Şimdi Ara

2014 YENİ MODEL İNSİGNİA ALANLAR BURAYA GELSİN (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.210
Cevap
39
Favori
316.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanma kılavuzunda eğlence ekranında apps menüsünden uygulama indirebilirisiniz diyor. Bende bu apps butonu yok bununla ilgili bilgisi olan var mı? Bu menü nasıl görüntülenir?
  • beyler araca yakıt alırken az yaktırması için malezyalıların ülkemize getirip enerji bakanlığından uygunluk yazısı alacaklarını duydum ( büyük bi gazetede okudum ) bunun gibi yakıt tasarruflu maddeler koysak depoya nasıl olur bor gibi veya bu malezyalıların %30 a yakın yakıt tasarruf maddesinimi kullansak nedersiniz biraz görüslerinize ihtiyacımvar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bide bayiden koltuk kafalarına arka yolcuların sıkılmaması icin multi ekranı ( filim tv vb.izlemek için ) koydura bilirmiyiz ve fiyatı ne kadar olur uzun yolda cok işe yaradını duydum benim arkadaslar aracta fifa ve pes oynayarak gidiyoruz diyorlarda onlar ekranları fabrikada takılmıs

• quote:

Orijinalden alıntı: muti1

bide bayiden koltuk kafalarına arka yolcuların sıkılmaması icin multi ekranı ( filim tv vb.izlemek için ) koydura bilirmiyiz ve fiyatı ne kadar olur uzun yolda cok işe yaradını duydum benim arkadaslar aracta fifa ve pes oynayarak gidiyoruz diyorlarda onlar ekranları fabrikada takılmıs

sizin aracın resimlerini rica edebilirmiyiz söz nazar değdirmicez
  • quote:

formu cözebilirsem atacam gecenlerde denedim olmadı

yakıt ortalamasını atacakktım ve manuel olduğunu kanıtlıcadım ama beceremedim

sizwww.hizliresim.com sitesine atıp link verin.
  • Ekranda apps butonu olan insignialar varmı? Nasıl uygulama yükleyeceğiz bu intellilink'e.

• Almanya Opel sitesinde Şubat ayında yapılacak güncelleme ile intellilink özelliğinin yükleneceği belirtiliyor.
    Bizde herhalde en erken Mart içinde olur.
  • CFG+SET/CLR+SPK tuşlarına basılı tutarak arabayı çalıştırınca ana ekranda "Ab WerkVoreinstellungen -Akzeptanz -Ablehnung" yazısı çıkar.
    -Akzeptanz seçilirse çıkan menüden 12 nolu şık seçilerek gelen menüden ikinci satır seçilip ekrana gelen kod içinde VIDEO yazısı bulunarak yazının yanındaki değer 0001 yerine 0000 yapılırsa vitesin her konumunda video seyredilebiliyor.
    Dikkat bu işlem aracın garanti şartlarının bozulmasına neden olabilir. Garanti süresi dolmadan bu menüyü dahi açmanız tavsiye edilmez. Çünki LOG kaydında çıkıyor. Aracınzın garantisi iptal olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insignia34

CFG+SET/CLR+SPK tuşlarına basılı tutarak arabayı çalıştırınca ana ekranda "Ab WerkVoreinstellungen -Akzeptanz -Ablehnung" yazısı çıkar.
    -Akzeptanz seçilirse çıkan menüden 12 nolu şık seçilerek gelen menüden ikinci satır seçilip ekrana gelen kod içinde VIDEO yazısı bulunarak yazının yanındaki değer 0001 yerine 0000 yapılırsa vitesin her konumunda video seyredilebiliyor.
    Dikkat bu işlem aracın garanti şartlarının bozulmasına neden olabilir. Garanti süresi dolmadan bu menüyü dahi açmanız tavsiye edilmez. Çünki LOG kaydında çıkıyor. Aracınzın garantisi iptal olur.

• insignia34 İ kullanıcısına yanıt
    Bu bir onceki insignialar icin gecerli degıl mı?
  • Sizce bu ürün nasıl arkadaslar yakısırmı arabaya ve tam uyar mı acaba?
    TR'de bulabılırmıyız ya da?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzceng -- 31 Ocak 2014; 21:14:03 >

• oguzceng O kullanıcısına yanıt
    Eski insignianin paspaslari tam uymuyor onler ozellikle. Ona gore dusun.

• beyler sizin aracta kemer takılıyken de uyarı sesi veriyormu dun başıma geldi aracı stop ettim hala ses veriyor sonra calıstırdım stop ettim ve ses keildi araç ekranında yada yan uyarı ısıklarında hic bi hata ikazı göstermiyodu bayiye gitim normaldir dediler sizce

bide arac calısırken ön ekranda kilometre bölümünde ki ayaralrı değiştirecektim ama arac calışık olmasına ramen istediniz menüye girmeniz icin motoru calıstırın diodu gittiğim yere vardıktan sonra aracı stopedip kitledim aractan uzaklastım 3-5 dk sonra tekrar aracı acıp calıştırdığımda ekranda ki herseyi kontrol edebiliyodum

sizce bu olaylar normalmi

• @muti1

bu durum pek de normale benzemiyor hocam...en azından ben hiç rastlamadım..bende sadece 1-2 defa telefona bağlanamadım ve usb'yı okumadı..onun dışında herhangi bir problem ile karşılaşmadım...sizin başınıza gelenler tekrarlarsa servise tekrar gitmenizde fayda vardır bence..
  • quote:

beyler sizin aracta kemer takılıyken de uyarı sesi veriyormu dun başıma geldi aracı stop ettim hala ses veriyor sonra calıstırdım stop ettim ve ses keildi araç ekranında yada yan uyarı ısıklarında hic bi hata ikazı göstermiyodu bayiye gitim normaldir dediler sizce

bide arac calısırken ön ekranda kilometre bölümünde ki ayaralrı değiştirecektim ama arac calışık olmasına ramen istediniz menüye girmeniz icin motoru calıstırın diodu gittiğim yere vardıktan sonra aracı stopedip kitledim aractan uzaklastım 3-5 dk sonra tekrar aracı acıp calıştırdığımda ekranda ki herseyi kontrol edebiliyodum

sizce bu olaylar normalmi

Hiçbiri normal değil fakat şuan için şikayetlerimizi dile getirmekte fayda var ama servis kapılarında beklemeye luzum yok çünkü ellerinde güncel yazılım düzeltilmiş yazılım yok.Umarım bu sorunlar yurtdışında da olur;çünkü oradaki kullanıcılar biraz daha çözüme yaklaşabiliyorlar onların vasıtasıyla yeni sürüm bizede gelir

• galiba intellinkde kronik yazılımsal sıkıntılar mevcut. Acilen opele yazın güncelleme çıkarmalarını sağlayın arkadaşlar yoksa kalırsınız öyle
  • Benim de basıma gelen bazen klimanın ya da havalandırmanın bılgılerı ekrana gelmıyor :(
    Klima yazılımının guncellemesıyle duzelır sandım ama hala aynıydı en son baktıgımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzceng -- 2 Şubat 2014; 20:50:49 >
  • Kapı kilidini anahtardan açtığımızda farlar yanıyor. Fakat anahtarsız kapı kilitlerini açtığımızda yanmıyor. Bunu aktif etmenin yolu var mı?
  • anahtarsız kapıyı acarken farların yanmasının bir faydası yok hocam..buradaki amaç uzaktan arabayı actığımızda racın kendini fark ettirmesidir..onun bir ismi vardı su an aklıma gelmiyor ama olay bundan ibarettir diye düşünüyorum..

saygılar.. @arenwap
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavram

anahtarsız kapıyı acarken farların yanmasının bir faydası yok hocam..buradaki amaç uzaktan arabayı actığımızda racın kendini fark ettirmesidir..onun bir ismi vardı su an aklıma gelmiyor ama olay bundan ibarettir diye düşünüyorum..

saygılar.. @arenwap

Follow Me
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.