Şimdi Ara

2014'ün bombası: Nokia, Android'li akıllı telefon hazırlığı içerisinde (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
1
Favori
5.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarim gercek olur sonucta henuz imzalar atilmadi ve eger imzalar atilmadan bu cihaz basariya ulasirsa iste o zaman Nokia yeniden dogacaktir. Bu sefer ise Microsoft Nokia ya bagimli hale gelecektir, nede olsa WP alanindaki neredeyse tek uretici konumunda Nokia. Bari bunu yapinda kurtarin su sirketin itibarini ardindan MeeGo ile bombayi atarsiniz.

• nexusa yol gözüktü , nokianın kalitesine her zaman saygı duymuşumdur ki android bombası yaparsa, kamera donanım vs herşeyde 1 numara olması için engel yok, kaç sene önce bile telefon yanında verdiği kulaklıklar şimdinin marka diye geçinenlerin dagıttıgı kulaklıklardan kalitelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Güzel taktik. Tipik bir Amerikan taktiği. Böl, parçala, imha et. 3 yıla kadar iosu geride bırakmanın planlarını yapan wp (nokia), anlaşılan 10 yıl içinde tek süper güç olacak. Şimdi samsung, htc, sony, lg, dgm, nexus fancıkları düşünsün. Yakında nokia fanı olacaklar, haberleri yok...

Hocam siz bence androidin yada iosun çalışanısınız.Burda insanları wp den nefret ettirmek için uğraşıyorsunuz.Ama şunu söyleyeyim görevinizi çookk iyi yapıyorsunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisipist

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Güzel taktik. Tipik bir Amerikan taktiği. Böl, parçala, imha et. 3 yıla kadar iosu geride bırakmanın planlarını yapan wp (nokia), anlaşılan 10 yıl içinde tek süper güç olacak. Şimdi samsung, htc, sony, lg, dgm, nexus fancıkları düşünsün. Yakında nokia fanı olacaklar, haberleri yok...

Hocam siz bence androidin yada iosun çalışanısınız.Burda insanları wp den nefret ettirmek için uğraşıyorsunuz.Ama şunu söyleyeyim görevinizi çookk iyi yapıyorsunuz

Ne güzel işte, bence demişsiniz. Sizce öyleyim. Saygı duyarım görüşünüze. Siz de benim görüşlerime ve yorumlarımdan dolayı bana saygısızlık yapmayacaksınız. Saygı duymayın ama saygısızlık da yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 11 Aralık 2013; 13:31:21 >
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    saygı duyuyorum tabiki herkesin görüşüne. İşin içinde alay yada küçümseme olmasın yeter. Sistemlerle alay edilmesi de sorun değil ama kullanıcılar işin içine katılmamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: pisipist

saygı duyuyorum tabiki herkesin görüşüne. İşin içinde alay yada küçümseme olmasın yeter. Sistemlerle alay edilmesi de sorun değil ama kullanıcılar işin içine katılmamalı.

Öneri, tavsiye ve ricalarınızı dikkate alacağımdan ve ona göre bir yol haritası belirleyeceğimden şüpheniz olmasın bundan sonra... Görüş ve düşünceleriniz benim için önemlidir.

• Benim bildiğim Nokia nın elinde sadece kendi isim hakları kaldı. Onun dışında fabrika mabrika ne varsa son contasına- vidasına kadar microsofta sattılar... Bu yüzden çin telefonlarına kendi isimlerini basarak satacaklarını ( bu nedenle akıllı telefon için android biraz da mecburi ) düşünüyorum. Yanlışım varsa affola.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkayicli

quote:

Orijinalden alıntı: Tikkafalı

quote:

quote:

quote:

quote:

piyasaya yeni bir çöp daha dahil oluyor

Android sence çöp mü ? İosta ne özgürlük var yada wp da..android sayesinde büyük ekran telefonlarla buluştunuz hem hızı ekran kalitesi çok iyi androidlerin

ben note 2 kullanıcısıyım

Çöp kelimesini nereye dedin ozaman ?

androide

yazık olacak Nokia'ya

O zamam neden note 2 kullanıyon ? Anlamadım

tikkafalıya ondan olabilir.
  • Satılmadan önce akılları neredeymiş? Yıllarca uyardık, geldikleri noktaya bak! :-)

• Konu nokia ama taşlar lg ye. Lg bu denli yaralamış ki sizi nokia konusunda lg ye laf atma derdindesiniz. Kimin kopyaci taklitci olduğunu amerikan adaleti gün yüzüne çıkardı. Açık bakın araştırın lg nin samsung a açtığı patent davalarını.

• Kim ne derse desin nokia böyle birşey çıkarıp bok çukuruna düşmesin bence. S40'a devam eşe dosta selam olsun
  • Rekabet iyidir.Nokia android çıkarsın diğer markalar da wp çıkarsın.tüketiciye yarar.

• Fanboy diyecek şimdi ergenler ama iOS gibi oturmuş bir işletim sistemi kullanılmazsa Android her zaman aksayacak. Ya android işletim sistemi kullanan telefon üreticileri ROM yüklemeyi garanti dışı saymayacak, ya da stock romlar ile millet çileden çileye girecek.
    Nokia'ya baştan beri Android kullan deniyordu. Windows Phone gerekli popülariteyi getirmedi.
    Bakalım neler olacak ?

Not: LG Optimus 4X kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

Biraz gec oldu galiba.. Samsung tüm kaymaği yedi :D :D bu saatten sonrada samsung kolay kolay düşmez..

Katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniko1

Yazılım şirketi telefonunda başka bir yazılım kullanır mı

Gelecek (para) görürse tabiki kullanır

• Haberde değinilmemiş ama Nokia 6630'lara dahi Android 4.4 güncellemesi vermeyi planlıyormuş beyler.

• Eğer Nokia'nın androidli cihaz çıkarmak gibi bir planı varsa bu plan microsoft'un android kekosistemini çökertme planıdır ve doğrusu da budur. Geç kalınmış bir truva atı hamlesidir bu ve er ya da geç uzun vadede başarılı olacaktır.

• Tarih tekerrürden ibarettir. Symbian ile rakiplerine kök söktüren Nokia, android'e geçtiği takdirde rakiplerinin köküne kibrit suyunu dökecektir...

• Eğer androide geçerse "Nokia" benim için biter.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.