Şimdi Ara

2015 de gelecek b-suv c-suvlar otomatik dizeller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
6.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2015 de gelecek b-suv ve c-suvlar hangileri.gelecekler içinde 1.6 dizel otomatik 4*4 versiyonu var mı?benim aklımda kalanlar mokkanın dizeli gelecek ama otomatikte 4*4 olacak mı bilmiyorum.cx-3 gelecek.yeni tiguan,yeni kaleos,suzuki vitara,honda hrv var.crv de ise bilgiğim kadarıyla 1.6 160 beygirlik otomakit versiyon gelecek.anlaşılan bu segmentte rekabet kızışacak.şu anda meydan nissana kaldı

• tiguan 2016 diyorlar, daha spy foto bile yok ortada, 1.6 dizel getirse qq falan kalmaz ortada ama cidden qq şu an rakipsiz,
    crv ne getirirse getirsin yine satmaz,
    bi de qq üzerine renault logosu yapıştırılmış olarak koleos gelecek
  • Mokkada gelecek şuanda kullanılan active select şanzıman ile, ama yakıt tüketimi Manuel'den 1 litre fazla, opel.de sitesinde konfigüratörde bu motor ve şanzıman gözüküyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mokka dizel otomatik gelecek, CR-V 160 HP 9 ileri otomatik gelecek, HR-V 2016'dan önce gelmez. Megane SUV Conceptini tanıttı Renault ama o da 2016'dan önce zor gelir.
  • Hrv 1.5 turbo benzinli ile 2015 2. yarıda geleceği bilgisi verildi bana geçen gün bayiden. Dizel hakkında bir bilgi yok, geleceğini sanmıyorum. Ama crv 1.6 dizel otomatik 2015 içerisinde gelecek..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Audi Q3 1.6 dizel modeli gelecek haberleri var. Ama otomatik olur mu, bilemiyorum.

http://www.modifiyepark.com/audi/2014/11/08/yeni-audi-q3-icin1-6-dizel-geliyor/
  • Rav4 de 1.6 motor gelse super olur birazda biz bineriz suva :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500x gelecek ama dizel otomatik yok onda. 1.6 Mjet 120 manuel olacak. Benzinli tarafta da 1.4 140 hp TCT ve 1.4 170 hp 4x4 Zf 9 ileri otomatik olacak.

170'lik olan makine dizele her türlü tercih edilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

500x gelecek ama dizel otomatik yok onda. 1.6 Mjet 120 manuel olacak. Benzinli tarafta da 1.4 140 hp TCT ve 1.4 170 hp 4x4 Zf 9 ileri otomatik olacak.

170'lik olan makine dizele her türlü tercih edilir.

Benzin zaten düştü dizel otomatik furyası kapandı bence

bu tip suv araç alıp da senede 20-30bin km yapacak insan sayısı azdır

neticede 1.4 turbo benzinli çift kavrama 500x en çok satan olur ( 4x4 e de gerek duyacak az çıkar)
  • 4x4 ve otomatik?
  • Cx3, hrv, belki lambo suv
    Birde uygun fiyatla girerse piyasayi yerinden oynatacak kombinasyonla
    Crv 1.6 dizel 9 ileri cift kavramali otm 160 beygir 4×4 geliyor

• Olur da ix25 gelirse manuel gelir 4x2 gelir ama fiyatından ve tasarımdan dolayı çok satar. Bunu da not olarak eklemek istedim.
  • Integrale I kullanıcısına yanıt
    güzel haber
  • Ford ecosport kesin geliyor bu sene.. cx-3 gelecek dedi mazda turkiye.. hr-v 2015'de avrupada basliyor satisa turkiyede de gecikmez en kotu 3.ceyrek baslarlar.. ix25 ne durumda bilmiyorum..

Bu sene mini suvlar var hep, csuv bildigim kadariyla vitara haricinde yok..

• mazda cx 3 gelecek en dikkat çeken haber bu...
  • Roque_Jn R kullanıcısına yanıt
    dostum vitara da b-suv segmentine yerleştirildi artık.s crossun altında konumlandırılıyor.

http://www.ototeknikveri.com/haber/2732/yeni-suzuki-vitara-2015in-ilk-aylarinda-avrupa-yollarina-cikiyor
  • Bunlar arasında en fazla 500X satar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr1903

mazda cx 3 gelecek en dikkat çeken haber bu...

Bu modele mazda 3 teki 1.5 benzinli mi galecek.otomatik vitese hangi motorlar gelecek belli mi

• Bilgi icin tesekkur.. olculerini hic incelememistim; eger dedikleri gibi bu vitara bsuv ve scross un altinda konumlanacaksa ve mantiken ondan daha ucuz olacaksa, beni simdiden yazsinlar siraya.. @aliserpil2006

• Tiguan 1.6 TDI DSG gelirse diğer hepsi mefta.

500x bi nebze hareketlendirir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.