Şimdi Ara

2014 YENİ MODEL İNSİGNİA ALANLAR BURAYA GELSİN (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.210
Cevap
39
Favori
316.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • stil paket ekletip 19 jant alabilirsen öyle al.bu araçta en güzel 19 küt jant duruyor.
  • evet sayın ATAYALP otomatik vites sunroof hariç. 77 yabancı 77.750 arkadaşımın fiyatı.o zaman arkadaşımla işi bitireyim ve aracı alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: atayalp

stil paket ekletip 19 jant alabilirsen öyle al.bu araçta en güzel 19 küt jant duruyor.

stil paket orjinal olarak geliyor sanırım.daha sonrasında ekletebiliyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan0131

quote:

Orijinalden alıntı: atayalp

stil paket ekletip 19 jant alabilirsen öyle al.bu araçta en güzel 19 küt jant duruyor.

stil paket orjinal olarak geliyor sanırım.daha sonrasında ekletebiliyormuyuz

bence 19 inç alma.
    sebepleri
    1-adanada test aracında 19 inç var hiç yakışmıyor.
    2- türkiye yol şartları ortadayken fazladan vuruntuya gerek yok bence.
    3- görünüm içinse 20 inçin üstüne yok.
    4-yakıt tüketimini de olumsuz etkileyecektir bence.
  • 19 jant
     2014 YENİ MODEL İNSİGNİA  ALANLAR BURAYA GELSİN
  • atayalp A kullanıcısına yanıt
    bir de 20 jant resmi alsak.:)
  • hocam bu jant almanyada opsiyon ama ülkemizde opc de var bir tek.renkte yok bizde mahony kahve
     2014 YENİ MODEL İNSİGNİA  ALANLAR BURAYA GELSİN
  • ogretmenht O kullanıcısına yanıt
    evet adanada ki 19 cant. bana görede fena durmuyodu ( sanırım benimkisi görgüsüzlükten ) ::)))

sayın öğretmenht ve atayalp sizce ne yapmalıyım

stil paketli almaya kalktıgımızda sanırım sıra bekliyoruz hemen teslim edilmiyo veya ben mi yalnış biliyorum. bayi kendi bünyesindemi stil paketi ekliyo
  • quote:

evet adanada ki 19 cant. bana görede fena durmuyodu ( sanırım benimkisi görgüsüzlükten ) ::)))

sayın öğretmenht ve atayalp sizce ne yapmalıyım

stil paketli almaya kalktıgımızda sanırım sıra bekliyoruz hemen teslim edilmiyo veya ben mi yalnış biliyorum. bayi kendi bünyesindemi stil paketi ekliyo

still paketli almaya kalkınca pazarlık gücün kırılıyor. çünkü aracı sen istemiş oluyorsun. still paket fabrikada üretiliyor. bakıyorum superbden vazgeçtiniz. işte yeni insignianın böyle bir çekiciliği var. sen gönlün neyi istiyorsa onu al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogretmenht -- 28 Aralık 2013; 19:17:24 >
  • :))))) hocam insignia zaten hep gönlümde yatıyor :) fakat dediğim gibi ekonomiyide düşünmek lazım.kimi arkadaşlarımız belki haklı olarak bir araca bu denli para verilirken neden beraberinde ekonomi düşünüyosunuz diyebilirler fakat ekonomi bana göre hepimizin ihtiyacı olan bir durum.
    işte sürekli benim aklımı kurcalıyan unsur hani auris kullanıcısıyım işte şunu hesap ediyorum 210 - 220 tl ye full depo yapıp şehir içi 800 km geziyorum. insignia da ne olur ne kadar menzili vardır onu bilmek istiyorum
    sanırım superb 270 - 280 tl ye full depo olur ve şehir içi sanırım 850 - 900 km menzile ulaşır

sayın öğretmenht ve sayın atayalp siz 1 depo ile kaç km katettiniz hiç ölçtünüzmü.
  • şuan arkadaşımın showroom da olan araç
     2014 YENİ MODEL İNSİGNİA  ALANLAR BURAYA GELSİN 2014 YENİ MODEL İNSİGNİA  ALANLAR BURAYA GELSİN 2014 YENİ MODEL İNSİGNİA  ALANLAR BURAYA GELSİN

• quote:

:))))) hocam insignia zaten hep gönlümde yatıyor :) fakat dediğim gibi ekonomiyide düşünmek lazım.kimi arkadaşlarımız belki haklı olarak bir araca bu denli para verilirken neden beraberinde ekonomi düşünüyosunuz diyebilirler fakat ekonomi bana göre hepimizin ihtiyacı olan bir durum.
    işte sürekli benim aklımı kurcalıyan unsur hani auris kullanıcısıyım işte şunu hesap ediyorum 210 - 220 tl ye full depo yapıp şehir içi 800 km geziyorum. insignia da ne olur ne kadar menzili vardır onu bilmek istiyorum
    sanırım superb 270 - 280 tl ye full depo olur ve şehir içi sanırım 850 - 900 km menzile ulaşır

sayın öğretmenht ve sayın atayalp siz 1 depo ile kaç km katettiniz hiç ölçtünüzmü.

kardeş sürüş karakterine göre 600 kmde de bitirirsin 750 kmdede. aurisle kıyaslarsan üzülürsün. passat cc ve passat 1.4 60la avensis 1.6 modeo ecoboost 180 Volvo s60 1.6 180la kıyaslaman gerekli. dizelle hiç kıyaslama bence.

70 lt benzini 600 km demiyorum 750 km de dahi bitirsem sanırım kalpten giderim :)
  • bence stili hiç bekleme ocaktan önce al yoksa zamlanacak.ama mavi değil beyaz al alırsan.
    sayın atayalp
    arkadaşımın showroom da olan tek cosmo maalesef mavi
    arkada beyaz var oda edition elegance stil paketli

adana da ise astroid gri var sunroofsuz cosmo
  • sinan0131 kullanıcısına yanıt
    hocam bu aracı ya beyaz alıcan ya siyah.bıkılmıcak 2 renk siyah ve beyaz modası geçmez.edition elegance ne kadar.afl varmı edition elegencede.
    renk konusunda kesinlikle haklısınız.
    ve diğer konuya gelince fiyat ve afl konusunda bilgi alamadım
  • quote:

70 lt benzini 600 km demiyorum 750 km de dahi bitirsem sanırım kalpten giderim :)

kardeş kalp doktoruyla görüşmeden alma o zaman bu aracı. sanırım c sınıfı araçlarla karıştırdın. aurisle kıyaslarsan evin yolunu şaşırırsın demedi deme. bence superb al.
    :)))) hocam tavsiyenize kesinlikle uyacağım... :)

aurisle kıyas etmiyorum zaten edersem fazlasıyla yanılırım. insignia nın 4 tekeri bi auris eder :)

şimdi şöyle bir hesap yaparsam acaba yanılırmıyım
    yardımcı olursanız sevinirim.
    ki bu kıyas bile yalnış olacak
    superb = 100 km ş.içi 7 lt * 4.5 tl = 31,50 tl
    1000 km ş .içi = 315 tl
    10.000 km ş.içi = 3,150 tl
    20,000 km ş.içi = 6,300 tl

insignia = 100 km ş.içi 10 lt * 5 = 50 tl
    1,000 km ş .içi = 500 tl
    10,000 km ş. içi = 5000 tl
    20,000 km ş.içi = 10,000 tl yapar
    yani eğer hesabımda yanılmıyorsam 20,000 km de 4,000 tl gibi bir yakıt sarfiyatı fiyat farkı oluşuyor

superb yaklaşık 4000 tl zaten daha pahalı. ilk yıl farkı oradan çıkıyor. 2 yıl daha binsem bu şartlar altında ( 20,000 km / yıl ) 8.000 tl fazladan paramı vermiş oluyorum.
    eğer öyle oluyorsa varsın olsun vermiş olayım.aradaki o motor güç farkı fazlasıyla hakeder....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan0131 -- 28 Aralık 2013; 22:37:36 >

• quote:

:)))) hocam tavsiyenize kesinlikle uyacağım... :)

aurisle kıyas etmiyorum zaten edersem fazlasıyla yanılırım. insignia nın 4 tekeri bi auris eder :)

şimdi şöyle bir hesap yaparsam acaba yanılırmıyım
    yardımcı olursanız sevinirim.
    ki bu kıyas bile yalnış olacak
    superb = 100 km ş.içi 7 lt * 4.5 tl = 31,50 tl
    1000 km ş .içi = 315 tl
    10.000 km ş.içi = 3,150 tl
    20,000 km ş.içi = 6,300 tl

insignia = 100 km ş.içi 10 lt * 5 = 50 tl
    1,000 km ş .içi = 500 tl
    10,000 km ş. içi = 5000 tl
    20,000 km ş.içi = 10,000 tl yapar
    yani eğer hesabımda yanılmıyorsam 20,000 km de 4,000 tl gibi bir yakıt sarfiyatı fiyat farkı oluşuyor

benim clio 4üm var ayrıca. onun için dizel benzin fark etmiyor. zaten 20000 yapacaksanız hiç düşünmeyin superb alın. dış görünüş pek alımlı olmasa da iç genişlikle sizi tatmin edecektir. 520den geniş diyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.