Şimdi Ara

2015-2016 KYK Yurt Sonuçları [AÇIKLANDI] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.648
Cevap
21
Favori
53.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz ilişiğinizi kesene kadar geçerli her sene başvurmaya gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrew Lincoln

odanın kaç kişilik oldugu kaç para yatırılacağı ve diğer bilgilere nerden ulaşabilirim?

Sanırım telefonlan kaç kişilik odada yatak numarama kadar söylüyorlar galiba sistemden..

Aslında yatak numarası bile sms olarak gelcekti daha o sistem çalışmadı ya da pazartesi atarlar herkese sms olarak
    Ben aradım sırada bekleyen 47 kişi dedi hemen telefonu kapadım :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul741

O zaman harikaymış :)) yemekte beleş ohh bi tek yurt ücreti masrafım var yani oda 150 olsun yahu bişi değil :))

Tişikkir ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytlı -- 5 Eylül 2015; 1:38:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz0071

quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

AKP ile büyüyen nesil akp ye sallamış durmuş . akp den önce kyk yurtları ahır gibiydi fakirler hariç kimse bu yurtlara gitmezdi. 10-15 kişik odalar her yer çöp . şimdi nasıl kyk lar ? otel gibi ... bu millete hizmet eden değil öpen yaranır. benim gazi üniv. mezunu hocam okurken kyk da kalırmış. anlatırdı ortalığı çöp götürürmüş , kaloriferler doğru düzgün yanmazmış. hele yemekler o kadar kötüymüş ki hep dışardan yerlermiş. hep dışarda kuru yemek yediğinden bağırsaklarından hastalık geçirmiş. az kalsın ameliyatlık oluyormuş . nerdeen nereye şimdi millet can atıyor kyk ya girmek için. ama suçlu yine akp . allah sorar ... rüşvet yolsuzluk görmek istiyorsanız. kadıkoy,ataşehir,muğla, izmir e bakın gerçi bizim millette şöyle bir huy vardır kendi adamı çalarsa ölümüne savunur ...

Sende kendi adamını savunuyor gibisin kyk akp nin kontrol ettiği adamlarla dolu olduğu için akp yi suçluyoruz chp belediyelerinde suç varsa onlarıda suçlardık tamam her parti kendi görüşüne sahip olanalara öncelik verebilir belediyede fln uyumlu çalışma olsun bizim alehimize dümen çevirnesin diye ama kyk genel bir kurumdur kyk da torpil yapmakta ayıptır 15-20 sene önceki kyk ile şimdiki kyk kıyaslanmaz 15 sene içindeki kyk gelişimi ile bizimle aynı gelişmişlik düzeyinde bir ülkenin olan yurt kurumu karşılaştırılır başarıda ona bakılır 15 sene önce Call of duty ps4 yoktu ülkede şimdi var bu hükümet başarısı mı? Teknoloji ve imkanlar geliştikçe kurumların gelişmesi başarı değil zorunluluktur aklında bulunsun.

yıllar önce olmayan bişeyle bu bahsettiğiniz bir değil dediğiniz örneğe mesela yurtta internet yoktur şimdi verillmiştir bu akp sayesinde denemez ama hijyen yüzyıllardır var ben de az çok biliyorum tanıdıklardan eski yurtları şimdi baya temiz bakımlı eskisi kadar çok kişi değil (çok kişi olan yerler var tabiki)

ama arkadaşta biraz uçmuş gibi hepinizin haklılık payı var

• Üsütümüze ev,araba,arsa yok , tek annem çalışıyor , babam kalpten %40 raporlu fakat yurt çıkmıyor . Ne kadar adaletli bir ülke .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Go Hard Or Go Home

quote:

Orijinalden alıntı: Celtikgardiyan

Babam işçi 1400 lira alıyo aylık tokiden evimiz bi de uno arabamız var hacettepeyi kazandım kykda 2500küsürüncü yedeğim yani sokakta kaldım

bu kadar camii yapacaklarına az da ögrencileri düşünüp yurt yapsalar sonuc böyle olmaz .

hemen saldırmayın saldıracak olanlar namaz kılan bi insanım fakat bi cami tam olarak dolmazken mahalleye 3.camiyi yapacagına 1 cami 1 hastane 1 yurt yap Allah katında daha çok sevaba gir sayın belediye başkanları bakanlar yönetim kurulu üyeleri .

bende cumaları falan kaçırmamaya çalışıyorum arada normal vakitte gittiğimde ciddi anlamda boş ve hiç olmayan yere yapılır anlarımda 5 dklik mesafelere yapıldığı oluyor bu kadar sıka gerek var mı bilmiyorum

• Babam asgari ucret bile almiyor kyk ya basvuru yaptim yerlestirilemedim bide aciklama yaptilar durumu iyi olmayanlar acikta kalmayacak diye babam ozel yurda gonderemeyecegi icon universite kaydimi sildirmek zorundayim emegi gecen herkese lanet olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank W.

quote:

Orijinalden alıntı: VeniVidiVecihi

İzmir İnciraltı Atatürk Yurdu.Bilen,kalan,kazanan var mıdır ?

Fakülten bucadaysa ulaşım sıkıntı biraz.Uzun sürüyor yol bucada kalan arkadaşların derse 10 dk kala çıkacakken sen 1 saat önceden yollara düşecen.Ayrıca millet hadi dışarı çıkalım falan diye Bucada takılırsa ki öyle olduğu zamanlar çok olacak yine sıkıntı.Bornovaya daha da uzak eğer Egedeysen.İnciraltı Deu kampusundeysen süper tabi.Yemekleri on numaraymış odaların kalabalık olduğundan söz ediyolar.Ayrıca yurt denize sıfır İnciraltıda kıyak yerdir.Sahilde kafeler balık restoranları vs vardır.Sessiz sakin İzmirde takılacak yerlerden birisidir.

Tinaztepe'deyim hocam.Ulaşım çok büyük sıkıntı olucak gibi.Ama araştırdığım kadarıyla yurt hakkında çok fazla olumlu şey söyleniyor.Zaten konumu harika.Acaba artıları yol sıkıntısı eksisini bastırabilecek mi görücez

• Babam asgari ucret bile alamiyor araba ev felan yok anne yok akraba yok yerlestirilemedim kaydimi sildirmek zorundayim.

• Türkçe bilip orda kaçıncı çağ yaşanıyor diye soran var mıdır acep?

• quote:

Orijinalden alıntı: Soul741

Peki mesela ben bugun yemek yemedim bu hk daha sonra kullanabilir miyim?
    Ben ekimde gitmeyi düşünüyorum bu zamana kadar yemek ücretlerim yancak mı? Yoksa birikip fazla yiyebilir miyim??

• quote:

Orijinalden alıntı: yılmaz058

quote:

Orijinalden alıntı: taytlı

Ziraat Bankasına gidiyorum ben gençler sistem açıldı mı? Ödeme için? neyse açılana kadar şubede beklerim. Birde yemek yardımını ne zaman alcaz 300 lira? Hemen mi alcaz

sistem açılmışsa haber et. yemek yardımını nakit almıyorsun ki. yurtta sabah 2.50 liralık, akşam 5.50 liralık yemeği ücretsiz yiyorsun. yemek yardımı dedikleri bu. belirttiğim limitlerin üstüne çıkarsan farkı cebinden ödüyorsun.

hatırladığım kadarıyla yemek fiyatları

pilav 1.70
    çorba 1.40
    salata 1
    sebzeli yemek 2.1
    etli yemek 2.7-3.1
    tatlı 2
    patetes kizartmasi 1.10

Peki mesela ben bugun yemek yemedim bu hk. daha sonra kullanabilir miyim?
    Ben ekimde gitmeyi düşünüyorum bu zamana kadar yemek ücretlerim yancak mı? Yoksa birikip fazla yiyebilir miyim??

• taytlı T kullanıcısına yanıt
    hayır yemek fişleri günlüktür.Parmak izi sistemi ile çalışır kantine kahvaltıya gittiğinde yada yemekhaneye akşam yemeğine gittiğinde o öğündeki hakkını parmak basarak kullanırsın parmak basmazsan öğün yanar.
  • Arkadaşlar bu ara sınıf listeleri hakkında bilgisi olan var mi Ayrica İstanbulda ara sınıf icin başvuran varsa sirasını söyleyebilir mi? Ben ara sınıf başvurdum 500 kusur gösteriyor.Gecen sene cok daha fazlaydı diye hatirliyorum yine ara sınıf olmasina rağmen.Acaba bu etkiyi Cevizlibağ yurdunun açılması mi yaptı yoksa listenin ayrı ayrı oluşturulması mi?

• yazık çok yazık parasızlık yüzünden onlarca arkadaşımız okuyamıyor hak yiyenleri Allah kahretsin
  • İhtiyacı olup da yedekte kalan pm atsın. Yardımcı olmaya çalışacağım.

• Başvuruları incelemediklerine o kadar eminim ki. Kuzenimin evi arabası arsası var. Ancak gelir kısmına 350 tl yazmış ve aaa o da ne yurt çıkmış. Sonra bana dönüyoruz ne araba ne ev ne arsa var. Gelir kısmına dürüst davranarak 1300 tl yazıyorum. Sonuç 162. yedek. Bu devletten artık hayır beklemiyorum. Ne kadar dürüst olursan o kadar kazıklıyo seni devlet.

• Beyler simdi okul acilmadan sira gelirse o sehre gidip kayit yaptirmam mi gerekiyor yoksa internetten hallolur mu? Yedek 619

• quote:

Orijinalden alıntı: Neuroxena

Kocaeli Öğrenci Yurdu çıktı Arızlı Merkez yazıyor ben Umuttepe Kampüsü'nde okuyacağım. Umuttepe'deki yurda aldırabilir miyim yurdu daha Ziraat'e parayı yatırmadım? KYK'yı mı aramam gerekiyor yoksa çıkan yurdu mu?

Bilen yok mu? Kocaeli merkez çıktı ben Umuttepe kampüsünde okuyacağım, Umuttepe yurduna aldırabilirmiyim kaydı?
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.