Şimdi Ara

'2014 YGS-LYS' Hakkında Her Şey *Ana Konu* //YENİLENDİ// (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
83
Favori
116.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Red-

Bende varım arkadaşlar. Sayısalım.

9 ve 10. sınıfta hiç çalışmadım. 11 de biraz başladım işte. YGS adına başlangıç olarak 48,75 net ile başladım. Durumun farkındayım ve çalışıyorum. YGS de hedefim 110-120 arası. Eğer 65-70 ile başlasaydım 130-140 hedefleyebilirdim. Ama 110-120 çokda iyi olmamasına rağmen benim için iyi. Matematik-1 i halledersem yaza kadar. Elimden geldiğince çalışıyorum.

Hedefe gelirsek. Belli bir hedefim yok. Bazen işletme düşünüyorum. Bazen 6. sınıftan beri istediğim mimarlık bölümünü düşünüyorum. Çünkü böyle ev ve mağazaların dekorasyonları vb. hoşuma gidiyor ilgim var yani. Bölüm hakkında kesin bir şey yok ama. MF-4 de 25.000 - 35.000 arası yaparsam İstanbulda üniversite okumayı planlıyorum.

Hepimizin hakkında hayırlısı. YGS ye 1 sene var neredeyse tam 1 sene. 48,75 den 110-120 ye kadar çıkarabilirim inşallah.

Benden sana tecrubeli biri olarak tavsiye hedefin olmazsa hic bisey yapamazsin sana soyliyim. Gecen sene ayni hedeflere sahiptim bende o hedef dustu dustu daha var sinava calsiriz mantigiyla bugun ygs 6 puanim 290 benden demesi kesinlikle kendine bi hedef koymalisin benden demesi kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SPY-CX5

quote:

Orijinalden alıntı: altay43

quote:

Xean hocam teşekkürler listeye ekledim.. Birde konu anlatımları bulsam tarih vs cok iyi olucaktı

ygs Tarih güvender konu anlatımlı güzel hocam..

Hocam peki diger dersler için edebiyat,dil anlatım,cografya içinde varmıdır tavsıyelerın ?

Bu arada cok teşekürler

Edebiyat için bende şifreli yorum var idare ediyor..ygs türkçe güvender konu anlatımlı var coğrafyada konu anlatımım yok ama ygs coğrafya için eksen soru bankasını öneririm..türkçe edebiyat için soru bankası pek farketmez bence zaten hep aynı tip sorular oluyor fakat fem yaprak test türkçe gayet iyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: mrMAST3R

quote:

Orijinalden alıntı: Red-

Bende varım arkadaşlar. Sayısalım.

9 ve 10. sınıfta hiç çalışmadım. 11 de biraz başladım işte. YGS adına başlangıç olarak 48,75 net ile başladım. Durumun farkındayım ve çalışıyorum. YGS de hedefim 110-120 arası. Eğer 65-70 ile başlasaydım 130-140 hedefleyebilirdim. Ama 110-120 çokda iyi olmamasına rağmen benim için iyi. Matematik-1 i halledersem yaza kadar. Elimden geldiğince çalışıyorum.

Hedefe gelirsek. Belli bir hedefim yok. Bazen işletme düşünüyorum. Bazen 6. sınıftan beri istediğim mimarlık bölümünü düşünüyorum. Çünkü böyle ev ve mağazaların dekorasyonları vb. hoşuma gidiyor ilgim var yani. Bölüm hakkında kesin bir şey yok ama. MF-4 de 25.000 - 35.000 arası yaparsam İstanbulda üniversite okumayı planlıyorum.

Hepimizin hakkında hayırlısı. YGS ye 1 sene var neredeyse tam 1 sene. 48,75 den 110-120 ye kadar çıkarabilirim inşallah.

Benden sana tecrubeli biri olarak tavsiye hedefin olmazsa hic bisey yapamazsin sana soyliyim. Gecen sene ayni hedeflere sahiptim bende o hedef dustu dustu daha var sinava calsiriz mantigiyla bugun ygs 6 puanim 290 benden demesi kesinlikle kendine bi hedef koymalisin benden demesi kardesim

Değerli yorumun için teşekkürler.

Hedefim: İstanbul da bir üniversitede mimarlık fakültesi

• Arkadaşlar ygs netleriniz nasıl benim 80-81 net aralığında, artış var am çeyrek çeyrek. 130 nete çıkarmayı amaçlıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Xean hocam teşekkürler listeye ekledim.. Birde konu anlatımları bulsam tarih vs cok iyi olucaktı

ygs Tarih güvender konu anlatımlı güzel hocam..

Hocam peki diger dersler için edebiyat,dil anlatım,cografya içinde varmıdır tavsıyelerın ?

Bu arada cok teşekürler

Edebiyat için bende şifreli yorum var idare ediyor..ygs türkçe güvender konu anlatımlı var coğrafyada konu anlatımım yok ama ygs coğrafya için eksen soru bankasını öneririm..türkçe edebiyat için soru bankası pek farketmez bence zaten hep aynı tip sorular oluyor fakat fem yaprak test türkçe gayet iyi..

Teşekkürler hocam

Başka edebiyat,dil anlatım,cografya ve tarih konu anlatım ve soru bankası onerini varsa konu altından beklıyorum arkadaşlar

• mat1 fem konu özetli soru bankası nasıldır sizce almalımıyım
  • "Bu sene artık bitti 12lerin işi" demişsin. Mezun oluyorum artık lise bitiyor. Ama durun daha yeni uyandım. Ygs puanım 126 seneye hedef elektrik elektronik veya yazılım mühendisliği. Takipteyim.
  • 2014te sınav değişikliği var mı?
  • Herkese Selamlar Arkadaşlar

Bende 11. sınıfım sizler gibi... Anadolu lisesiyim okulda tm yim Hedefim Türkçe veya Coğrafya Öğretmenliği
    Seneye okulda sözel yok o yüzden sadece dershanede sözele gidebilicem.Sizce bu yeterli olur mu ?
    Şuan için Fem Dershane denemelerinde Türkçede sosyalde 30 civarı matta 10-12 civarı netim çıkıyo şuana kadar hiç ygs ye çalışmadım
    Mat için fem simetri ygs vardı o ağır geldi karekök ün köşetaşlı ygs kitaplarını aldım ona başladım o iyi şimdilik :)
    Hedefim için ne kadar yeterli olur sizce ne kadar yükseltmem gerekir netlerimi ?
    Ve son olarak İstanbul Ünv Coğrafya ve Türkçe Öğretmenliği sıralaması nedir ?
    Yardımcı olursanız çok sevinirim Herkese Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: engmen

mat1 fem konu özetli soru bankası nasıldır sizce almalımıyım

çok övüyorlar, kullanmışlığım yok..
  • quote:

temel iyi olması lazımmış biraz orta üstüymüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp314

quote:

temel iyi olması lazımmış biraz orta üstüymüş

tüm sorularını anlayarak çöz 38net cepte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • boğaziçi işletme weya iktisat okuyabilmek için nasıl,ne kadar calısmalıyım?
  • Yazin ygs turev integral bitrmis biri olarak cok kasmayip tatil yapmanizi oneriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

Yazin ygs turev integral bitrmis biri olarak cok kasmayip tatil yapmanizi oneriyorum

bense yazın lys kasmayı düşünüyordum
  • ya bizim dershaneye sinir oluyorum ygs yi 60 soru yapiyolar sureyide 75dakika veriyolar yetistiriyorum vs de gercek sinav geldiginde napicaz hic akil fikir yok ya yapsana sunu 160 soru dogru duzgun

• Reserved
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

Yazin ygs turev integral bitrmis biri olarak cok kasmayip tatil yapmanizi oneriyorum

Şu tatil yapmanızı öneriyorum diyenlere kulak asmamanızı öneriyorum.
  • kitap ihtiyacı olanlar baksın derim

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=73323655

• 5 adımda ygs kitabı işe yarar bir şey mi arkadaşlar çözen var mı? düzenli ve bütün derslerin bir arada olması sebebiyle bu kitabı çözsem diyordum. evde duruyor öyle.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.