Şimdi Ara

2014 SAMSUNG 3DTV (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.713
Cevap
50
Favori
247.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu boyutlarda en iyi samsung tv hangisidir?

Bir soru daha sormak istiyorum, curved tv teknolojisi ne durumda?

Alınır mı? Beklenmeli mi?
  • s.n.g S kullanıcısına yanıt
    2 hafta kadar oldu (:
  • arkadaşlar,

üyelik kodumu hatırlamıyorum, nasıl elde edebilirim tekrar ? :( bedava sinema bileti kampanyasından faydalanmak istiyorum ama üye kodumu hatırlamadığım için siteye giriş yapamıyorum.
  • Selamlar,

Bu 55HU8200 yanında bir sürü hediyesi var demişsiniz. bunlar kutu içeriğinden farklı media markt mı veriyor.
    yarın istanbuldan almayı düşünüyorum da extra bir şey varmı merak ettim.

teşekkürler.
  • Bugün mm'da gördüğüm HU8500 manzarası..Arka kapak 15 cm ayrılmış vaziyette teşhir ediliyordu.Satış elemanının söylediği şey tornavidayla zorlarken olmuş,serviş bekliyorlarmış..Bu düzeyde bir cihaz için hiçte hoş bir manzara değildi...
     2014 SAMSUNG 3DTV

• Hakan323 kullanıcısına yanıt
    malesef lag değeri olarak en kötülerden biri..yaklaşık 74 ms..Bu konuda sony iyidir..
  • ati39 A kullanıcısına yanıt
    UHD lerde üst-orta-alt sınıf yada seviye diye düşünürsek böyle olur....

Alt sınıf almamaya bakın ama fiyatlar uçuk

Lg

UB980 üst sınıf
    UB950 ?
    UB850 alt sınıf

Philips

PUS9809 üst sınıf
    PUS9109 üst sınıf
    PUS8809 orta sınıf
    PUS7909 orta sınıf
    PUS7809 alt sınıf
    PUS6809 alt sınıf

Samsung

HU9000 Üst sınıf
    HU8000 orta sınıf
    HU7500 orta sınıf
    HU7000 alt sınıf
    HU6900 alt sınıf

Sharp

UQ10 alt sınıf

Sony

X9500B Üst sınıf
    X9000B orta sınıf
    X8500B alt sınıf
  • ecguven kullanıcısına yanıt
    Slm,
    Hediyeleri samsung veriyor..
    6 ay d smart süper paket
    2014 sonuna kadar bir alana bir bedava sinema bileti
    Samsung sinema
    500 lira değerinde uhd film harici diski
    2015 yılında geçerli Evo kit hediye çeki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • H6470 ile 6270 arasında ne fark var dostlar ?

• ravenick kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen. Cihazın ilk çıktığı zaman 65" için yapılan test değerleriydi bu.

FW güncellemeleri ile bu değerler oldukça azaldı ve hissedilmeyecek kadar düştü. PC bağladığımdan kendi izlenimimdir.

quote:

Gaming Performance

Either the 55-inch panel is less laggy than the 65” or Samsung has released a firmware update in the intervening period between now and our review of it. By editing the name of an HDMI input to PC, using the Tools button the remote, input lag comes down to a fairly manageable 44.6 milliseconds, from a figure unspeakably large, without doing so. It’s good news, in a way, as it means you can retain the Movie picture mode and there’s no need to dig out the dedicated Game mode in the Setup menu but it’s probably not something the average owner will ever think of doing.

http://www.avforums.com/review/samsung-hu8500-ue55hu8500-55hu8500-curved-4k-ultra-hd-led-tv-review.10332

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 18 Ağustos 2014; 13:06:20 >

• Bimeks'de internet üzerinden televizyon alışverişlerinde %10 bipara kampanyası varda şu anda. Artık bu forumu okuya okuya baya paranoyak oldum Gelen ürünün teşhir ürünü olup olmadığını kutudan ziyade en iyi televizyonun servis menüsünden panel kullanım saatıne bakarak anlayabiliriz diye düşünüyorum, yanlış mıyım?

Ayrıca Bimeks herhangi bir sebep belirtmeden cayma hakkı ile ilgili problem yaratmaz heralde değil mi?

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba

6470 de NTFS desteği yani büyük boyuttaki mkv videolarını izleme desteği var mı?

Birde DTS var mı?

Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
  • 46h700 de bulutlanma vs. testleri nasıl yapabiliyoruz?
  • Kipadirekt ten 40UHD6270 im bugün geldi..1400 tl ye aldım...Yarın servis gelip kuracak

Sanırım para alacaklar, ürün Samsung Türkiye garantili ama Samsung ithalini yaparsa dediler..Benim anlamadığım Samsung Türkiye garantili olan cihazı başka kim ithal edebilir, oda ayrı konu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enXma

TV' de çok büyük bir hata olmadığı taktirde, hele ki ışıklı bir yerde "yaptığım testlerden olumlu ya da olumsuz bir sonuç aldım." demen mümkün değil.

Ben 55HU8500' ü aldım, sözde ve aklımca onlarca test yaptım, izledim, gözlemledim ve ancak 1 hafta sonra o da tesadüfen clouding ve flashligt görebildim. Üstelik bu tespitten sonra Samsung hiç sorun çıkarmadan TV' yi değişti (her tarafta özellikle Samsung gibi bir firmanın ürününde ne kadar zor hata kabul edip değiştirdiği yazıyor, mutlaka okumuşsundur). Bu sorunların tespitinde, TV' nin kaç saat çalıştığı, havanın sıcaklığı ve nemlilik bile sonucu etkiler. Bilmeni isterim.

Ha sence sorun yoksa başka teste de gerek yok.

Unutmadan söyleyim; LED teknolojisiyle üretilip, kullanılan malzeme kalitesi yerlerde olan ve o göz alıcı, incecik dizaynla üretilmiş bir TV' nin (tarif: tüm marka ve modeller için geçerlidir) çerçevelerinden ışık sızdırmaması mümkün değil.

Önemli olan sızan ışığın seyir zevkini ne kadar engellediği ve bunun ne kadar kabul edilebildiğidir.

Saygılar.

Arkadaslar merhaba, 55hu8200 aldim ben de mediamarkttan 5499 tl ye 2 gun once. Samsung geldi kurulum yapti.

Bu bahsettiginiz isik sizmasi, oku piksel testlerini yapmadilar, bu testleri nasil yapiyoruz.

Samsung appsxden program mi indirmemiz gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• twomen T kullanıcısına yanıt
    Pahalı almışsın,ben 4999 tl ye aldım media markt tan izmir optimum

• arkadaşlar 6470 kullanan yok mu?

5-6 gb lık mkv leri oynatmada sorunun var mı bu cihazın?
  • bende 6500 var aynı tv...usb den takılma her filmde yok 1080p de bazı filmlerde sankı takılıyor..tasınabilir hd den takılmıyor..pc wifi üzerinden dizi izledim takılmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninoartist

Pahalı almışsın,ben 4999 tl ye aldım media markt tan izmir optimum

Ankarada bu fiyatlara alan var mi samsung 55hu8200?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 55H7000 televizyon aldım H7000 serisi için en uygun ayarları açıklayan site var mı?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.