Şimdi Ara

2015 Audi a3 sedan & 2020 Honda civic (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
4.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eski premium ve sıfır araba konuları hep açılır her seferinde de sıfırın eskiden yeğ olduğunu yazarım. Ancak 1.6 atmosferik motor+lpg olayı herkese göre değil. Yaşı genç heyecan isteyen adamı üzerken evli çocuklu ay sonunu getirme çabasındaki adamı mutlu eder. Araç kullanırken yakıt masrafı sizi üzmüyorsa ki 1.5 turbo i-vtec motorlu Civic öneririm.

1.5 Civic çoğu parametrede A3 sedanın içinden geçer. A3'ün daha iyi olabileceği konular yumuşak plastik ve ses yalıtımı olur. Bunun dışında Civic'e üstünlük sağlayabileceği pek fazla alan yok. Bunlar tüketicileri cezbetse bile herşey yumuşak plastik ve ses yalıtımı ile bitmiyor A3 sedanın bir geyik testi var ki evlere şenlik. Seçim yaparken arabalara bir bütün olarak bakmak gerekiyor. Artılara ve eksilere bakınca toplamda hangi araç sizin ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılıyorsa onu tercih edin. Şu premiummuş, bunun motoru güçlüymüş, bunun ses yalıtımı iyiymiş, bunun bagajı genişmiş gibi tek bir parametreye kapılıp gitmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• A3 tercih ederdim şanzımanı eski dsg gibi değil bi dönem problem yaşandı sadece . Civic de güzel araç fakat 1.5 turbo olabilir ancak
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Civic tercih ederim A3 iç hacim olarak Civic in bir alt sınıfı dar ve kısa A3 C ise Civic D :)

İç mekan olarak A3 ün neresi premium :)) sandero gibi ön konsol geri görüş kamerası olmayan çok sırıtan tablet ekran ,koltuk kumaşları bile garip

Bende A3 e bindim trim sesleri vardı ,olmaması zor çünkü sert araba

Civic elegance oto LPG heryönden 5 yaşındaki daha küçük A3 ten iyidir 2sene sonra satmak istesen A3 7 yaşında olacak ,üstelik honda da vag grubu gibi değer kaybetmeyen 2.eli sıfırdan pahalı araçlardan :)

Makyajla iyileştirmeler de yapıldı

Daha büyük tablet ekran ,koltuk ısıtma ,Geri görüş kamerası , hayalet ekran ,sunroof ,full LED farlar, alaşım jantlar, sessiz ve titreşimsiz motor Orijinal LPG dizelden ucuza bineceksin herşey standart

Hangisi daha premium :))

Hocam sizin karşılaştırma adeletli olmamış

Öncelikle sıfır araç her zaman daha iyidir ki bende sıfır Civic tavsiye ettim

Gelelim A3 e sizin resimdeki A3 boş paket

Arkadaşın dediği ambition 140 lık 250 tork

Direksiyon farklı

Koltuklar farklı

Drive select

Spor ray

Alcaltilmiş şase

Cam tavan

LED far

17 jant

Marka imajı

Ben Civic kullanmadım yorum yapamam

Ama A3 de elini attığın her yer kalite

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Civic
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.