Şimdi Ara

2015-2016 STSL Hasan Doğan Sezonu 26. Hafta Beşiktaş - Antalyaspor 19.03.2016 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
1
Favori
7.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Necip ilk 11 de sıkıntı olucak bence ersan daki dengesiz çıkışların boşta kalmaların beteri necipte var alexis yerinde olsam hoca ile tartışırdım. Adam defansın komple yönetiyordu bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Necip gecen mac iyiydi ama kesilmesi gereken Alexis degil Marcelo olmaliydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim oynar ona hoca karar verır taraftsr değil.
    Kımı der Necip Marcelo kımı der Marcelo Tosic ben de derim ki Atiba Beck ! Olur mu yanı bu ? Herkes teknık adam zaten bu ulkede ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basarilar Besiktasim

Mac skor tahminim 3 - 1

Goller Gomez,Kerim,Olcay ve Eto

• Necip tercihiyle kumar oynamış hoca. Olası puan kaybında ilk necip eleştirilir. Umarım kazanırız yarınki maçı bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Kim oynar ona hoca karar verır taraftsr değil.
    Kımı der Necip Marcelo kımı der Marcelo Tosic ben de derim ki Atiba Beck ! Olur mu yanı bu ? Herkes teknık adam zaten bu ulkede ?

Biz fikrimizi söylüyoruz nasıl herkes olcay ı oynatma diyorsa kötü diye ki necip te kötü idi ersan abi si gibi defansda beğenen beğenir herkesin gözü kafası başka. Bi fenerli yorumu gördüm geçen ona göre bizden 2 gömlek üstün oynuyorlar quaresma dan başka iyi oyuncumuz yokmuş... Herkes düşünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEŞİKTAŞ A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. Bilet Transferi Başakşehir KUZEY ALT C 1 34

Beyler arkadaşım bilet almış, gidemiyor. Bende işlerden dolayı gidemiyorum malesef. Stada 1 saat içinde geçebilecek arkadaş varsa transfer edeceğim bileti. 0553 024 10 95 telefondan ulaşın.
  • Ne olursa olsun hakkımızla kazanalım,civcivlere ötme şansı vermeyelim. Ne haksız penaltı ne haksız kart alın teri ile kazandığımız bi maç olur inşallah.

• tolga sakat boyko napacak bakalım
  • Boyko kalede hadi hayırlısı
  • Beşiktaşımız, Antalyaspor maçına; Tolga Zengin, Andreas Beck, Marcelo Guedes, Necip Uysal, İsmail Köybaşı, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup, Ricardo Quaresma, Jose Sosa, Kerim Frei ve Mario Gomez on biriyle çıkacak.

Alexis'i kesmiş ilginç.
  • Beşiktaşa başarılar bugün olanlardan sonra keyifli izleyeceğimi sanmıyorum ama neyse.Allah belasını versin bu olaylari yapanların.

• boyko bakalım kaleyi devralacak mı bu maçla beraber
  • Alexis neden yok yahu

• Necipten korkuyorum inşallah yakmaz bizi.. Karşısında çok tecrübeli bir forvet var keşke Delgedo oynasaydı o daha tecrübeli Necipten ve La Ligada karşı karşıya oynamıştır Eto ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

Necipten korkuyorum inşallah yakmaz bizi.. Karşısında çok tecrübeli bir forvet var keşke Delgedo oynasaydı o daha tecrübeli Necipten ve La Ligada karşı karşıya oynamıştır Eto ile.

Necip ts macinda iyi oynadi ama ben yinede supheli bakiyorum. İnsallah iyi oynar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fistful of Dollars

quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

Necipten korkuyorum inşallah yakmaz bizi.. Karşısında çok tecrübeli bir forvet var keşke Delgedo oynasaydı o daha tecrübeli Necipten ve La Ligada karşı karşıya oynamıştır Eto ile.

Necip ts macinda iyi oynadi ama ben yinede supheli bakiyorum. İnsallah iyi oynar.

Bende son maçta beğenmiştim Necipi fakat Necipi biliyoruz istikrarsiz 1 maç çok iyi diğer maç takımı yakıyor.Umarım artık biraz olsun tecrübe kazanmıştır.Kaç senedir oynuyor takım.Hayırlısı..
  • 2-0 bizde maç
  • Eto vurduğun aut olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarılar Karakartal

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.