test kulanıcısı olarak ekleyebilirim. teşekkürler

Hocam ücretsiz almak istiyordum siz bana kurulum dosyasını atarsınız dimi

• Destek için parayla alalım. 18 yaşında arkadaşımız çevresi olan da yayarsa güzel olur

• mrkrc kullanıcısına yanıt
    hocam hiç gerek yok inanın iade etme imkanınız varsa lütfen edin. mail adresinizi gönderirseniz ücretsiz indirme için mail atabilirim
  • TheSilentGhost-T kullanıcısına yanıt
    merhaba özel mesaj atamıyorum lütfen mail ile iletişime geçin hocam
  • ValenciaTR V kullanıcısına yanıt
    Dostum ne gerek var. Destek oluyoruz. Ben de istiyordum senin gibi bir şeyler yapmak ama olmadı yanlış şeçimlerle yanlış yerlere geldik. İnş daha da geliştirirsin kendini

• quote:

Orijinalden alıntı: ValenciaTR

merhaba özel mesaj atamıyorum lütfen mail ile iletişime geçin hocam

Tmm

• Tebrik ederim Yusuf. Ülkemiz de o kadar az oyun geliştirici var ki, ismim Yusuf diyince kesin Yusuf Vuran'dır dedim, profile bir girdim ki oymuşsun
    Beni tanımazsın, etmezsin ama Unity grupların da çok fazla görmüşlüğüm var. Aktif olarak Unity3D kullanan birisiydim, bir çok oyun yaptım, yarıda bıraktım. Çünkü yazılım bilgim sıfırdı. 3D modelleme, level dizayn bilgim var fakat yazılım olmayınca tamamen bir sıfırsın. En azından bu oyun moturunu biliyorum diyemiyorsun, çünkü o programın kütüphanesine bile hakim değilsin.
    Unreal Engine falan derken, Blender3D ile devam ettim ben. Oyun falan çıkmadı açıkçası

Umarım emeğinin karşılığını alırsın. Gerçi bu ülkede hazır kit kullanıp tofaş oyunu yapanların uygulamaları tutuyor ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7015A580 -- 20 Ekim 2017; 22:57:6 >

• Foruma yakışır bir konu bulduğuma çok sevindim. İndirdim ancak oynamadım henüz. İlk fırsatta deneyip yorum bırakacağım. Başarılarınızın devamını diliyorum..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.