Şimdi Ara

2015-2016 KYK Yurt Sonuçları [AÇIKLANDI] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.648
Cevap
21
Favori
53.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -durgun-

Yurt adı ve adresi yazmıyor mu yani?

Eğer öyleyse kyk yı aramanı öneririm.

Çagrı Merkezi: 4441961

Normal numara: 03125516000

Yok hocam yazıyor. Ancak burada fiyat yazanlar falan var birde kyk başkanı açıklama yapmıştı hangi oda da kalacağını bile açıklayacağız demişti ancak öyle bir bilgi göremedim. Ayrıca fiyat listesinde benim yurdun ismi yok :D
  • Anladım hocam çok teşekkür ederim.
  • Beyler yedek çıkanlar şu an ne yapacak bi yazsanız. Bakıyorum Türkiye gov a kayıt yeri felan yok. Gidip yurda elimizle mi kayıt yaptıracağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum daha var hocam. Parayı yatırdıktan sonra e-devletten kayıt yapın diyor ancak kyk kurumunda yurt ile ilgili bir kayır bölümü gözükmüyor. Bir bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

Beyler yedek çıkanlar şu an ne yapacak bi yazsanız. Bakıyorum Türkiye gov a kayıt yeri felan yok. Gidip yurda elimizle mi kayıt yaptıracağız?

Kardes adı üzerinde yedek çıkmış asil değilsin gidip kayıt yapamazsın yedek siran gelirse kayıt hakkın doğar o zaman elinle veya edevlet üzerinden yapabilirsin şimdi yurda gitsen bile adamlar sana siran gelince gel diyecekler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 192. Sıra Elazığ. Elazığ a bu sene yeni yurt yapılmış üstüne eski kız yurdu da erkeklere verilmiş. Ben yurdu aradım abi durum böyle böyle özel yurt mu bakayım dedim. Karşıdaki görevli bana sıramın %99 geleceğini söyledi. İnternetten kaydını yaptır bekle dedi daha çok var okulun açılmasına dedi.

• Arkadaşlar ben hala çıktı mı çıkmadı mı öğrenemiyorum değerlendirmeniz devam etmektedir sonra deneyin diyor 2 gündür aynı sorunla karşılaşan var mı?
  • istanbulda yedeklerde 83.sıradayım. hemen gelir mi ki bana? birde ne zaman güncellenir bilen var mı?
  • yalniz muhendis Y kullanıcısına yanıt
    Hacım şu büyük şehirlerde okuyanlar böyle salak saçma sorular sormasınlar lütfen millet burda 1000.sıradan yedek bekliyo soruya bak

• Bilsem niye sorayım arkadaşım. Hayatımda devlet yurdunda kalmamışım. Sistemi bilmiyorum. Bilmiyorsan sus cevap verme.
  • yalniz muhendis Y kullanıcısına yanıt
    Bildiğimiz için söylüyoruz İstanbul ilk hafta yani 14 eylülde erkeklerde 500.yedeğe kadar gelir 80 100 olanlar ve büyük şehirde olanlar sıra gelir mi diye sızlanmayı bıraksnlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

Beyler yedek çıkanlar şu an ne yapacak bi yazsanız. Bakıyorum Türkiye gov a kayıt yeri felan yok. Gidip yurda elimizle mi kayıt yaptıracağız?

ben 61.sıra yedekteyim bu sıralamanın düştüğünü falan nereden takip edebilirim

e devletten veya yurda bizzat giderek kayıt yapıtırılabiliniyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

quote:

Orijinalden alıntı: VeniVidiVecihi

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İzmir İnciraltı Atatürk Yurdu.Bilen,kalan,kazanan var mıdır ?

2 senedir ordayım bu sene 3.senem olacak

Hangi fakülte peki ? Ve yurdu biraz anlatır mısın? Ben Tinaztepe'de eğitim görücem yurt değiştirme imkanım olabilir ama yurt hoşuma gitti biraz sence değer mi değiştirmeye?

Tıptayım ben. Oda arkadaşlarım 1 sene tınaza gidip geldi. Yurt iyidir odalarda tuvalet banyo var 4-6 Kişilik odaları var biraz Israr edip B C D blokta kalmaya çalış onlar 4 Kişilik. Deniz manzarası bile var hocam

Zaten fotoğraflarına baktım ve olumlu düşünmemde çok büyük etken oluşturdu.Hangi blokta kalınacağı ne zaman belli oluyor ?

Kayıt sırasında boş yere veriyorlar zaten hocam

Peki şunu da sorayım.Kayıt için depozitoyu yatırdıktan sonra belgeleri ayrıca götürmeye gerek var mı kayıt süreci boyunca ? Çünkü İzmir'e çok uzak bir şehirdeyim.Okul için 27'sine bilet bulabildim senin dediğin şekilde olucaksa sanırım bana o 4 kişiliklerden kalmaz hiç

Kayıt olurken öğrenci belgesi bir iki şey daha istemişlerdi. Yanında bulunsun çünkü fazla olursa elinde kalır ama eksik olursa kayıt yapamayıp sıkıntıya düşersin. 4 kişilik odalar şans işi aslında. Zaten genelde yeni kayıtlardan sadece tıpçılara o blokloru söylüyorlar. Diğer bloklara yönlendiriyorlar diğer bölümleri. Sen yine de şansını denersin.

Tamamdır hocam saolasın

• arkadaşlar ben güzel sanatlar fakültesi kazandım kyk ya başvurular tekrar başlayacak diye birşey okudum 14 eylülde bu doğrumu ?
  • Şimdi benim yurdumda 4 blok var... 3 tanesi nin fiyatı aynı. fakat 4. blok fiyatı daha ucuz, ve daha kötü. Ben parayı neye göre yatıracağım ? bloğumu nasıl seçeceğim ? Örnek depozito ve ilk ay parası ABC bloğunda 500, fakat D bloğunda 350
  • Arkadaşlar yedeklerdeyim kayıt olmak istiyorum e-devlette bulamıyorum ve yedeklerde olmama rağmen para yatıracakmıyım kayıt için ?
  • Bir işide doğru düzgün yapamaz mı şu devlet ya. Zaten geç açıkladın sonuçları bari şu kayıt işini düzene sok ya. E-Devlet'ten kayıt yaptırabilirsiniz diyorlar e-devlet'te kayıt için herhangi bir bölüm yok. Kredi sorgulama vs var. Bu ne sorumsuzluk ya.
  • Beyler ucreti ve depozitoyu odemeden e devlet uzerinden kayit yapilmiyormu?

Birde ucreti atmdenmi yatiracagiz
    Yatirirken ne diyecegiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mojotr

arkadaşlar ben güzel sanatlar fakültesi kazandım kyk ya başvurular tekrar başlayacak diye birşey okudum 14 eylülde bu doğrumu ?

Ek tercihle kazandıysan evet öyleymiş

https://twitter.com/GSBdestek/status/640209956982145024
  • Acıyokraki kullanıcısına yanıt
    Okulun arkasındaki yurda kayıt yapmıştım. Kyk de öylesine başvuru yaptım 62. yim yedekte :D
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.