Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2014'ün bombası: Nokia, Android'li akıllı telefon hazırlığı içerisinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
218
Cevap
1
Favori
5.170
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 2014'ün bombası: Nokia, Android'li akıllı telefon hazırlığı içerisinde
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    781 Mesaj
    Sanmıyorum. Microsoft buna izin verir mi?
  • Yüzbaşı
    953 Mesaj
    Nokia, Mountain View kod adlı android prototiplerden 10.000 adet civarı üretip denemişti, yanılmıyorsam Snapdragon 200 işlemcili bir modeldi, ancak Nokia-Microsoft satışından sonra bu projenin geleceği belirsizleşmişti. Benim düşüncem de satışın tamamlanmasına müteakip bu projenin rafa kalkacağı, ancak üç-beş prototipin ebay gibi sitelere düşeceği yönündeydi. Anlaşılan proje vites yükseltmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan0075 -- 11 Aralık 2013; 8:07:08 >
    |
    |
  • Yarbay
    3491 Mesaj
    İyi olur alternatifler artmis olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bi sen eksiktin nokia bi basımizda lg var bastan aşağı samsunga bakıp bakıp telefon yapan şimdi de nokia olacak artık oyuncak gibi telefonlar piyasada dolaşacak(Gene catlamayın lg fanları lg niye herseyi samsung dan sonra çıkarıyor saniyosunuz ? Daha phablet denen sey bilinmezken samsung note'u çıkardı lg ne yaptı? Bilmem kac sene sonra g ve g pro çıkardı hee o fikir de lg'ye vahiyle indi dimi?)

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Nokia zamanında android i niye kullanmadı anlamıyorum, bilen varsa bir açıklasın lütfen ?

|
    |

BJK ŞEREF BEY STADI
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Olmaz ama! biz gidelim milyarları wp'ye verelim sırf android den iyi diye bu adamlarda şimdi wpyi bırakıp androide yöneliyor!! dahada nokia alırsam varya :@
  • Binbaşı
    1925 Mesaj
    Microsoft windowsphone ile Nokia'yı kandırıp şirketin kan kaybına uğramasını amaçlamış ve Nokia'yı yok paraya satın alıp hem android hem wp'yi bir arada götürecek. Sen adamlardaki ticari kıvraklığa bak. Aynısını apple için de yapmışlardı oysa ki.
    |
    |
  • Yarbay
    4635 Mesaj
    Nokia mı ? O da ne?
  • Binbaşı
    1522 Mesaj
    Umarım çıkarmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Nokia androidli telefon cikarsin sirf kamerasi ve kasasi sayesinde peynir ekmek gibi satilir

|
    |
  • Gerçeklik payı olabilir çünkü geçen Teknosa'ya gittiğimde 3 tane eleman aynen bunu konuşuyordu.Mağazaya androidli Nokialar gelecek yeni yılda diyorlardı.Ben de içimden yok artık diye gülmüştüm ama haberi görünce şaşırdım.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    284 Mesaj
    eğer lumia gibi android bir telefon çıkarsa olacak tek şey: by by samsung by by galaxy hello lumia.

en çok almak istediğim ama her defasında WP motor freni yapmasıyla vazgeçtiğim telefon. özledim seni nokia.
    |
    |
  • Yarbay
    7055 Mesaj
    Geç bile kaldı. Ama hiç umudum yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ticaret bu.. nokia eger yi bir urun ortaya cikarirsa tadindan yenmez :) samsung da androidin elemani bir nevi googlenin sag kolu ama ativ diye windowslu cep telefonu var..

Nokia ya not: Nokia lumia nexus adinda simsiyah yekpare bir telefon gormek istiyorum :D ama lutfen bir modelin mini,zoom,mega,octa,lte,active,advance,plus gibi farkli versiyonlarini cikarmayin :/
    |
    |
  • Yarbay
    5669 Mesaj
    Ticaret bu.. nokia eger yi bir urun ortaya cikarirsa tadindan yenmez :) samsung da androidin elemani bir nevi googlenin sag kolu ama ativ diye windowslu cep telefonu var..

Nokia ya not: Nokia lumia nexus adinda simsiyah yekpare bir telefon gormek istiyorum :D ama lutfen bir modelin mini,zoom,mega,octa,lte,active,advance,plus gibi farkli versiyonlarini cikarmayin :/
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.