Şimdi Ara

2014 YENI HONDA JAZZ KULÜBÜ ANA KONU::. (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.158
Cevap
18
Favori
212.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Precursors

quote:

Orijinalden alıntı: Àhmet

Merhaba Arkadaslar;

2012 fun ctv Honda Jazz'ımı bugun sipariş ettim,uzun suredir paylasımlarınızı okuyorum.aracı almamda etkileriniz buyuktur.ctv şanzıman arabayı almamda cok etkili oldu.test surusune cıktım ve arabaya asık oldum.füme siparis ettim.16 sında gemi ile geliyormus yenı arabalar.anlicaniz 22-23 u gibi elimde olur.ilk arabam ve heyecandan bekliyemiyorum yerimde..hediye olarak gayet bonkor davrandılar.bende bayagı zorladım gerci..bagaj havuzu,boya koruma,acil yardım seti,park sensoru oldu..ayrıyettende arabaya sanayi işi bişey koymak ıstemedıgımden birde kol dayama(bu arabanın suan ıcın benım gozumdekı tek eksıgıdır)istedim.fakat 850 lira dediler. onuda 500 tl ye halledebileceklerini ve onada garanti vereceklerini soylediler.arabanın elfrenınıde gizleyecegınden gayet hosuma gitti bu durum.aracımı bayagı bır pazarlıkla (kol dayama ıle bırlıkte)44.500 tl ye aldim.sizlere bazı sorularım olucak.bazı arabaların plakalı daha genis fontta oluyor ve cok guzel duruyor genelde luks segment arabalarda goruyorum.bende plakayı alırken oyle yaptırmak ıstıyorum.arastırdım bıraz app plaka denıyormus sanırım.ınternettede 50 lira civarına yapıp adrese yolluyorlar.fakat muhursuz oluyor.gordugum bazı arabalarda muhurlu yalnız bu app plakalar?nasıl oluyor?
    diger bir sorumda arac fabrika cıkısı arka camları sıyah geldıgınden on yan camlara 1 numara fılm cektırsem cok mu acık olur?diger bir sorum ise xenon uygulaması bıraz pahalı kacıcagından halojen far koysam az omurlu mu olur?
    simdiden cevap vericeklere cok tesekkur ederim..

Kıskandım şimdi
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın
    Ben de önümüzdeki aylarda bir tane alacağım büyük ihtimalle. Gerçekten iyi fiyata almışsınız (ben de alırken sizi yanımda mı götürsem ne )

Plaka konusuna gelince, aslında bu konudaki sorularınızı arabayı aldığınız yere sormanız iyi olur, sonuçta plakayı onlar çıkartıyorlar ve sizden masrafını alıyorlar. Belki de ne tür plaka istediğinizi, az bir ekstra masrafı olursa karşılayabileceğinizi söylerseniz belki olabilir? Bende de aynı soru vardı, öğrenince paylaşabilirseniz mutlu oluruz.

Bir de kolçaklı halinin fotoğrafını koyabilir misiniz arabanız geldiğinde? Ben de taktırmayı düşünüyorum ama koltuklarla hiç uyuşmayacağından korkuyorum, zira honda sitesinde resimde görünenlerin ne rengi ne döşemesi koltuklara uymuyor.

Tesekkur ederim,tabiki alacagınız zaman bır haber verın beraber gidelim.
    buarada kolcak konusunda renkte bır problem cıkmayacagını soylemıslerdı.umarım oyle olur.plaka konusuna gelıncede daha plaka ıslemlerı baslamadıgı ıcın devamlı acıp soruda sormak ıstemıyorum.bıde artık ozel plaka olayıda bıtmıs nereye kayıtlıysanız ordan alıosunuz plakayı. pek secme sansımız yok yanı ama koydum kafaya bısekılde kalın harf yaptırıcam onları

• Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
  • Yeni aracınız hayırlı olsun:) sizde jazzcıkardeş oldunuz artık.
  • Tesekkur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: blah

quote:

Orijinalden alıntı: thegiz

quote:

Orijinalden alıntı: sekizkozalak

quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

aracı aldığımdan beri yaptiğim benzin çizergem... :)

2014 YENI HONDA JAZZ KULÜBÜ ANA KONU::.

hocam verilerden doğrumu anlıyorum bilmiyorum ama yakıt tüketim ortalaması 8 litreden aşağı düşmemiş, 9'lu, 10'lu anormal değerler de var.. biraz fazla dğl mi? 6.7 lt yakıt ortalaması var aracın.. kullanan arkadaşlar da bu ortalamanın kullanıma bağlı olarak 7, en fazla 7.5 civarına çıktığını söylüyolar..

benim de tuketim degerlerim istanbul sehir icinde 9 lardan asagi hic dusmedi maalesef...( fun cvt 2012)

Aynen 10 un altını görürsem kendimi şanslı sayıyorum.

Merhaba , Jonyde bılır 2009 Yenı Kasa Manuel Fun model var bende 40 bıne geldı arac Uzun yolda 5 altına ındıgım oluyor , Üsküdar Ümraniye içinde kullandıgımda ortalama 7 uzerıne cıkıyor ve en fazla sehır ıcınde yapabılecegınız km 500 dur , sehır dısı kullanırsanız 650 rahat bulursunuz.. Yenı araclarda fazla kullanım oluyormus ama sabırlı olmak gerek derım.

• Merhaba 2010 model jazz 1.4 ishift fun aracim var.
    1) Aracin i-motor yagı hangi ozelliklerde? 10w40 mı 5w30 mu? gibi.
    2) Periyodik bakımları 10.000 km veya 1 yıl degil mi?
    3) ishift sanzımanın yag degisimi oluyor mu? oluyorsa kac yıl veya kac kmde yapılıyor?
  • Merhaba 2010 model jazz 1.4 ishift fun aracim var.
    3) ishift sanzımanın yag degisimi oluyor mu? oluyorsa kac yıl veya kac kmde yapılıyor?
  • esas konu burasıymış:)

honda dan fiyat aldım. honda jazz joy+ düz vites 37 bin dedi. sizce nasıl. hyundai eramı satıp üstüne katıp alıcam. sıfır düşünüyorum öncelikli olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: So say we all

esas konu burasıymış:)

honda dan fiyat aldım. honda jazz joy+ düz vites 37 bin dedi. sizce nasıl. hyundai eramı satıp üstüne katıp alıcam. sıfır düşünüyorum öncelikli olarak.

Bunu ne zaman dedi :) tekara bayiye gittiğinde şaşırmada

Arkadaş bu ne ya her ay 1000 lira zam 45 oldu joy cvt
    JOY+ Düz Vites 1.4 Benzinli 39.385

JOY+ CVT 1.4 Benzinli 41.385

FUN+ Düz Vites 1.4 Benzinli 42.985

FUN+ CVT 1.4 Benzinli 45.085

izlenen politika nedir bilen duyan varmı sene sonunda heralde 50 bin olur bu ay civic de 1000 lira eklemişler 53.200 olmuş.
  • Dun aksam aldim bu fiyati. Tanidikti bize ozel fiyat verdi. Bende size soriyim dedim iste fiyat nasil diye.
    Beyaz honda jazz joy+ var ellerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So say we all -- 2 Mayıs 2012; 7:05:37 >
  • quote:

Dun aksam aldim bu fiyati. Tanidikti bize ozel fiyat verdi. Bende size soriyim dedim iste fiyat nasil diye.

bu jazz cvt için alınır bence.manuel vites istersen alternatif çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

quote:

Dun aksam aldim bu fiyati. Tanidikti bize ozel fiyat verdi. Bende size soriyim dedim iste fiyat nasil diye.

param 37 bin ediyor anca. jazz'ın iç geniş, bagajı geniş, esp mevcut. manuel istersem hangi alternatifler var.
  • Bugün kaporamı yatırdım, beyaz Jazz Fun CVT için sıraya girdim
  • quote:

quote:

quote:

param 37 bin ediyor anca. jazz'ın iç geniş, bagajı geniş, esp mevcut. manuel istersem hangi alternatifler var.

marka takıntın yoksa dizel aveo sedan,c sınıfı ayarında yeni lenea dizel,düşünebilirsin.sana ayrıca ibiza sporttourer ı incelemeni tavsiye ederimama hb b sınıfı istiyorsan malesef jazza mahkumsun

• quote:

Orijinalden alıntı: hondaaaa

Merhaba 2010 model jazz 1.4 ishift fun aracim var.

1- motor yağı 10-40. castrol alın götürün bayiye boşuna yağ parası vermeyin fazladan. (serviste litresi 27TL, dışarda 65TL'ye 4lt alabiliyorsunuz. ben internetten özenler ticaretti galiba ordan sipariş ettim)
    2- 10.000 veya 1 yıl
    3- bilgim yok.
  • astraldoors aracınızı kaça aldınız ve nerden hangi bayiden aldınız? söylerseniz sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_eren

astraldoors aracınızı kaça aldınız ve nerden hangi bayiden aldınız? söylerseniz sevinirim...

Maslak Çiftkurtlar'dan 44.000 TL (önkol dayama+park sensörleri+boya koruma hediye) Aracı önümüzdeki hafta içi alacağım kısmet olursa..
  • Arkadaslar kimse kusura bakmasin ama honda jazz cok super bir arac ozellikleri donanimlarida oyle yanliz her donanim seviyesinde fiyatini hak etmiyor 45 lira 40 lira ya ne arabalar var jazz i bende cok yakindan takip ettim ediyorumda ama gercekler bunlar atmosferik motor kullanilmamali ve tercih edilmemelide hele hele bu devirde alana hayirli olsun allah kaza bela vermesin
  • Arkadaşlar.aşağıda polonun baz fiyatına jazz fun cvt de olan özellikler eklenmesi sonucu geleceği fiyat ortaya çıkıyor
    Polo 85 hp dsg comfortline 38.800
    Metalik renk 800
    Cam tavan 2180
    Klimatronik tam otomatik ilama 2.800
    Karartılmış arka camlar 600 tl
    Sürüş konfor paketi 1.620 tl
    Ön sis farı 455 tl
    Yağmur sensörü 505

Toplam 47.760 tl

Tüm bu paketler eklenidğinde bile hala esp ve alaşım jant yok poloda.bu nedenle kimse jazzın pahalı olduğunu söylemesin.jazz tüm donanımları içinde barındırdığı için haliye pahalı
  • quote:

Arkadaşlar.aşağıda polonun baz fiyatına jazz fun cvt de olan özellikler eklenmesi sonucu geleceği fiyat ortaya çıkıyor
    Polo 85 hp dsg comfortline 38.800
    Metalik renk 800
    Cam tavan 2180
    Klimatronik tam otomatik ilama 2.800
    Karartılmış arka camlar 600 tl
    Sürüş konfor paketi 1.620 tl
    Ön sis farı 455 tl
    Yağmur sensörü 505

Toplam 47.760 tl

Tüm bu paketler eklenidğinde bile hala esp ve alaşım jant yok poloda.bu nedenle kimse jazzın pahalı olduğunu söylemesin.jazz tüm donanımları içinde barındırdığı için haliye pahalı

çok teşekkürler gerçekten açıklayıcı bir cevap olmuş acaba bu yazıdan sonrada hala pahalı diyen çıkar mı merak ediyorum

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.