Şimdi Ara

2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
4
Favori
8.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yonetıcı ( varsa eger ) rıcam sudur kı 3 buyukler uzerınden donen mesajlara engel olunsun...yok fener yok galatasaray yok gergın yok su yeter lan...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

boşuna fener ağlama demiyoruz pardon fener mi dedim ülker olacak

Ahmet Özokur
    ‏@ahmetozokur
    Tebrikler A milli oyuncularımız, yardımcı antrenörlerimiz, masörler, kondisyoner, doktor, fizyoterapistler... #EuroBasket2015

O 89 sayı sadece italya potasina girmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

quote:

Ahmet Özokur
    ‏@ahmetozokur
    Tebrikler A milli oyuncularımız, yardımcı antrenörlerimiz, masörler, kondisyoner, doktor, fizyoterapistler... #EuroBasket2015

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

quote:

quote:

quote:

O kadar milli takımı izlerim turnuvalarda, bu turnuvadan ümitsiz olduğum kadar hiçbir turnuvada olmamıştım.

Amann dıyeyım ya abartma sen de boyle dersen ))

Hazırlık maçları performansımız kötüydü, bir da takımda baya eksik var.

Eksık hep var performans hazırlık macları olcu olmaz ama ben begenmıstım cogu zaman oyun olarak en azından bır seyler olacak hıssı vermıstı
    Kapasıte olarak da zaten hucum anlamında ıbrahım bırakmaya zorlandıgından ! berı serkan kusturuldugunden beri eksıgız

Bugun de aslında ekstra attık bundan dolayı boyle skor bu turnuvada cogu mac boyle atamayacagız ama mucadele duzen umut verıcı

Ben basketi senin kadar takip etmiyorum tabi, sen daha iyi görürsün ve yorumların milli takımı, ama dediğin gibi bu takımın maç içinde her zaman fazla efor sarf etmesi lazım.

Maç konusuna yazsana bir de, orası daha kalabalık.

http://forum.donanimhaber.com/m_109742359/f_//tm.htm#109767165

Aman kalsın orası ..hıc gırmem gırmeyecegım de gecen sene oldugu gıbı turnuva boyunca ergın ataman beşıktas fenerbahce üzerınden devam eden sidik yarıstırmalrına artık tahammulum yok..gecen sene fenerlı oyuncu ergın atamanı kurtarıyor olmustu ! Sımdı bu sefer de melıh dıxon atar falan yıne aynı muhabbet doner kesın laf atarım artık

Ben girdim baktım başlığa pişman oldum.. Troll dolu ve çok alakasız yorumlar var...

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    Yav he he euro cupta basarlar

• quote:

Yonetıcı ( varsa eger ) rıcam sudur kı 3 buyukler uzerınden donen mesajlara engel olunsun...yok fener yok galatasaray yok gergın yok su yeter lan...

Bu dedigin olmaz hocam. Spor bolumlerdeki yoneticilerin de pek farki yok zaten. Hic bir zaman da adil davranamiyorlar. Millet vurada birbirini yesin daha iyi.

• Takım kadrosunda bariz eksiklikler var ama yinede çok iyi oynadık. Umarım ilerki maçlarda da bu performansı gösteririz. Bence grupta 3. olacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

quote:

Ahmet Özokur
    ‏@ahmetozokur

Ulan sayının yarisini Fenerbahçeli oyuncular atmıs skor niye Fenere girsin Türk milli takimi bu gs forumu degil

• Kazanır mıyız bilmem ama bu gece de sağlam oynayacağız gibime geliyor.
  • Bugün oyuncuların çok kasacağını sanmam, dün sadece 3-5 saniye savunma yapmak için giren sonra hemen çıkan Göksenin gibi oyuncular daha fazla süre alacaktır, en az 15 sayı farkla mağlubiyet bekliyorum.
  • şimdi Bjelica zamanı :((
  • Sirbistan sampiyon olur

• Almanya sırpları yenerse çarşı karışır grupta.
  • Sırplar çok kötü sut atıyorlar eğer bu düzelirse maç kopar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmail Şenol turnuva başladığından beri İhsan Bayülken'le ilk 3'lüğü kim atar senin tahminin nedir koç bence şu atar muhabbetini gereksiz yere çok yapıyor, atanı tutturunca ne olucuk yani bu kadar önemli mi.

İlk yarıda Nowitzski oyunun her alanında çok iyidi diyebiliriz tam bi lider takım arkadaşlarının savunma hatasında kızıp uyarmayı ihmal etmiyor.
    Teodosic felaket atış yüzdesi ile oynuyor loser etiketi üzerindeyken böyle atış yüzdesi ile oynamaya hakkı yok, markovic schörer'i tutmakta zorlansada sonradan bilindik savunma yönünü ortaya çıkardı.

Sırbistan dış atışlarsa nedense çok etkisiz hücum ribaundlarını toplayarak yeniden atış şansı yakalayarak sayı buldular bi çok kez, ilk yarı ne kadar iyi görünmeselerde soyunma odasına önde gitmeyi başardılar buda büyük takım farkı.

Almanya'nın schörer (orta ve uzaktan atışlarını geliştirmesi lazım delicilik yönünle sırbistan gibi takımlar durdurabilir kendisini) dışında 2-3 siyahi oyuncuları çöp, etkisiz oldukları takıma zararları var.

Bjelica'nin potaya giderken kollarını aktif kullanıp topu çevirerek kendine alan bırakmasını izlemek sanat gibi bişey.

• Türkiye'den sonra Sırbistan'ı destekliyorum. Sırbistan şampiyonluğu görmek istiyorum artık. Adamlar sporcunun membaası ama bir türlü kazanamadılar. En son Yugoslavya iken aldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habereditoru -- 6 Eylül 2015; 17:31:20 >
  • Teodosic sıvıyor
  • NE-MAN-JA BJELİCAAA !!!
  • Bjelica helal olsun Almanlari tutuyordum ama Bjelica büyük oyuncu

• Profesor son topu soktu

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.