Şimdi Ara

2014 YENİ MODEL İNSİGNİA ALANLAR BURAYA GELSİN (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.210
Cevap
39
Favori
316.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogretmenht

Allaha çok şükür uzun zamandan sonra yağmur yağıyor. insigniam da yağmurla tanışıyor. yağmur sensörünü hiç kullanmamıştım insigninanın:)

hocam cama silecek koluyla su sıkınca nasıl çalışıyor püskürtmrmi atıyor yoksa ince şekildemi atıyor suyu.benimki püskürtme gibi atıyor bana tuhaf geldi sanki su yokmuş gibi atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atayalp

quote:

Allaha çok şükür uzun zamandan sonra yağmur yağıyor. insigniam da yağmurla tanışıyor. yağmur sensörünü hiç kullanmamıştım insigninanın:)

hocam cama silecek koluyla su sıkınca nasıl çalışıyor püskürtmrmi atıyor yoksa ince şekildemi atıyor suyu.benimki püskürtme gibi atıyor bana tuhaf geldi sanki su yokmuş gibi atıyor.

evet sanırım tek noktaya değil de bütün cama eşit püskürtüyor.. bu da sileceklerin kuru çalışmasını engelleyip ömürlerini ve ses yapmalarını engellemek için bilerek yapılmış olabilir.
  • arkadaşlar lpg hakkında halen bi çalışma yok sanırım demi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

arkadaşlar lpg hakkında halen bi çalışma yok sanırım demi ?

lpg çalışması olsa bile 5000tlden aşağı takılmaz. vwdeki örneklerde olduğu gibi. 5000 tl de bir lpgye verilmez. aracın her yeri deliniyor. bir de dünya soru işareti aklında. motor yıprandı mı şu oldu mu bu oldu mu diye. bu arabaya lpg taktırıp hayatımı sanayide geçirmek istemiyorum. 4 yıl garanti bile yaptırmayı düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

arkadaşlar lpg hakkında halen bi çalışma yok sanırım demi ?

lpg çalışması olsa bile 5000tlden aşağı takılmaz. vwdeki örneklerde olduğu gibi. 5000 tl de bir lpgye verilmez. aracın her yeri deliniyor. bir de dünya soru işareti aklında. motor yıprandı mı şu oldu mu bu oldu mu diye. bu arabaya lpg taktırıp hayatımı sanayide geçirmek istemiyorum. 4 yıl garanti bile yaptırmayı düşünüyorum.

böyle düşünmemek lazım sayın öğretmenim.
  • Selamlar
    Aracınızda beyler 95 mi yoksa 97 oktan mı kullanıyorsunuz?
    Ya da net bilgiye sahip olanınız varmı?
    Garantiyi ne kadar uzatıyorsunuz? BU uzatımı ilk 1 ayda mı yaptırabiliyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi certac -- 29 Aralık 2013; 23:28:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: certac

Selamlar

intenret sitesinde ilk 6 ay diye okudum ama özellikle satış temsilcisine sormuştum, 2 yıl içerisinde uzatabilirisin demişti. aslında mantıklı olanı da bu. 95 oktan yeterli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogretmenht -- 29 Aralık 2013; 23:34:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metomurti

quote:

Orijinalden alıntı: connectgücü

Hocam arka ve yani gosteren 1foto daha ekledim bakabilirsiniz diye forumdan

Aklıma başka birşey daha geldi. Onu da sorayım. Bu araçlardaki siboplar her lastiğin basıncını ölçüp belli aralıklarla aracın bilgi sistemine iletiyor. Örneğin aşağıdaki araç TR'ye ilk gelen partilerden. Kullanıcının biri baya bir önceden paylaşmıştı. Demir gri renkli sibopları var. Bu siboplar işte sensörlü olanlardan. Sizin aracın sibopları da bunun aynısı mı?

Standart siyah plastik sibop kapağı idi aracın üstünde gelen .Bugun TV8 de 8.ETAP programın Insignia yı tanıttılar , oradada adam tanıtırken normal bir şekilde yakıt tüketimi yağ ömrü gibi seçeneklerin arasında lastik basınç menüsünü gösterdi .1-2 güne youtube ve facebook 8.etap sayfasında yayınlarlar , ozamanda görebilirsiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: certac

Selamlar

intenret sitesinde ilk 6 ay diye okudum ama özellikle satış temsilcisine sormuştum, 2 yıl içerisinde uzatabilirisin demişti. aslında mantıklı olanı da bu. 95 oktan yeterli bence.

Aynen bu garanti uzatma süresi ne kadar acaba? ben ilk depoyu 97 aldım fakat 2 depodur 95 oktan alıyorum . 97 oktan para tuzağı ben ilk depo diye öylesine almıştım
  • Satış temsilcisi bana ilk 6 ay veya 5000 km demmişti. Bir yıllık 750 TL iki yılllık 1500 TL. Ben iki yıl daha uzatmayı düşünüyorum. Ne dersiniz, siz ne yapmayı planlıyorsunuz? Benzin olarak ta 95 oktanın yeterli olacağını söylediler.
  • Aracın özelliklerine göre koltuk kafalıklarıda aşağı yukarı olduğu gibi öne arkayada hareket edebiliyor fakat ben bir türlü beceremedim , bunu uygulayan bilen varmı acaba?
  • geri vitese takınca ayna alçalıyor bunuda bugün öğrendim güzel çalışıyor.
  • youtube da izledim türkiyede test etmişler özer ekrem diye yazın bulursunuz gündüz ledleri çakar yanıyor yani açılıp kapanıyor seri bir şekilde çok iyi olmuş.acaba bu özellik ayarlanıyormu.çünkü test aracıydı mavi insignia bir kız anlatıyordu.
  • atayalp A kullanıcısına yanıt
    ledlerin çakar gibi görünmesi kameradan dolayı.

arkadaşlar aracın direksiyon simidi büyük çaplı mı yoksa küçük çaplımı
  • prince gibi premimum marka lpg takan firmalar varmı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimeli

Satış temsilcisi bana ilk 6 ay veya 5000 km demmişti. Bir yıllık 750 TL iki yılllık 1500 TL. Ben iki yıl daha uzatmayı düşünüyorum. Ne dersiniz, siz ne yapmayı planlıyorsunuz? Benzin olarak ta 95 oktanın yeterli olacağını söylediler.

Arkadaşlar garanti uzatma ankara sigorta tarafından opel servisinde yaptırılıyor... Muhattap ortada yok ve garanti neleri kapsıyor acık degil yuvarlak kelimeler var... Amaetisör- disk frenler vs problem cıkabilecek bir cok parça garanti dışı...Bana saçma geldi yaptırmıcam.... Opelin kendisinin neden garanti uzatmadığını anlamadım cok saçma....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtern07

ledlerin çakar gibi görünmesi kameradan dolayı.

arkadaşlar aracın direksiyon simidi büyük çaplı mı yoksa küçük çaplımı

siz izledinizmi videoyu.kameraya alıncamı öyle oluyor.direksiyon küçük epey.ama bende bundan önce 2013 astra sport vardı onun direksiyonu daha spor altı küttü.
  • atayalp A kullanıcısına yanıt
    evet izledim video yu, aracı bayan tanıtıyor. benzer çok video var çakar şekil de görünen. daha önce aynı yanılgıya bende düşmüştüm.

direksiyonun küçük çaplı olması güzel. geçenlerde bir önceki kasa a6 kullandım, direksiyonu büyük çaplıydı. görsel olarak kötü duruyor
  • TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    Aracın orijinalliği bozulacak bagajı küçülecek, çoğu kapalı mekana girilemeyecek , performans düşecek, arıza çıkma ihtimali artacak vs. Kaldı ki gazın da avantajı pek kalmadı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıda bahsi geçen tanıtım şu arkadaşlar.. Showroom da görevli olan Özlem isminde ki bir bayan kısaca aracı anlatıyor..

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.