Şimdi Ara

2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
4
Favori
8.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bakarmısınız hücumda tk güvendiğimiz üçlükler.. bir milli takım nasıl hücum yapamaz..

savunma da bir yere kadar hele de bir turnuva da...bir kaç maç iyi savunma yaptıktan sonra yapamaz hale gelirsin..

senelerdir de bu sorunu çözemiyoruz maalesef...

madalya ya yada ilk 5 te olmak istiyorsan hücum yönünü de geliştireceksin yoksa darmadağın olursun....
  • şaka gibi bi milli takımımız var
  • hakem yardımıyla maçı 2.uzatmaya götürdük la

komedi filmi izlemek isteyenler NTV SPOR'U açabilir
  • Cidden trajikomik bir maç , tek güzel tarafı heyecanlı olması. Bir takım nasıl bütün öğeleriyle "loser" olabilir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana göre dixon , doğuş ve sinan oyun kurucu pozisyonunda olmalılar..

kartal ve kenan bu pozisyonda pek hazır değiller...gelecek senelere kendilerini hazırlasınlar hele kenan süre alacağı bir takıma gitsin...

Milli takımımzda safkan bir oyun kurucumuz ve liderimiz yok dolayısıyla hücum yönümüz çok zayıf...

Bu milli takım bana hiç ümit vermedi...
  • lider bulamıyoruz. sonumuz hayrola hücum eksikliğini savunma ile kapatmak zorundayız. gayret ve hırs bi yere kadar Ömer olsaydı yetenek açısından da bi tık üste çıkardık.
    Dixona sınırsız yetki vermeye müsait bi oyun yapımız yok. doğuş atletik özelliğiyle biraz da hücum yeteneğine sahip olsaydı iyi olurdu. Benim en umutlu olduğum Kenan o da bir türlü kendine görev yüklemiyor. Sıradan oyun kurucu olmaya karar verdi galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana göre bizden iyi takımlar;

1. Fransa

2. Yunanistan

3. Sırbistan

4. Hırvatistan

5. İspanya

6. İtalya

7. Litvanya

Hazırlık maçları performanslarına göre bu takımlar bizden iyi...mental olarak ta iyi..

buna göre madalya almak ya da olimpyatlara gitmek hayal gibi ...

maçlar oynanmdan hiç bir şery belli olmaz süprizler olabilir..

ama görünen tablo da şu and bu maalesef...
  • Cumartesi günü başlıyor maçlar ilk maçımız İtalyanlar ile son 3 maça baktım da ilk yarı resmen avans vermiş adamlar ikinci yarı gaza basmışlar almışlar bir şekilde. Son hazırlık maçlarını da düşününce benzer bir senaryo olabilir erken havaya girmemek lazım
  • Kenan cıkarılmıs zaten beklenen ve dogru bır karardı ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana göre birkan ve kartal'ın da çıkartılması lazım..
  • uzun zamandır ilk kez milli takımdan bir cacık beklemeden turnuva izliyecegim..gruptan çıkmamız sürpriz olur ilerisi çok büyük sürpriz..
  • Birkan kalmalı bence.
    Furkan da öyle ama Ergin Ataman Barış 'ı keseceğini hiç sanmıyorum.Kartal ve malesef Furkan gidecek.
  • furkan korkmaz gelecek vaad ediyor en azından bu takımın ileride lideri olacak yetenekte...

avrupa şampiyası turnuvası gibi organizsyonları soluması lazım şimdiden...

ben birkan da bir gelecek göremiyorum...büyük olasılıkla da takımda kalacaktır...

Barış ta kalır takımda..ama yetenekleri çok sınırlı ..pozisyonunda fazla alternatif yok..

Kartal'ın da a milli seviyesinde olduğunu hiç düşünmüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 1 Eylül 2015; 11:59:43 >
  • Bu konuda Mini bir GS forumu gibi olmuş, Milli takıma gelince Ergin'in başında olduğu bir milli takım bana hiç heyacan vermiyor Turnuvadada en en fazla çeyrek final görebileceklerini düşünüyorum !
  • milli takım, orta seviye oyunculardan kurulu..yıldız oyuncu ya da lider oyuncu yok ...

yıldız adayı oyuncular var elbet cedi ve furkan gibi...ama onlara da daha zaman var..

ilk 8 e girebilirsek başarı yine de..
  • doğuş balbay sakatlanmış umarım çok ciddi değildir..savunma anlamında iyi bir oyuncu..

MR çekildikten sonra karar verilecek...
  • Doğuş sakatlık yüzünden çıkarıldı. 2 guard'la turnuvaya gitmek bakalım nasıl olacak
    PG : Boby-Kartal
    SG : Sinan-Melih
    SF : Cedi-Göksenin-Furkan(Birkan)
    PF : Ersan-Barış
    C : Semih-Furkan-Oğuz
    Son çıkacak isim bence Birkan olmalı Kadro ise yetersiz grupta 5. Olacağımızı düşünüyorum . Maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya bu gökselini bir benmi beğenmiyorum adamda basketbolun tekniği diye birsey yok..ilginç sekilde tbl den kontratda alıyor..2. ligde iş yapar ama..
  • reko kullanıcısına yanıt
    göksenin de basketbol tekniği yok zaten...kaç kere boş driplingleri kaçırdı acemice...sadece savunma var o kadar...
  • ati39 A kullanıcısına yanıt
    savunmada bir yere kadar...birde şu "biz savunma takımıyız" safsatası yok mu deli oluyorum o cümleye..bizde durum su biz savunma takımıyız savunmaya önem verelim ee bir şekilde sayıda atarız kazanırız..arkdas bizde sayı atacak adamda yok ki..kim sayı atacak..Furkan aldemır savunma goksenın savunma sinan savunma cedi savunma bi bobye kaldıysan rakibimiz izlanda olur..valla yukarıdaki mesajımdada yazdım hiç bir beklentim yok .inşallah basarlı oluruz ama cabuk kırılgan bır takımımız var..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.