Şimdi Ara

2015-2016 STSL Hasan Doğan Sezonu 30. Hafta Akhisar Belediye- Beşiktaş 23 Nisan (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
1
Favori
10.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tekadamm

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Orijinalden alıntı: tekadamm

Ortada bir gerçek var son haftalara önde girip tek telaş yapmadan tüm maçlarını alan takım Galatasaray dır.

Bunun sebebi de büyük kulüp olmasıdır. Kimse bunu yalanlayamaz.bjk-fb son haftalarda eli ayağı dolaşıyor. İngiltere de leicester böyle.

Ortada bir tecrübe farkı var evet. Geçen sene son 5 maçını 1-0 1-0 kazanıp dünya kadar pozisyon verip ya kalecisi kurtarıp ya da topun girmediği (gs balı diyoruz) maçlarda rahat mıydınız ?

Geçiniz bunları.

Kardesim şampiyon olduktan sonra kimse demiyor ki muslera iyisi o yüzden oldunuz. Herkes şampiyon luga bakar. 20 yılda 1 şampiyon olduğunuz için bu konularda tecrubesiz olmanız normal.

3 yıldız yolunda bjk ye başarılar

Hocam burada olay Beşiktaş'ın tecrübesizliği değil.

Gomez Sosa Ozi Atiba gayet normal şekilde sakin sakin top oynadılar dün.

Ama bazı yaratıklar var ki Marcelo İsmail Tolga Alexis gibi. Saçma sapan yerlerde hata yapıp gol pası verdiler adama resmen.

Ya Akhisar'ın üçüncü golüne bir bakın. Beşiktaş yarı sahasında 1 tane Akhisarlı var. Geri kalan hepsi korkuyor zati gelmeye.

Topu evirip çevirip o adama verdiler şimdi bunun tecrübe ile ne alakası var? Senin kalecin mal ise bunun tecrübeyle ne alakası var?

• Yine Akhisar engeli, zorla Feneri şampiyon yapacak bu takım başka bişey demiyorum. Çok güzel oynadık ama iki üç kazma yüzünden 3 gol yedik, 3 golde hep basit hatalar yüzünden, şampiyonluk giderse bu Tolga oturup ağlar mı intihar mı eder bilmiyorum, Alexis'i zaten gözüm tutmamıştı, adam toptan korkuyor kaçıyor, bu tip bi oyuncuyla defans falan yapamazsınız.

Fener kötü oynayıp puan kaybetmese şampiyonluğu çoktan vermiştik, rakiplerin sana bu kadar kıyak geçiyorsa hata yapmayacaksın, neyseki en az Beşiktaş kadar onlarda puan kaybediyor da hala lideriz. Açık söylüyorum Fener puan kaybetmezse şampiyon Fener'dir, ben Beşiktaş'ın yine puan kaybedeceğini düşünüyorum illa kanser edecekler bizi anlaşıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Hakemi yendik akhisarı yendik
    Defans ve kalecimizi yenemedik.

Sağlık olsun bu takım şampiyon olacak !

Hakem derken? Geç hocam bunları hakem ne yaptı dün?

Senin stoperlerin sol bekin kalecin mal ise hakem ne yapsın?
  • ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Ozi de maalesef gol pası verenlerden... Yine de iyiydi bugün. O hatayı yapmasa çok daha iyi olacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: junis

Yine Akhisar engeli, zorla Feneri şampiyon yapacak bu takım başka bişey demiyorum. Çok güzel oynadık ama iki üç kazma yüzünden 3 gol yedik, 3 golde hep basit hatalar yüzünden, şampiyonluk giderse bu Tolga oturup ağlar mı intihar mı eder bilmiyorum, Alexis'i zaten gözüm tutmamıştı, adam toptan korkuyor kaçıyor, bu tip bi oyuncuyla defans falan yapamazsınız.

Fener kötü oynayıp puan kaybetmese şampiyonluğu çoktan vermiştik, rakiplerin sana bu kadar kıyak geçiyorsa hata yapmayacaksın, neyseki en az Beşiktaş kadar onlarda puan kaybediyor da hala lideriz. Açık söylüyorum Fener puan kaybetmezse şampiyon Fener'dir, ben Beşiktaş'ın yine puan kaybedeceğini düşünüyorum illa kanser edecekler bizi anlaşıldı.

Ben merak ediyorum harbiden bu herif ile sözleşme imzalayacaklar mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Hakemi yendik akhisarı yendik
    Defans ve kalecimizi yenemedik.

Sağlık olsun bu takım şampiyon olacak !

Hakem derken? Geç hocam bunları hakem ne yaptı dün?

Senin stoperlerin sol bekin kalecin mal ise hakem ne yapsın?

Maçı dikkatli izlememişsin 65. Dakikada akhisarın 10 kişi kalması gerekiyordu. Olcay'ın ceza sahası önünde şut çekerken rakibin direk sakatlamaya yönelik tekmesi var. Faul bile çalmadı çünkü sarı verecekti yoksa.

• Sakin olun akşam Trabzon dan umudum var.Yenerse Fenerlilerin halini düşünemiyorum..
  • Eğer Bjk şampiyon olursa bu maçtan aldığı altın değerinde 1 puanla şampiyon olur. Beşiktaş'ın fikstürü daha zor olmasına rağmen ben Fb'den hiç umutlu değilim.
  • gözler trabzona çevrildi
  • Tolga artık beşiktaşta olmamalı yeni sezonda.

• Trabzon bitik durumda benim pek umudum yok. Ah o sosanin son dakika direkten dönen topu olmasa yine 3 puan geliyodu herşeye rağmen..

• Şu Tolga yerime forumdan biri kaleye geçse aynı skorla biterdi maç , bide hala sözleşme yeniliyorlar....Anlamak güç...

• c-ronaldo42 kullanıcısına yanıt
    trabzon bitik pek medet ummamak lazım

• F.B yeterince kıyak yaptı şampiyonlugu resmen bjk ye hediye edercesine puanlar kaybetti bugün trabzon maçında puan kaybedecegini düşünenler bence yanılıyorlar altın tepside sunulmuş bu hediyeyi f.b asla geri cevirmez çok büyük aksilik olmadıgı takdirde hele erken gelen bir gol f.b farklı bile kazanabilir konya ya evinde 1 gol atmak bile zorken 3 attı geldi aynı futbolu trabzona oynasın 4 atar gelir :) bjk işi gerçekten çok zor artık kayseri yi rahat geçeriz diyen arkadaşlar vardı bakalım kayseri sandıgınız kadar kolay lokma olacakmı 1 puan bile altın degerinde gören bir takımı öyle kolay geçemezsin arkadaşım osmanlı , konya maçlarını ohh ohh tadından yenmez :)) gs rahat geçer ben bu maçı derbi havasında görmüyorum şayet şu an bjk gs şampiyonluga oynuyor olsaydı ben bjk nin şampiyon olması için dua bile ederdim ne yalan söyliyim :))

• Şampiyonluğa giden takımdan futbolcu satarsan böyle maçlarda bu gibi sonuçlar ortaya çıkar.
  • mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    Kalecin top yerine stopere vuruyor ise satılan futbolcu ile alakası nedir ilginç. Sırf mesaj kasmak için yazıyorsunuz.

• Bu kadar umutsuz konusan adamlar hakkaten şampiyonluğu haketmiyo demek geliyo içimden hayır puan avantajı sende rakibin daha maçını yapmamış rakibin takım içerisinde kazan kaynıyo bu kadar karalar bağlamak neden daha şampiyonluğa sen inanmıyosun rakibinden ne demesini bekliyosun. Kendinize gelin beyler asacaksanızda keseceksenizde 4 maçtan sonra şampiyonluk tek tek herkesten daha değerli

• quote:

Kalecin top yerine stopere vuruyor ise satılan futbolcu ile alakası nedir ilginç. Sırf mesaj kasmak için yazıyorsunuz.

Defansınızda bir tane elle tutulur oyuncu yok,Kaleciniz zaten çöp.Boyko alınıyor adam yedek tolga kim yahu ? Bir tane maçı iyiyse 10 maçı vasat.Defans desen Evlere şenlik.Bjk bu defansla şampiyon olup şampiyonlar ligine giderse lizbon maçları kaçınılmaz.
  • dün kazansaydık bu iş bitmişti. Ha hala avantaj bizde trabzondan pek umudum olmasada fener bugün takılırsa yine biter. İnşallah şampiyon olacaz. Sadece galatasaraya kaybedersek kaybederiz umutsuzluğa hiç gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: AmoR_

Her hafta bjk nin maçlarını izliyorum çok keyif veriyor , Kaleci var takımı kurtarır kaleci var takımı batırır GS nin ki kutarıyor BJK batırıyor :)

İsmail deli gibi koşuyor sürekli attak ta boşluklar bırakması çok normal.

Fenerbahçeliyim ama ne yalan diyim gönlüm BJK nin şampiyon olmasından yana. Hayvan gibi kadro yaptılar defans oynuyorlar bizimkiler fdsafasd.

Digitürke verdigim paranın hakkını veren takım bjk.

Gsnin kalecisi takimi mi kurtariyor. Haha. Hermac 4gol muslera degil babam yiyor :) bu seferde dersinki defansi kotu o yuzden 4 yiyor. Normal kaleci olsaydi ozamn gs her mac 6 7 tane mi yicekti.
    Tolga zaten kaleci degil. Onu es geciyorum.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.