Şimdi Ara

2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
4
Favori
8.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bugunki fransa maçındanda görüleceği üzere Djordevic'te balonmuş. yav arkadaş görüyorsun teodosic takıma zarar veriyor markovic kafasına göre üçlük kullanıyor olmıcak şeyler yapıyor oyuncular ve bu turnuvadakı dıger hatası bogdanı geri plana atıp nedovici daha ön plana atmak nedovic kadar abartılan şişirilen ve nbaya giden vasat oyuncu azdır . Fransayı ozellikle De Colo'yu tebrik etmek lazım adamın verceği katkı sabit cok sakin ve sogukkanlı ve bu onlara madalyayı getirdi ispanya maçında parker yerine huertel felan olsaydı fransa turu geçerdi ve şampiyon olurdu bence ne batum ne parker ne diaw cok iyi oynamadılar hatta vasattılar.Sırpların oyun mekaniği cok basit yani at raduya oynasın . cok mu sıkıstı ver teoya teo olmadı bjelicaya ama radu ve bjelica orda buyuk duvara tosladılar diaw ve gobert işte basketbol bu ya .. litvanya - ispanya finalini sabırsızla bekliyorum..
  • İspanya takım olarak bu turnuvada bize ve litvanya ya karşı oynadı istediği sonucu da aldı ...
  • Sorular şunlar:

ne zaman heyecanla ve gurur duyabileceğimiz bir milli takım seyredebileceğiz..?

yabancıların cirit attığı bir lig de gençlere süre verilip tecrübe kazanmaları mümkün olabilir mi ?

biz gerçekten bir basketbol ülkesimiyiz ve bir baskeybol ekolümüz var mı ?

yukarıdaki soruları sorduğunuz da gerçekten karamsarlığa sürükleniyor insan :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 21 Eylül 2015; 11:55:02 >
  • Herkes İspanyayı küçümsüyor şampiyon oldu diye, sanki Papau Yeni Gine şampiyon oldu, adamların kadrosu yıldız kaynıyor ve Litvanya'yı yenecekleri çok açıktı.

Gasol, Rudy, Lyull, Rodrigez, Ribas, Mirotiç, bu adamların hepsi yıldız ve çok yetenekli, Claver ile Reyes'i saymıyorum daha

Adamlar basketbolu olması gerektiği gibi oynuyor ve haklı bir şampiyonluk kazandılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 21 Eylül 2015; 13:49:11 >
  • Güzel bir turnuva oldu, çeyrek finale çıkan takımların hepsi Letonya hariç hepsi bizden güçlüydü,

Benim sıralamam 1-Fransa 2- Sırbistan 3- İspanya 4- Yunanistan

5- İtalya 6- Litvanya 7- Çek Cumhuriyeti 8- Gürcistan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 21 Eylül 2015; 13:56:28 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.