Şimdi Ara

2015-2016 KYK Yurt Sonuçları [AÇIKLANDI] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.648
Cevap
21
Favori
53.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anodora

Beyler ucreti ve depozitoyu odemeden e devlet uzerinden kayit yapilmiyormu?

Birde ucreti atmdenmi yatiracagiz
    Yatirirken ne diyecegiz

Düşün bakim ne demen gerekiyor acaba bulabilecekmisin bu zekayla nasıl kazandın üniversite orasıda şüpheli kafada beyin yerine nohut var arkadaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sai6 S kullanıcısına yanıt
    içimden geçenleri yazmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: egecano

Okulun arkasındaki yurda kayıt yapmıştım. Kyk de öylesine başvuru yaptım 62. yim yedekte :D

Vay ikinci dönem yer bulma şansın yüksek hayırlısıoolsun bakalım :) hangi bölümdü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

Şimdi benim yurdumda 4 blok var... 3 tanesi nin fiyatı aynı. fakat 4. blok fiyatı daha ucuz, ve daha kötü. Ben parayı neye göre yatıracağım ? bloğumu nasıl seçeceğim ? Örnek depozito ve ilk ay parası ABC bloğunda 500, fakat D bloğunda 350

Maalesef bir bilgim yok.

• Arkadaşlar MEB bursu ile ilgili bilgisi olan var mı?

• Belki bilenler vardır dün denk geldi
    burshaberleri.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalniz muhendis

Bilsem niye sorayım arkadaşım. Hayatımda devlet yurdunda kalmamışım. Sistemi bilmiyorum. Bilmiyorsan sus cevap verme.

Bilmiyorsan konunun 1-2 sayfasını oku da öğren o zaman yapraam 1465564 kere sorulmuş saçma soruyu tekrar sorup kalabalık yapıyorsun.
  • Arkadaşlar hangi blok kaç kişilik oda çıktı vb. Gibi bilgileri yurdu mu arayıp öğrencez yoksa kyk çağrı merkezinden mi öğrendiniz??

Benim yurtta tek ve 3 kişişik odalar varmış hangisi çıktı acaba?

• Yedekte 500. Yim gelirmi :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taytlı

Arkadaşlar hangi blok kaç kişilik oda çıktı vb. Gibi bilgileri yurdu mu arayıp öğrencez yoksa kyk çağrı merkezinden mi öğrendiniz??

Benim yurtta tek ve 3 kişişik odalar varmış hangisi çıktı acaba?

bende merak ediyorum bu konuyu ögrenirseniz banada yazarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatırlaa

Arkadaşlar ben hala çıktı mı çıkmadı mı öğrenemiyorum değerlendirmeniz devam etmektedir sonra deneyin diyor 2 gündür aynı sorunla karşılaşan var mı?

Şimdide Yurda yerleştirilemediniz. ÖSYM başvurusu yaptınız ancak ÖSYM?den bilgileriniz doğrulanamadı. diyor delirecem ya doğru başvuru yaptığıma eminim nedir bu arıyorum cevap veren yok
  • E Devlet kayıtları başlamış. Yurdunuz belli olduktan sonra odalar falan bu kadar takmaya ne gerek var gidince öğrenirsiniz. Tüh bu numaralı odayı sevmedim diyip ayrılacak mısınız?

Girmeden önce bunu da okuyun
    https://static.turkiye.gov.tr/downloads/kurumlar/kyk/KYK-Yurt.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srenkenstein -- 7 Eylül 2015; 11:18:58 >
  • İnternetten yurt ücretini ödeyecek olan varsa hemen ödendi yazmıyor benim gibi yine mi hata oldu diye düşünmeyin
    10-15 dkya ödendi yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xe17

İnternetten yurt ücretini ödeyecek olan varsa hemen ödendi yazmıyor benim gibi yine mi hata oldu diye düşünmeyin
    10-15 dkya ödendi yazıyor

ZİRAAT İNTERNET ŞUBESİNDEN ÖDEDİM ANINDA GÖZÜKTÜ
  • Yedekler ücret ödemesi yapıcaklarmı yoksa sıra gelmesinimi bekliyecekler, fazla bilgim yok yapmam gereken birşey varmı arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3Bir -- 7 Eylül 2015; 12:27:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim yurt ücreti 200, depozito 300tl. Sanırım iyi yurda düşmüşüm.

• arkadaşlar yedekte olanların edevletten bir şey yapmasına gerek var mı ilkgün birisi yedeklerde edevletten kayıt yapacak diyordu
  • Acıyokraki kullanıcısına yanıt
    Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlşkiler(İngilizce) Bu arada Ö.M atabilirisn face vs için :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: thurus68

arkadaşlar yedekte olanların edevletten bir şey yapmasına gerek var mı ilkgün birisi yedeklerde edevletten kayıt yapacak diyordu

Şimdi E-devlet yurt kaydına girdim.

"Yurt yedek sırasındasınız. yurt sırasının gelmesini bekleyiniz." uyarısı verdi

• Arkadaslar kıbrısta 534. Sıradayim sizce gelirmi

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.