Şimdi Ara

2014 YENİ MODEL İNSİGNİA ALANLAR BURAYA GELSİN (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.210
Cevap
39
Favori
316.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cift gzoz orjinal paspaslari bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ykazi

Unutmayalım 3.ayda güncelleme gelecek ve bundan sonra araçta video izleme akıllı telefon özelliklerini aracta kullanabilme en önemlisi bringgo uygulamasını ekrana aktarabilecegiz vb yenilikler olacak.

Şuan da aracın ekranında video oynatılabiliyor fakat sadece vites P konumunda iken videoyu izleyebiliyoruz . Telefonla görüşmede yapabiliyorum , daha farklı uygulamalarmı gelecek yoksa dediğim şeylermi ? Biraz daha açabilirmiyiz ..

Birde Bringgo uygulaması nedir ?
  • Eksozlar fena durmuyor, bize olur mu acaba

Telefondan youtubedan müzik dinleyebiliyorum, görüntü yok. Güncellemeyi merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BF033 -- 23 Aralık 2013; 18:51:28 >
  • Ben video izleyemedim belki formattan dolayi guncellemede soylenilen telefon ozellikleri ekrana yansiyacak.bringgo da navigasyon ozelligi telefon ekranindaki naviasyonu aracin ekraninda gorecegiz.telefon ozelligini kullanabiliyorum.siz hangi firmattaki videoyu nasil izlediniz flash danmi telefondanmi

• quote:

Orijinalden alıntı: atayalp

benim araç 330 kmde şu an yağ seviyesi yüzde 85 gösteriyor bugün 60 km yol gittim yüzde 83 oldu.bunun anlamı ne ben pek anlamam yağından falan.anlayan arkadaşlar açıklayabilirmi.normalde 15 bin km de olmuyormu yağ değişimi.benim hesabıma göre 3000 km de yağ değişmem lazım.anlamadım gerçekten.yardımınızı bekliyorum.

Buna cevap vericem de??
    Bir şey söyleyince cevap olarak muhendisi hiçe saymak oluyor.
    Muhendis işte sizin araçta böyle uygun görmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogretmenht

quote:

benim araç 330 kmde şu an yağ seviyesi yüzde 85 gösteriyor bugün 60 km yol gittim yüzde 83 oldu.bunun anlamı ne ben pek anlamam yağından falan.anlayan arkadaşlar açıklayabilirmi.normalde 15 bin km de olmuyormu yağ değişimi.benim hesabıma göre 3000 km de yağ değişmem lazım.anlamadım gerçekten.yardımınızı bekliyorum.

Benim araba 850 kmde yag omru % 94

1200 km de yağ %92
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectgücü

quote:

Unutmayalım 3.ayda güncelleme gelecek ve bundan sonra araçta video izleme akıllı telefon özelliklerini aracta kullanabilme en önemlisi bringgo uygulamasını ekrana aktarabilecegiz vb yenilikler olacak.

Şuan da aracın ekranında video oynatılabiliyor fakat sadece vites P konumunda iken videoyu izleyebiliyoruz . Telefonla görüşmede yapabiliyorum , daha farklı uygulamalarmı gelecek yoksa dediğim şeylermi ? Biraz daha açabilirmiyiz ..

Bak dostum şurada Opel Adam üzerinde BringGo yu anlatmışlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: AnGets

quote:

quote:

Bak dostum şurada Opel Adam üzerinde BringGo yu anlatmışlar..

Teşekkür ederim , umarım bununda daha gelişmişi olarak karşımıza çıkar

• ya arkadaşlar bu r700 dediğiniz olay cosmoda standart mı farklı bir paket mi acaba?
  • kingofdoom K kullanıcısına yanıt
    Edition ve Edition Elegance'da 4,2 inch R400 var. Cosmo'da 8 inch R700, OPC'de Navi 900 mevcut.
  • delimeli D kullanıcısına yanıt
    çok teşekürler
  • Edition elegance'da stil paket ile r700, dokunmatik klima, 18" çift renkli jant, karartılmış arka camlar ve elektronik el freni geliyor.

• önceki aracım astra j at 140 dan sonra sağırlaşıyordu gaza abanınca araç bağırıyordu ama gitmiyordu insignia 160 dan sonra bile abanınca gidiyor gaz tepkisi her hız va devirde çok iyi.si-di teknolojisi ve iyileştirilmiş active selectten kaynaklanıyor sanırım.
  • quote:

önceki aracım astra j at 140 dan sonra sağırlaşıyordu gaza abanınca araç bağırıyordu ama gitmiyordu insignia 160 dan sonra bile abanınca gidiyor gaz tepkisi her hız va devirde çok iyi.si-di teknolojisi ve iyileştirilmiş active selectten kaynaklanıyor sanırım.

Hizlanmasi gercekten harika. Passat 1.4 tsi 160in 97000tlilik fiyatini gorunce ne kadar iyi bir alisveris yaptigimi anladim. Sunrooflu cosmo otomatik 79000 daha ne olsun?

•  2014 YENİ MODEL İNSİGNİA  ALANLAR BURAYA GELSİN

Bu çift egzos cıkısının bu kadar yakısacagını dusunmemıstım hıc umarım en kısa zamanda bu gorunume 1.6T lerin de kavusabılecegı bı cozum yolu bulunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzceng

2014 YENİ MODEL İNSİGNİA  ALANLAR BURAYA GELSİN

Bu çift egzos cıkısının bu kadar yakısacagını dusunmemıstım hıc umarım en kısa zamanda bu gorunume 1.6T lerin de kavusabılecegı bı cozum yolu bulunur

Bir önceki kasada bunun çözümünü bulmuşlardı çıkma parça difüzör ile yapıyorlardı fakat önceki kasa ile farklı olduğu için çıkma difuzor bulmak gerekli gerisi basit .

• connectgücü kullanıcısına yanıt
    belkı de yan sanayı ya da orj yedek parca olarak alıp deneyen bırılerı olursa bende yaptırırım gercekten cok değiştirmiş aracı ve bu gorunum esasında bu arabanın uzerıne standart gelmesı gerekırdı
  • quote:

belkı de yan sanayı ya da orj yedek parca olarak alıp deneyen bırılerı olursa bende yaptırırım gercekten cok değiştirmiş aracı ve bu gorunum esasında bu arabanın uzerıne standart gelmesı gerekırdı

Aynen bu konuda bi öncü bekliyoruz , fakat araç çok yeni , kullanıcı sayısı çok az , ilerleyen zamanlarda haber gelir bu konuda umarım
  • quote:

quote:

Aynen bu konuda bi öncü bekliyoruz , fakat araç çok yeni , kullanıcı sayısı çok az , ilerleyen zamanlarda haber gelir bu konuda umarım

Arabanin sesini bozmayacak 2 cikis ucu gerekli. Tampondaki plastigin de kesilmesi lazim. Egzozcu suayip gitsek kesin bir seyler uydurur. Ama uydurmadan ziyade orjinal parca gerekli bence.

Ya bu geri gorus ozelligi olacak mi bu r700de ileride. Olsa cok iyi olur. Olmasa da park sensorleri asiri hassas ve ekrana yansimasi cok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogretmenht

quote:

quote:

Arabanin sesini bozmayacak 2 cikis ucu gerekli. Tampondaki plastigin de kesilmesi lazim. Egzozcu suayip gitsek kesin bir seyler uydurur. Ama uydurmadan ziyade orjinal parca gerekli bence.

Ya bu geri gorus ozelligi olacak mi bu r700de ileride. Olsa cok iyi olur. Olmasa da park sensorleri asiri hassas ve ekrana yansimasi cok iyi.

Ben geri görüş kamerasından umutlu değilim , yazılımsal birkaç ekleme düzeltme harici pek bişeyin gelmeyeceğini düşünüyorum

Egzoz konusuna gelirsek , egzoz ucundan ziyade difuzor ü kestirmeden , orjinal çift çıkışlı difizor ile değiştirmek mantıklı olur

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.