Şimdi Ara

2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
4
Favori
8.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimizde fırsat var ve değerlendirmek bize bağlı. Sırplar her yerde zor rakip. Bu turnuvanın Fransa ile beraber en önemli iki favorisi. 3/3 yapmış olsalar da gruptan çıkmayı garantilemiş değiller. Bugün bize karşı asılacaklarını düşünüyorum. İzlanda maçında güzelce dinlenmeleri de bizim için bir dezavantaj. 24 saat dolmadan bu maça çıkacağız. Dar rotasyonla oynadığımız hasebiyle 3 periyottan fazla dayanmak zor olacak. İtalya'nın İspanya galibiyeti sonrası oyuncular umarım motivelenmiştir. Yenilgi hesapları alt üst edebilir. Almanya iki maçını kazansa biz kaybetsek dışardayız mesela.

Doğuş-Ömer-Enes hatta sağlam bir Engin Atsür dörtlüsüyle bu takım her şampiyonada madalya favorisi olur. Gelecek yıllarda kişisel sorunların bir kenara bırakıldığı, sadece milli takımın menfaatinin düşünüldüğü, sakatlık olmayan kadrolar izlemeyi ümit ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gruptan 1.çıkarsak ileride güçlü bir rakip geliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

Ispanya grupta 3 olmak icin yenilmis

Ne alakası var yahu? Bugün İspanya yenilmedi. İtalya, İspanya'yı eze eze yendi. Biz dua edelim İtalya ile ilk maç oynadık ve Piangiani, Cusin, Aradori, Melli gibi isimleri benchte unuttu.

İtalya neyine eze eze yendi ? İsolation dışında ne oynuyor bu takım bir seti var mı düzeni var mı anlatsana bana biraz Belinelli bizim maçta sokamayınca yenildiler İtalya takımı 2 oyuncunun günlük performansına bağlı İspanyolların bir kısası bile çift haneli sayı üretememesine rağmen 7 sayıyla kaybettiler.İspanya'nın kısaları hiç girmedi maça ki İsmail Şenol maç içinde de söyledi İspanyol gazeteciler bilerek yenileceğini ve 3.olmak istediklerini söylemişler.Bizim grubu 2.bitiren takım çeyrek finalde Yunanistan yarı finalde Fransa ile oynayacak 3.bitiren takım ise çeyrek finalde Litvanya ile oynayacak ve Fransa ile finale kadar eşleşmeyecek.İspanyolların daha önce Euroleague de de takım seçtiğini gördüğüm için şaşırmıyorum bu yaptıklarına...

• Sırbistan'ı yenip grubu lider bitirmeliyiz. Başka şansımız yok.

Çirkef İspanyollara maçı kolay bırakmasaydık son iki maç kala gereksiz stres yaşamayacaktık.

Bir de Fransa o kadar da abartıldığı kadar iyi bir takım değil. En azından basketbol olarak bize ters gelen bir takım hiç değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırbıstan'ı yenersek cok büyük ihtimalle 1. bitircez yenilirsek te 3 lü averajla 4.olucaz gibi(İtalya'nın Almanya'yı yeneceği düşüncesiyle) ne b.ktan bi durumdur yahu.
  • Peki beyler bi teoride benden ya Sırbistan bugün bize maçı satarsa Yani sırplar 2 olur biz 1 Italya 3 İspanya da 4 ve turnuvadaki en büyük iki rakibi 16da eşleşir (İspanya-İtalya) ben Sırpların yerinde olsam kesin bugün buze maçı verirdim tabi son maçta çıkar Bellineli-Gallinari 60-70 atar ve yenilirler o zaman hepten karışır grup

Ve İtalya dün Ispanyayi bileğinin hakkıyla yendi yani maç satma falan ayıp o Bellineliye

• gruplarda her maç hedeftir..umarım ispanya ya açık farklı yenilmemiz başımıza iş açmaz..Teknik ekip ve oyuncular da pişman olmuşlardır..

o yüzden bugün kü maçı kesin kazanmak için oynanması gerekiyor

fransa her ne kadar 3 maçı da alsa bizim bildiğimiz fransa değil ama top 16 da herşey değişebilir...ismi yeter...bir de evsahibi..

bugün Almanya, İtalya yı yenebilir ayrıca..ilk periyot hariç diğer periyotlarda bizden çok üstündüler çünkü..sırbistanı da ellerinden kaçırdılar...
  • 2012de Amerikadan kaçmak için brezilya maçını satan ispanya şimdi de aynı şeyi yaptı. O zaman da silleyi yemişti şimdi de aynısı olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Peki beyler bi teoride benden ya Sırbistan bugün bize maçı satarsa Yani sırplar 2 olur biz 1 Italya 3 İspanya da 4 ve turnuvadaki en büyük iki rakibi 16da eşleşir (İspanya-İtalya) ben Sırpların yerinde olsam kesin bugün buze maçı verirdim tabi son maçta çıkar Bellineli-Gallinari 60-70 atar ve yenilirler o zaman hepten karışır grup

Ve İtalya dün Ispanyayi bileğinin hakkıyla yendi yani maç satma falan ayıp o Bellineliye

Sırplar niye 2 olmak istesin

• Ispanya bilerek yenildi Italya ya.. allahi ncezalari her alanda pislik her alanda cirkeflik
  • Italyanin galibiyetinden sonra oturdum hesap yaptim. Ispanyanin almanya ve izlandayi yenecegini dusunursek. Biz izlandayi, sirbistan italya'yi, almanyaninda italyayi yenersek 3. oluyoruz.

Klasik her turnuva doneminde oldugu gibi olme essegim olme gibi bir durum soz konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TroopeR

Italyanin galibiyetinden sonra oturdum hesap yaptim. Ispanyanin almanya ve izlandayi yenecegini dusunursek. Biz izlandayi, sirbistan italya'yi, almanyaninda italyayi yenersek 3. oluyoruz.

Klasik her turnuva doneminde oldugu gibi olme essegim olme gibi bir durum soz konusu

Biz izlandayı yensek...Almanya'da italya'yı yense 3.olmuyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

O zamanda sirbistanin italyayi yenmesi lazim. Yoksa italya, biz, ve ispanya 3 2 ile 3'lu averaja kaliyoruz.

sirbistan grup birinciligini garantiledikten sonra italya macinda kasacagini hic sanmiyorum.

bizim icin 2 tane ihtimal var 4. olmaktan kacmak icin ya italya 2 macinida kaybedicek yada almanya ispanyayi yenecek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

O zamanda sirbistanin italyayi yenmesi lazim. Yoksa italya, biz, ve ispanya 3 2 ile 3'lu averaja kaliyoruz.

sirbistan grup birinciligini garantiledikten sonra italya macinda kasacagini hic sanmiyorum.

bizim icin 2 tane ihtimal var 4. olmaktan kacmak icin ya italya 2 macinida kaybedicek yada almanya ispanyayi yenecek

Biz bitmişiz durumlar karışık...4.bitirirsek Fransa gelecek değil mi diğer gruptan ?
  • Almanya 22-17 önde ama yenseler bile yarın İtalya Sırbistan'ı yener ve 4. oluruz.

• quote:

Ispanyanin almanya ve izlandayi yenecegini dusunursek. Biz izlandayi, sirbistan italya'yi, almanyaninda italyayi yenersek 3. oluyoruz.

Allah kahretsin böyle basketbolu.
  • Alman coach kotu bır antrenormus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İspanya'ya neden sövüp sayıyorsunuz ki favori Fransa'dan kaçmak istemeleri anormal bi durum mu bu kadar erken turnuvayı kapatmayı hangi takım ister.
    Geçmişte bizde yaptık böyle hesap kitap işlerini..İspanya'da 30 sayı değil de 10 sayı fark yeseydik farklıydı herşey.
  • nowitzki hazır memleketine gelmişken toprak atsınlar üstüne yazık, herif ölmüş gömmeyi unutmuşlar
  • Arkadşalar Fransa'yı hiç mi eleme şansımız yok yakından takip edenler var mı

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.